Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    eatpraylove

    Cure bok svima!
    Dugo Vas pratim i čitam!
    Naš pokušaj za proširenjem obitelji traje 2 i pol godine. Nakon toliko negativnih testova,depresije i suza odlučili smo se za umjetnu oplodnju. U prvom smo svom postupku, jučer rađena aspiracija. 16 folikula i danas drugi dan 12. Zvuci obećavajuće (meni) jako sam sretna i nestrpljiva. Idemo na freeze all da hiperstimulacija ne uzme svoj danak.
    Sad slijedi vrijeme iščekivanja, a najgore od svega nestrpljivosti. Ova grupa za mene predstavlja veliku emocionalnu potporu. Veselim se druženju! I punooo sreceeee svima želim!❤️😇


    Dobro došla! To je odličan rezultat, bit će i za cijelu vojsku klinaca. Držimo fige da sve super prode 🤞🥰

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Darliv ja vidim sjenu!😊😊 neka samo raste, mozes i svaki dan raditi, ali je manje primjetna razlika. Neka se samo pojacava🤞
    Ljutopile zao mi je, ali vjerujem da je lakse ni nemati pozitivan test, nego kasnije prolaziti kroz sto si ti prosla…. uzmi vremena za sebe, odtuguj i spremi snage za nove pokusaje (uspjehe!)❤
    Erica zao mi je da nisi uspjela, ali kako su ti cure rekle, i stimulitanom ces imati puno vece sanse i ima da uspije u iducem postupku.🙏 znam kako je ostati bez transfera, ja sam plakala, muz me morao drzat koliko sam se slomila. Ali eto, isplakala sam se i vec popodne smislila planove za dalje i bila bolje….
    Marinela, kako ti je MTB rekla i ja sam vratila dvodnevni embrij i evo imamo 14tjedana ❤
    Svima zelim sretan i lijep dan!🥰

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    eatpraylove

    Cure bok svima!
    Dugo Vas pratim i čitam!
    Naš pokušaj za proširenjem obitelji traje 2 i pol godine. Nakon toliko negativnih testova,depresije i suza odlučili smo se za umjetnu oplodnju. U prvom smo svom postupku, jučer rađena aspiracija. 16 folikula i danas drugi dan 12. Zvuci obećavajuće (meni) jako sam sretna i nestrpljiva. Idemo na freeze all da hiperstimulacija ne uzme svoj danak.
    Sad slijedi vrijeme iščekivanja, a najgore od svega nestrpljivosti. Ova grupa za mene predstavlja veliku emocionalnu potporu. Veselim se druženju! I punooo sreceeee svima želim!❤️😇


    Dobrodosla! Ovo stvarno zvuci obecavajuce! Znaci imas 12 oplodenih stanica? Bit ce tu i za bracu, seke 🙏🤞🥰

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    darliv

    Cure ja sam danas napravila test i bolje da nisam 🙈 znam da je jos rano jer sam prosli cetvrtak imala transfer pa necu prije reda dramiti, ali nije mi ovo trebalo 🙄
    https://ibb.co/1v4MqPJ [ibb.co]


    Kao da vidim neku sjenu,danas ti je 6 dan blastice je li? No reci mi jesi li radila sa prvim urinom i drzala test bar 30 sec u urinu? I pogledati taj test mozes i nakon cca 10 min jer ovako rano se ne mozemo pridržavati uputa na testu, to je za one veće bete… 

  • Avatar Marinela87

    Marinela87

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Eatpraylove to je stvarno super rezultat!sretno!!
    Ericaa naravno da si loše, i ne trebaš se zbog toga opravdavat niti osjecat krivo! Uvijek će biti nekoga kome je gore i bolje, ali ti si u svojoj koži, u svom životu i imaš svoju muku koja te rastužuje! Mislim da je u ovim mpo vodama toliko sve igra zivaca i psihofizički izazov da uopce ne treba misliti što je gore. Sve je teško i sve bi mi da nam se ovo ne događa. Ali gle.. srela si ovdje toliko divnih cura, a i otkrila si koliko imaš sama snage, prebolit ces ovo,nije lako, ali hoćeš, i ići ćes u nove pobjede💞
    Ljutopile  zao mi je radi menge 🙄 al da.. I to sta kazes, postedila se muke oko testova.. Super mi je tvoj stav, valjda se on stjece s vremenom u ovome.. Nadam se da ces se odmorit i uzivat preko praznika i u 2021 uletit ko nova😀
    MTB nadam se da ce ti se ovo zavrsit na najbezbolnije mogući način 🤞 inače bas si me inspirirala sa svojim propisima pa sam si sinoc napisala 2:kako cu provest vrijeme ako budem čekala betu da što manje mislim, i drugi popis u čemu ću sve uzivat ak ne uspije 😀😀

