Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    LUCIJA007

    MTB

    Kad dobijem definitivne vijesti, ako treba, zabit ću žlicu u sebe i sama se očistiti umjesto da prolazim kroz ovo što prolazi naša Piky. Ne želim ni zamisliti kako je to.
    Otežava se ženi da preboli gubitak. Otežava se da se krene naprijed. I radi toga se ne može ni zakazati idući postupak. Užas.
    Lucija007, ako se ne varam, ova vakumska kiretaža u Podobniku je najbolje rješenje ako ne krene prirodno? Što su ti rekli, kolika pauza prije idućeg postupka mora biti nakon takve kiretaže?

    Da… Vakumska je najbolje jer ne sviraju endometrij sami oni nazalodt ne znaju hoce li uspjeti sve ‘usisati’.. Vecinom krenu tako pa vide a ako treba onda postruzu ostatak😔…
    3 mjeseca cca… Ja sam evo vec dobila prvu mengu, dakle jos jednu i s iducom bi mogla ici na fet.. Da zelim…


    Meni je pocelo sa vakumskom i na kraju zavrsilo obicnom. I tako su mi bili i objasnili, da ne znaju hoce li uspjeti sve vakumom i ako se dogodi da nisu sigurni rade obicnu, sto je i normalno jer ne zelimo da nam unutra ostane tog tkiva. A rako mi je pisalo i na phd nalazu da je bas bilo obilno sadrzaja. Prvu kontrolu sam isla nakon drugog ciklusa jer sam nakon prvog išla na otok odmoriti dušu i nije mi se dalo vraćati za hodanje po doktorima. Nakon drugog ciklusa sam napravila briseve i papu i ultrazvuk endometrij mi je bio savrsen za taj dan ciklusa. 
    Ljudsko tijelo je čudo i jako se brzo oporavlja.

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Ljutopile🐥

    LUCIJA007

    MTB

    Kad dobijem definitivne vijesti, ako treba, zabit ću žlicu u sebe i sama se očistiti umjesto da prolazim kroz ovo što prolazi naša Piky. Ne želim ni zamisliti kako je to.
    Otežava se ženi da preboli gubitak. Otežava se da se krene naprijed. I radi toga se ne može ni zakazati idući postupak. Užas.
    Lucija007, ako se ne varam, ova vakumska kiretaža u Podobniku je najbolje rješenje ako ne krene prirodno? Što su ti rekli, kolika pauza prije idućeg postupka mora biti nakon takve kiretaže?

    Da… Vakumska je najbolje jer ne sviraju endometrij sami oni nazalodt ne znaju hoce li uspjeti sve ‘usisati’.. Vecinom krenu tako pa vide a ako treba onda postruzu ostatak😔…
    3 mjeseca cca… Ja sam evo vec dobila prvu mengu, dakle jos jednu i s iducom bi mogla ici na fet.. Da zelim…

    Meni je pocelo sa vakumskom i na kraju zavrsilo obicnom. I tako su mi bili i objasnili, da ne znaju hoce li uspjeti sve vakumom i ako se dogodi da nisu sigurni rade obicnu, sto je i normalno jer ne zelimo da nam unutra ostane tog tkiva. A rako mi je pisalo i na phd nalazu da je bas bilo obilno sadrzaja. Prvu kontrolu sam isla nakon drugog ciklusa jer sam nakon prvog išla na otok odmoriti dušu i nije mi se dalo vraćati za hodanje po doktorima. Nakon drugog ciklusa sam napravila briseve i papu i ultrazvuk endometrij mi je bio savrsen za taj dan ciklusa.
    Ljudsko tijelo je čudo i jako se brzo oporavlja.


    Da… Tako su i meni 2 put krenuli s vakumskom no morali su i postrugati.. Ali nikad nisam imala problema s endometrijem nakon tog… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Beta 13dnt - 254 👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    Jel je trebam vadit i u ponedjeljak,sta mislite ? Pa usput i progesteron provjeriti.


    Juhuuu, baš mi je drago zbog tebe ♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    When nothing goes ➡️, go ⬅️.

    Pozdrav,
    ja sam bila danas na UZV-u, danas sam 7+3, doktor kaže da lijepo napredujemo, rezultati su sljedeći:
    Intrauterino pravilna GV sa EO, CRL 1.04 cm i ŽV promjera 0.49 cm. KČS + (poz.).
    Kontrola ponovno za 2 tj.


    A slika?

