Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Sanjich 👶

    Ribiiic odlicnaaaa crta nek tamniii, jedva cekamo betu! 🍀🍀🍀🙏
    Nadja odlicne vijesti, stvarno se podebljava lista prirodnih trudnoca tijekom ivf postupaka.. Mozda mtb napravi i posebnu listu hhh 🍀🍀😊

    Dada ma meni gleda ona 22. Kao termin samo sam ja ticker napravila sa datumom zadnje M jer nisam znala kako sta kad je sve krenulo. Bas cu promjenit da bude kak spada lijena sam bila do sad 😂
    Kako si ti, jesu li mucnine skroz stale? Ja sam primjetila isto novog gosta dole 😟 iako me nis ne boli i uredno kakam i sve.. Ne bi ni znala da nisam kupila ogledalce da pogledam jel i moja prominila boju kao ruskina 😂😂😂❤️😜

    Ruska, bajo, saro si su slike bebica?
    E i da nije dugo nitko stavljao slike trbuscica, ove uskoro rodilje di su trbusine 😍😍🥰

    Jel se tko cuje s Ivanaxxx, nemogu se sjetit jek najavila bila odlazak ili samo nestala 🤔🤷


    https://ibb.co/59tCMJ5 [ibb.co]
    Bok teta Sanjich ☺️

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Tiinaa

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Nadja i Ribic  cestitam… ostalim curama sretno danas 🥰😍
    Imam jedan problem.vec dva jutra, dana zaredom.. docin se dignem imam nagon na povracanje mada nemam sta povratit… apetit sam skroz izgubila jedem vise reda radi.. jer docin nesto pojedem osjecam mucninu a o podrigrivanju da nepricam … muz me zove mala svinja 🤣🤣 imali koja slican problem, neznam kako da ublazim.. jel to normalno il se moram brinut ?

    Ja 32g, muz 31g
    Kod mene sve u redu, kod muza asthenoteratozaspermija
    23.10.20 prvi IVF/ICSI nazalost missed Ab…
    17.3.2021 FET transfer … biokemijska
    FET 23.4.2021 🤩
    Uzv 》26.05.2021 imamo ❤
    Sljedeci uzv》 13.12.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    malala

    Tweety88

    malala

    Pozdrav cure.
    Upravo čekam inseminaciju, 11. dc sam samo. Bila sam samo na 1 uzv 8.dc kad je dr rekla da je endo malo tanji i da ima samo 1 js od 5 dana klomifena 3x1, s tim da je i ona mrvicu manja nego bi trebala. Nisam pitala točno veličinu kad ona nije ništa rekla, a živcira me što ja moram ispitivati sve kad dođeš kod dr.
    Uopće mi poslije nisu radili uzv i ovo mi je sada “samo da obavimo” jer ne nadam se ničem uz ovako stanje. 😩
    Trebao je biti ivf da je bilo više js.

    Malala a jesi dobila stopericu?
    Ni meni prije inseminacije nisu radili uzv jer kao to im nije praksa.
    U svakom slucaju sretno 🧡🍀

    Jesam, preksinoć. Hvala.
    Ovo mi je 2.insem. U prvoj mi je radila uzv 8.dc, 10.dc i 13.dc je bila insem. Sad je sve ubrzano.
    Tebi sretno da beta padne. 🤞
    Ribic i Nadja, čestitke!!!!! 🥳🥳🥳🥳

    A valjda je s obzirom na prosli ciklus mogla procijeniti kako ce biti i ovaj, ako si imala istu terapiju.
    Hvala za 🤞🏻 🧡

    💛🧡

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    Nadja divna priča, zelim vam sreću dalje 
    Ribic crtica je bas prava crtica, neka i dalje samo lijepo tamni i da beta bude vauuu 🤞
    Samara kako slatka bušica 

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Samara predivna fotka, jos maalo 🥰
    Nadja cestitam od srca 🥳 jako je lijepo i ohrabrujuce cuti takvu pricu 🥰

    💛🧡

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Cure sretno danas s betama, a vi ostale uživajte s bebicama. 🥰

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Nadja89

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure puno, i ja nisam mogla vjerovati da ce se meni desiti prirodno, pogotovo jer u zadnjem postupku cak nisam ni docekala embriotransfer zbog lose kvalitete spermija.. Zelim vam sve najljepse, puno, puno beta, ja cu vas bodriti i dalje i uletiti ovako ponekad 😂 😘😘😘

