Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    VM

    BjeliS 💕👣

    VM i Šmattan, kako ste?
    Leia gledaš Netflix? 😋😘
    Meto ima kakvih vijesti za superoplodnju? 😋😎

    Draga BjeliS, ja sam dobro, polako prihvatila situaciju u kojoj nemam izbora, najizglednije čišćenje i 3 mjeseca pauziranja. To mi najteže pada jer će to onda vjerojatno zahvatiti ljeto kad su i MPO pauze, dr na godišnjem i tek u postupak onda na jesen, a ja u žurbi za bebom ko da sutra ne postoji. Uglavnom samo da taj metotreksat napravi od prve svoje čišćenje kak spada i da se tu nekaj ne zakomplicira. Danas vadila betu i čekam rezultat, biti će oko 14 sati, pa dok se doktor javi negdje do 17 ću valjda imati informaciju. Javim vam naravno.
    Šmattan nadam se da si ti malo bolje, drži se <3
    Ne znam šta tu ima novoga, moram prelistati par stranica unazad, nadam se da ima lijepih vijesti !


    Držim fige da sve ide kako treba, drži se 💕

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    VM drzi se, mislimo na tebe ❤️
    MTB jesam ja rekla da doktoru nije lako s tobom, uvijek si korak ispred 🤣
    Meni su bili vadili prvi put u klinici to, tako da mozda nece bit jako ljut 🤷‍♀️

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina92, za dva sata. Grickam noktiće, do laktova sam skoro došla.

    VM, moraš toliku pauzu nakon čišćenja? Ja sam čula da se nakon tableta može krenuti odmah sa idućom menstruacijom. Bilo kako bilo, to će ti biti dobra prilika za malo odmora i bildanja stanica.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina92

    VM drzi se, mislimo na tebe ❤️
    MTB jesam ja rekla da doktoru nije lako s tobom, uvijek si korak ispred 🤣
    Meni su bili vadili prvi put u klinici to, tako da mozda nece bit jako ljut 🤷‍♀️


    Tebi su vadili zbog mogućnosti OHSS-a. 
    Meni ga nema.
    Ma tko bi se ljutio na mene ovako slatku i simpatičnu 

    💔💔💔

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    MTB

    Nina92

    VM drzi se, mislimo na tebe ❤️
    MTB jesam ja rekla da doktoru nije lako s tobom, uvijek si korak ispred 🤣
    Meni su bili vadili prvi put u klinici to, tako da mozda nece bit jako ljut 🤷‍♀️

    Tebi su vadili zbog mogućnosti OHSS-a.
    Meni ga nema.
    Ma tko bi se ljutio na mene ovako slatku i simpatičnu


    Slazem se ❤️

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Curke, ima tko preporuku za L-Arginine? Koja marka, koja doza? Bila sam naručila Natrolov 3000mg, ali mislim da se nešto dogodilo tabletama jer su se nekak napuhnule, iscufale i izgledaju ko vata. 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    MTB

    Nina92, za dva sata. Grickam noktiće, do laktova sam skoro došla.

    VM, moraš toliku pauzu nakon čišćenja? Ja sam čula da se nakon tableta može krenuti odmah sa idućom menstruacijom. Bilo kako bilo, to će ti biti dobra prilika za malo odmora i bildanja stanica.


    MTB - mislim da je rekao injekcija, ali valjda ako je isti lijek onda je to to. Pa ja se tako nekako naduckam da je mala beta, pa možda manja doza, brži oporavak itd. Možda stignem još u 6.mj., poč. 7.mj. na postupak  Bumo vidli, ja nisam još ni ovo završila, a već imam plan za čitavu godinu  
    Hvala cure kaj mislite na mene 

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    VM

    MTB

    Nina92, za dva sata. Grickam noktiće, do laktova sam skoro došla.

    VM, moraš toliku pauzu nakon čišćenja? Ja sam čula da se nakon tableta može krenuti odmah sa idućom menstruacijom. Bilo kako bilo, to će ti biti dobra prilika za malo odmora i bildanja stanica.

    MTB - mislim da je rekao injekcija, ali valjda ako je isti lijek onda je to to. Pa ja se tako nekako naduckam da je mala beta, pa možda manja doza, brži oporavak itd. Možda stignem još u 6.mj., poč. 7.mj. na postupakBumo vidli, ja nisam još ni ovo završila, a već imam plan za čitavu godinu
    Hvala cure kaj mislite na mene


    Ne znam za injekciju, ali znam kad se čisti tabletama da se može nakon prve menstruacije (ako je sve OK).
    Pa meni su nakon vakuumske u 12 mjesec, odmah u siječnju pitali želim li na postupak (to je bila druga menstruacija) a ja sam odbila jer mi je trebalo još malo vremena da se odmorim. Tako da mi zvuči čudno da trebaš toliko čekati. Opet, možda te injekcije imaju neku specifičnost.
    Ja navijam da ti je beta sad nikakva 
    I pih, plan za cijelu godinu. Ja sam si već i iduću isplanirala 

    💔💔💔

  • Avatar Rina89

    Rina89

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    MTB

    Rina89, ne brini radi inverzije, ona samo govori specijalistu kakvu će ti stimulaciju dati.
    Ne brini za ubiquinol/ubiquinone. Samo ako kupiš ubiquionone, moraš ga piti više. Ako baš želiš ubiquinol, morat ćeš ga naručiti online, nema baš u Hrv opcije.