    🙋‍♀️34,hipotireoza, AMH 15.25 pmol/L
    🧒39, sve ok
    Oko 2 g pokušavanja, 1g u MPO
    1. AIH 7/2020 neuspjesan
    2. AIH 9/2020 neuspjesan
    1. IVF 11/2020,gonal 225,cerotide,ovitrelle. beta neg, smrzlica nema.
    2. Prirodni IVF 12/2020,vraćen dvodnevni,beta neg
    3. Spontana trudnoca veljaca 2021, 3.3.uzv, 6. 1 mm, kuca srce

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    MTB mislila sam psihicki, iscekivanje… i onda kad procitam ovo sa Piky, ali da- u pravu si, brze ce se tijelo oporaviti i moci ces dalje… sretno i da sto prije zavrsi ovo i da krenes dalje 💗

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    MTB, Bozma, vuky, miss, Ruska1986, Tuma hvala vam ❤️ sad kako se suši tako i ja vidim malo bolje..
    Eatpraylove dobrodošla, i tvoje brojke zaista zvuce obecavajuce, 🤞🏻 za puno smrzlica 🤩
    Samara vec si uspjela uhvatiti srceko 😍
    MTB 🙏🏻 da se  uspije prirodno zavrsiti tvoja prica 😘

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • LucyLou

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    MTB, prosla noc je bila skroz cudna, ja sam zujala od 2:30. Dobro je to da nemas jake bolove i nadam se da ce tako ostati so samog kraja. 🙏🏻
    Erica, zao mi je, vjerujem da si jako razocarana. Ali to su prirodnjaci, cini mi se jos najveca lutrija od svih postupaka. Drzim ti fige na najjace za dalje. 🤞🏻😉
    Tackica, uradi betu, nikada ne znas, ti testovi znaju biti lazno negativni…
    Eatpraylove, dobro nam dosla, tvoj rezultat zvuci obecavajuce! 😊🤞🏻
    Lucyinthesky, kako je proslo i kako se osjecas? 🥰

    Trudilica vec dugo, MPO od 2019 - nakon 1 AIH, 3 IVF/ICSI ciklusa i 6 transfera, napokon je stigla nasa N, nase malo cudo 💖
    ~The wound is the place where the light enters you. Rumi ~

  • Avatar Marinela87

    Marinela87

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Darliv i ja vidim sjenu, ali mislim i da je malo rano za test, dobro je da se ista vidi! A vidi se!
    Tuma ajmeee ovo je nesto najljepše sta sam danas cula😂😂 kako je lijepo ovo kad si pun nade🥰 a jel znas jel bio 4.stanicni ili kakav (nijw da se nešto kuzim, ali malo sam čitala, necu vise jer nema pravila..)
    Niksa i ti bome imaš dobar broj!! Nadam se da ce se lijepo razvija 🤞🤞

    🙋‍♀️34,hipotireoza, AMH 15.25 pmol/L
    🧒39, sve ok
    Oko 2 g pokušavanja, 1g u MPO
    1. AIH 7/2020 neuspjesan
    2. AIH 9/2020 neuspjesan
    1. IVF 11/2020,gonal 225,cerotide,ovitrelle. beta neg, smrzlica nema.
    2. Prirodni IVF 12/2020,vraćen dvodnevni,beta neg
    3. Spontana trudnoca veljaca 2021, 3.3.uzv, 6. 1 mm, kuca srce

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    LUCIJA007

    darliv

    Cure ja sam danas napravila test i bolje da nisam 🙈 znam da je jos rano jer sam prosli cetvrtak imala transfer pa necu prije reda dramiti, ali nije mi ovo trebalo 🙄
    https://ibb.co/1v4MqPJ [ibb.co]

    Kao da vidim neku sjenu,danas ti je 6 dan blastice je li? No reci mi jesi li radila sa prvim urinom i drzala test bar 30 sec u urinu? I pogledati taj test mozes i nakon cca 10 min jer ovako rano se ne mozemo pridržavati uputa na testu, to je za one veće bete…


    Danas mi je 7. dan blastice, radila s prvim i drzala skoro minutu, a test sam uzela u Mulleru, ali ti si pisala za pakiranje od dvije trakice za nekih 17 kn ili jedna? U dva Mullera u Os sam nasla samo neke za 14 kn jedna trakica, ali sam uzela dva kako bi za dva dana ponovila s istim testom pa cemo vidjeti 🙈

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.