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    🍀🐞MISS🐞🍀

    manemoj

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Lucija, Women Name hvala vam na utjehama, nadan se da cu se uspit smirit! Sve bi dala samo sa se krvarenje zustavi, bol sam uvijek mogla trpit ali kad vidim krv , lose mi je. Ok, necu vas vise pilat, cekamo 3..betu, tad bi vec mogla biti mirnija i znat cu kad idem na prvi uzv. A sutra cu vidjeti taj progesteron da ga izvadim pa da znam na cemu sam… Vjerovat cemo da ce sve bit ok i da sam samo jedna od tih trudnica koja krvari i da ce to proći.. idem sad malo gledati netflix, manemoj, samo ti posalji te kolace ! ❤️🥰

    Miss moja prijateljica treba roditi svaki tren a od trećeg dana kašnjenja menstruacije krvarila, umirala od straha ovako kao ti, skupa smo plakale, na kraju strogo mirovanje i duphastone. Eno sad je nervozna jer nikako da ode u rodilište 😉
    Meni je doktor rekao ako nakon pozitivne bete bude krvarenja da ne mora značiti ništa loše, da dodjem pa ćemo promijeniti terapiju. Jer sam pitala šta ako budem krvarila.
    Na netflixu si upali sugar Rush, extra sweet i pokušaj se opustiti 🥰❤️

    Bas ti hvala, ovo me zbilja jako utjesilo i dalo malo nade da se smirim …nadan se da cu i ja bit kao tvoja prijateljica 🙏🙏 sad idem na netflix ❤️


    Letim preko stranica, brze ste mi s pisanjem pa ne stižem upratit. Mislim da će ti bit sve dobro, moja nevista je u obe trudnoće krvarila i th duphastone i mirovanje i rodila uredno i dica već u školi :) 

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Ljutopile, Lucija007, hvala na dijeljenju iskustva.  Žao mi je što ste ih imali  
    Lucija007, ako mi odluče i svirati endometriju, neću se žaliti 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    MTB

    Ljutopile, Lucija007, hvala na dijeljenju iskustva.Žao mi je što ste ih imali
    Lucija007, ako mi odluče i svirati endometriju, neću se žaliti


    Bolje i da sviraju nego struzu🤭🙉😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Piky

    https://ibb.co/LC1w5Bm [ibb.co]
    https://ibb.co/k0HycJk [ibb.co]
    Evo i moje ljubavi.. Naš mali kralj, nikad nije napravio neku glupost, a mogao bi biti u kući dan i noć da ništa ne napravi ako mu je stiska on samo legne u svoj krevetić i čeka. A kad sam bila u bolnici skoro je umro od tuge, muž kaže da sve i jedan auto koji je prošao on sluša dali ja stižem..
    A u drugom postu pišem svoju ludost koja se i dalje nastavlja..


    Skoro svi imamo male bijele. 
    A ovaj nastavak…..mene je satralo ova 4 dana natezanja sa ambulantom, mogu mislit kako je tebi i jos nema kraja

  • Piky

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    MTB

    Kad dobijem definitivne vijesti, ako treba, zabit ću žlicu u sebe i sama se očistiti umjesto da prolazim kroz ovo što prolazi naša Piky. Ne želim ni zamisliti kako je to.
    Otežava se ženi da preboli gubitak. Otežava se da se krene naprijed. I radi toga se ne može ni zakazati idući postupak. Užas.
    Lucija007, ako se ne varam, ova vakumska kiretaža u Podobniku je najbolje rješenje ako ne krene prirodno? Što su ti rekli, kolika pauza prije idućeg postupka mora biti nakon takve kiretaže?


    Ma joj nemaš vremena misliti na gubitak jer si zauzet sa drugim stvarima, tako da više nemam ni osjećaj što mi se to dogodilo. 
    Nadam se da će sutra krenuti čišćenje. 

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️44
    Dijagnoza: idijopatska neplodnost,nalazi super.
    3/2020 insem. - stigla M
    7/2020 prirodni, štop, jedan fulikul prazan
    9/2020 klomifen, štop, punkcija 15.9/ 1j.s, transfer 17.09, beta 5.10
    Beta
    19 dt 2233.1,21 dt 3133.6
    20.10 srce kuca, 27.10 nema srčane reakcije missed AB. 😭
    04/2021 stimulirani, bemfola I orgalutran. 3 fulikula vodeća (anestezija) 8 jajnih stanica, 5 se oplodilo, 5 blastica. 4 smrznuta
    26.04 ET, 10.5 beta

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Piky

    MTB

    Kad dobijem definitivne vijesti, ako treba, zabit ću žlicu u sebe i sama se očistiti umjesto da prolazim kroz ovo što prolazi naša Piky. Ne želim ni zamisliti kako je to.
    Otežava se ženi da preboli gubitak. Otežava se da se krene naprijed. I radi toga se ne može ni zakazati idući postupak. Užas.
    Lucija007, ako se ne varam, ova vakumska kiretaža u Podobniku je najbolje rješenje ako ne krene prirodno? Što su ti rekli, kolika pauza prije idućeg postupka mora biti nakon takve kiretaže?

    Ma joj nemaš vremena misliti na gubitak jer si zauzet sa drugim stvarima, tako da više nemam ni osjećaj što mi se to dogodilo.
    Nadam se da će sutra krenuti čišćenje.


    I ja se nadam… Dokle ovo moze trajat vise, Boze dragi? Drz se!

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.