    Maybebaby, dobro nam došla i još brže otišla, trudna.
    Pročitaj prve tri stranice ove teme, tamo ćeš naći i odgovor na svoja pitanja.

    Nina92, slušam… Baš me zanima tvoje iskustvo. Možeš i usporediti sa IVFom…
    (iako, neće mi to ništa trebati jer ću sad ostati trudna).

    BjeliS, aaaww, baš ti je slatka mala štoperica. Držim fige da nabuja kao Dadina.


    MTB hvala na informacijama! ❤️
    Imaš li možda kakav spremljen linku za ubiquinol ili stranicu s koje se može naručiti? Ako ne, onda za ubiquinone. Znam da si stavljala , ali nisam si spremila. 😬

    👩‍💼32 🤵33 ➡️👰🤵 7 god.
    👩‍💼 endometrioza, satelit na 22.kromosomu, 🤵 sve OK
    Petrova, AMH 44,9
    1. 2/19 - 12 OOCITA, hiper-hospitalizacija
    5/19 - FET 2 blastice, beta 0.0
    2. 10/19 - 13 OOCITA, hiper-hospitalizacija
    11/19 - FET 2 blastice, beta 0.3
    3. 9/20 - 11 OOCITA, 2 trodnevna, beta 4.1
    P. Škvorc, AMH 40
    4.4/21- 17 OOCITA, 1 blastica, 1.beta 470,4, 2. 1291,8, 6+3 UZV čula ❤️, 11+4 Nifty uredan

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Rina89

    MTB

    Rina89, ne brini radi inverzije, ona samo govori specijalistu kakvu će ti stimulaciju dati.
    Ne brini za ubiquinol/ubiquinone. Samo ako kupiš ubiquionone, moraš ga piti više. Ako baš želiš ubiquinol, morat ćeš ga naručiti online, nema baš u Hrv opcije.

    Maybebaby, dobro nam došla i još brže otišla, trudna.
    Pročitaj prve tri stranice ove teme, tamo ćeš naći i odgovor na svoja pitanja.

    Nina92, slušam… Baš me zanima tvoje iskustvo. Možeš i usporediti sa IVFom…
    (iako, neće mi to ništa trebati jer ću sad ostati trudna).

    BjeliS, aaaww, baš ti je slatka mala štoperica. Držim fige da nabuja kao Dadina.

    MTB hvala na informacijama! ❤️
    Imaš li možda kakav spremljen linku za ubiquinol ili stranicu s koje se može naručiti? Ako ne, onda za ubiquinone. Znam da si stavljala , ali nisam si spremila. 😬


    Cure ovdje kupuju sa iherba ili sa vitacosta. Oni šalju iz USA, potraje par tjedana dok ti dođe + možda platiš carinu.
    Inače su im cijene smiješno male, ponekad možeš proći i bez poštarine.
    Ja sam do sad pila ono što sam mogla kupiti u Hrvatskoj i što je u tom trenutku bilo na akciji:
    - kupila sam u BioBio Ubiquinol kad je bio na akciji, ali je on od samo 50mg
    - kupila sam preko weba Solgarov NutriNano kad je bio na akciji, ali je on od samo 30mg (iako, dobro se apsorbira pa se “računa” kao skoro 100mg)
    - kupila sam preko weba ubiquinone koji mi je bio best value for money u tom trenutku (najbolja cijena po mg): https://www.tvojaljekarna.com/webshop/jamieson-coq10-120mg-kaps-p-10708.html [tvojaljekarna.com]

    i onda sam pila sva 3 paralelno.

    Zadnje sam kupila od jedne USA firme koja ima podružnicu i u EU pa nema ni poštarine ni carine, cijene nisu lijepe kao u USA ali su bolje nego kod nas, i pošiljka dođe u nekoliko dana: https://www.lifeextensioneurope.com/super-ubiquinol-coq10-100-mg-60-softgels-1708 [lifeextensioneurope.com]

    Ovog koji sam ja kupila trenutno nemaju, ali imaju hrpu drugih opcija za Q10 ubiquinol.

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.