Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Meto, tako i mi, krenemo skupljat i onda uleti nesto. Sad sam ja sprasila sve sto smo skupili na ova vadjenja krvi privatno, cak sam dan nakon punkcije otisla privatno na uzv da vidim sta se desava jer me bilo strah da imam unutarnje krvarenje, probiotik i kendural 500kn, nemam dopunsko pa i ova stolica na analizu skoro 100kn. Bilo me strah da me ne ostave u bolnici, i tu bi mi dobro otislo. Ne bi se cudila da me muz zamijeni nekim manje kvarljivim modelom 😂
    Darliv ja vidim crtu
    Erica, zao mi je, to je cesto u prirodnjacima. Cini mi se ta tvoja doktorica super. Odmah ti je ona napravila plan za dalje i salje to na analizu. Puno njih se ne bi zezalo s tim, nema stanice, i adio, oni na to gledaju da si tu zbog punkcije a ne zbog drugih stvari, tako da ipak nesto dobro od svega toga.

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Bozma rekla mi je da zovem danaa iza 13, pa sam sad naravno napeta u iscekivanju! Javim kad saznam! 
    darilv i ja vidim sjenu, držim 🤞🏻 da je to to! 
    erica zao mi je, zelim ti sto brzi oporavak! Da brzo rijesis sto je potrebno i da mozes u novu akciju💗 Cuvaj se sada! 
    ljutopile k vragu, drži se! Odmori, posveti sebi pa onda odluci o novim koracima ❤️
    MTB zasto nije lijecnik ti napravio kiretažu ili pomogao da sad ne cekas i ne mucis se? Meni bliskim osobama, cim nije bilo u redu su to rijesavali, i to je tesko ali ipak lakse, bar mi se cini :(
    Piky drzi se zeno, mazi i pazi i misli na sebe! Grozno mi je cuti da itko to prode …. 💕

  • Avatar Marinela87

    Marinela87

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Jutro cure, nisam jos citala jer sam preuzbudena, pa ću sad skuhat kavu i na miru. Zvala sam bolnicu, jucer sam bila na aspiraciji u prirodnjaku, i izvukli su jednu stanicu. Sad su mi rekli da se oplodila i da dodem sutra. To je jako rijetko da se vraća 2.dan, ali vjerojatno zato što je samo jedna pa da da ne riskiraju do ponedjeljka..? Sve u svemu sretna sam sta sam uopće dobila šansu u prirodnjaku.. Al treba skupit snage za ponovni vrtuljak emocija.. Muka prija zvanja bolnice je prošla, došlo veselje, sad je pak muka dok čekam sutra kakva će bit, hoce li se dobro razvija.. O bozeee nikad mira! Idem sad pročita zaostake! 

    🙋‍♀️34,hipotireoza, AMH 15.25 pmol/L
    🧒39, sve ok
    Oko 2 g pokušavanja, 1g u MPO
    1. AIH 7/2020 neuspjesan
    2. AIH 9/2020 neuspjesan
    1. IVF 11/2020,gonal 225,cerotide,ovitrelle. beta neg, smrzlica nema.
    2. Prirodni IVF 12/2020,vraćen dvodnevni,beta neg
    3. Spontana trudnoca veljaca 2021, 3.3.uzv, 6. 1 mm, kuca srce

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    vuky, pa ne mučim se. I radije bih da ode prirodno nego da radim kiretažu, tada mi se tijelo najbrže oporavi, najmanja je trauma i mogu i ranije krenuti u daljnje pokušaje. Odlučila sam si dati tjedan dana vremena, ako u to vrijeme ne završi, idem krajem idućeg tjedna na kiretažu.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Marinela87

    Jutro cure, nisam jos citala jer sam preuzbudena, pa ću sad skuhat kavu i na miru. Zvala sam bolnicu, jucer sam bila na aspiraciji u prirodnjaku, i izvukli su jednu stanicu. Sad su mi rekli da se oplodila i da dodem sutra. To je jako rijetko da se vraća 2.dan, ali vjerojatno zato što je samo jedna pa da da ne riskiraju do ponedjeljka..? Sve u svemu sretna sam sta sam uopće dobila šansu u prirodnjaku.. Al treba skupit snage za ponovni vrtuljak emocija.. Muka prija zvanja bolnice je prošla, došlo veselje, sad je pak muka dok čekam sutra kakva će bit, hoce li se dobro razvija.. O bozeee nikad mira! Idem sad pročita zaostake!