    👱‍♀️31 👦34
    3 godine trudilica
    Ja: hipotireoza, hashimoto
    On: OAT težeg stupnja, varikokela
    8.2o2o 1. IVF (Femara, Gonal, Cetrotide) 4 jajne stanice, 2 oplođene, beta >1
    12.2o2o 2. IVF (Femara, Menopur, Cetrotide) 8js, 6 oplodjenih, 6 embriona 5. dan se prestali razvijati, nema ET 😔
    11.03.2021 operacija varikokele

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Samara

    Sanjich 👶

    Ribiiic odlicnaaaa crta nek tamniii, jedva cekamo betu! 🍀🍀🍀🙏
    Nadja odlicne vijesti, stvarno se podebljava lista prirodnih trudnoca tijekom ivf postupaka.. Mozda mtb napravi i posebnu listu hhh 🍀🍀😊

    Dada ma meni gleda ona 22. Kao termin samo sam ja ticker napravila sa datumom zadnje M jer nisam znala kako sta kad je sve krenulo. Bas cu promjenit da bude kak spada lijena sam bila do sad 😂
    Kako si ti, jesu li mucnine skroz stale? Ja sam primjetila isto novog gosta dole 😟 iako me nis ne boli i uredno kakam i sve.. Ne bi ni znala da nisam kupila ogledalce da pogledam jel i moja prominila boju kao ruskina 😂😂😂❤️😜

    Ruska, bajo, saro si su slike bebica?
    E i da nije dugo nitko stavljao slike trbuscica, ove uskoro rodilje di su trbusine 😍😍🥰

    Jel se tko cuje s Ivanaxxx, nemogu se sjetit jek najavila bila odlazak ili samo nestala 🤔🤷

    https://ibb.co/59tCMJ5 [ibb.co]
    Bok teta Sanjich ☺️


    😍😍😍😍 Ajmeee jos malo maloooo ❤️❤️🙏🍀

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1491

    Prijavi adminu

    Sretno danas svima!
    ribic jako lijepa crta. Beta će biti odlična!
    samara lijep trbušćič!

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sunflower14

    Sunflower14

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage moje!🤗
    Ima toliko divnih vijesti, baš me svaka razveseli!😊🥰
    PUPOice naše sretno vam do kraja, i svim s crtama i koje čekate bete s lijepim crtama neka beta bude velika!😍
    Grlim vas koje ćete opet hrabro u nove pobjede!😘
    .
    Kod mene ništa novog, osjećam se dobro. Ovih dana sam vadila krv da vidim kako mi djeluju clexane inekcije i terapija mi odgovara tako da samo nastavljam dalje s njima.
    Mislila sam ovaj tjedan otici na uzv i po novu slikicu bebica, ali je baš ovaj tjedan taj privatni ginekolog na godišnjem. Na kraju idem na 2 uzv-a isti dan (😆🙈) jer se tako posložilo, možda malo blesavo, ali to će biti 12.tjedan pa neka me više njih pogleda.🤷‍♀️🤭
    Jedino me iznenadilo što mi se već vidi trudnički trbuh i to već unazad 10dana. 😅 Mislila sam da će do toga kasnije doći 😄 ali mršavija sam i blizanci su pa valjda zato. Svako malo se sama sebi nasmijem kad obučem nešto, a uglavnom nosim užu odjeću.😆🤣
    Koliko sam pratila često odluče utriće ukinuti oko 12.tjedna. Jeste li prije toga vadile progesteron ili prema čemu se to odluči kad prestajemo s njima? Znaju prema razvoju posteljice koja ga pocne lučiti?
    Pusee svimaaa!!😚

    👩29 🧔29
    2 godine pokušavanja
    👩Hiperprolaktemija, 2x1/2 bromergona dnevno, AMH 15,80 pmol/L; 🧔✔
    1.IVF postupak: 3/2021, Petrova (Ovaleap 225+Cetrotide, Ovitrelle)
    ET 28.3.-> 2xblastice vratili i 2xsmrzlića
    🌻~PUPO~🌻
    1.Beta 7.4.: 338,9 ; 2.Beta 9.4.: 637,6
    UZV 20.4.(5tt+6): dvije GV i ŽV 👶🏻👶🏻🌻🌻
    UZV 4.5. (7tt+6): ❤16mm i ❤15mm
    UZV 1.6. (11tt+6): 👶🏻51mm i 👶🏻52mm
    Due date 15.12. 👶🏻💝 & 👶🏻💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.