    Da, ne žele riskirati. To ti nimalo ne smanjuje šanse, mislim da je naša Tuma oplođena sa dvodnevnim i sad je u poodmakloj trudnoći. Uvijek je veća šansa da će zametak opstati u tebi, nego u zdjelici.

    💔💔💔

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Darliv, ja ti isto vidim sjenicu, ponovi sutra/prekosutea ,ako tamni to je to . Drzim fige 🙏 
    Marinela super je to, jedna ali vrijedna.. 
    Erica jako mi je zao da je tako ispalo, isplaci se, odtuguj i kreni dalje kad se budes osjecala spremnom. 🥰

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Niksa

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Marinela87

    Jutro cure, nisam jos citala jer sam preuzbudena, pa ću sad skuhat kavu i na miru. Zvala sam bolnicu, jucer sam bila na aspiraciji u prirodnjaku, i izvukli su jednu stanicu. Sad su mi rekli da se oplodila i da dodem sutra. To je jako rijetko da se vraća 2.dan, ali vjerojatno zato što je samo jedna pa da da ne riskiraju do ponedjeljka..? Sve u svemu sretna sam sta sam uopće dobila šansu u prirodnjaku.. Al treba skupit snage za ponovni vrtuljak emocija.. Muka prija zvanja bolnice je prošla, došlo veselje, sad je pak muka dok čekam sutra kakva će bit, hoce li se dobro razvija.. O bozeee nikad mira! Idem sad pročita zaostake!


    To je super…i meni su u prirodnom ciklusu vratili drugi dan cetverostanicnu…bit ce to super 🙏

    Ja ‘80 Najveca podrska ’77
    2013 3xAIH..😔
    2014 IVF 22 js😱 hiperstimulacija- 4 blaste i 8 8st…😔

    2020 7 mj..pripodni 4st 😔
    11.2020. 🙏

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    darliv

    Cure ja sam danas napravila test i bolje da nisam 🙈 znam da je jos rano jer sam prosli cetvrtak imala transfer pa necu prije reda dramiti, ali nije mi ovo trebalo 🙄
    https://ibb.co/1v4MqPJ [ibb.co]


    Ja vidim sjenu, ali tek kada sam okrenula sliku na drugi stranu 😀😀😀 bice to ok! 😊

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • eatpraylove

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Cure bok svima!
    Dugo Vas pratim i čitam!
    Naš pokušaj za proširenjem obitelji traje 2 i pol godine. Nakon toliko negativnih testova,depresije i suza odlučili smo se za umjetnu oplodnju. U prvom smo svom postupku, jučer rađena aspiracija. 16 folikula i danas drugi dan 12. Zvuci obećavajuće (meni) jako sam sretna i nestrpljiva. Idemo na freeze all da hiperstimulacija ne uzme svoj danak. 
    Sad slijedi vrijeme iščekivanja, a najgore od svega nestrpljivosti. Ova grupa za mene predstavlja veliku emocionalnu potporu. Veselim se druženju! I punooo sreceeee svima želim!❤️😇

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    eatpraylove

    Cure bok svima!
    Dugo Vas pratim i čitam!
    Naš pokušaj za proširenjem obitelji traje 2 i pol godine. Nakon toliko negativnih testova,depresije i suza odlučili smo se za umjetnu oplodnju. U prvom smo svom postupku, jučer rađena aspiracija. 16 folikula i danas drugi dan 12. Zvuci obećavajuće (meni) jako sam sretna i nestrpljiva. Idemo na freeze all da hiperstimulacija ne uzme svoj danak.
    Sad slijedi vrijeme iščekivanja, a najgore od svega nestrpljivosti. Ova grupa za mene predstavlja veliku emocionalnu potporu. Veselim se druženju! I punooo sreceeee svima želim!❤️😇


    Dobro nam dosla i drzimo fige da sve prodje u najboljem redu! 🤗🤗🤗

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.