Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1266

    Prijavi adminu

    Nikita joj,tvoja muka nikako zavrsiti… mislim da jedna od nas ima maltezera a jedna cini mi se pudlu,ja bishona. Ako sam pohvatala. Ali oni su ti slicni,pogotovo maltezer i bishon,jer bishona ima nekoliko vrsta id kojih su neki cisto bijeli,neki kovrcavi kao pudle i sareni kao moja dok nije posvijetlila 😁
    Nadam se da ce ti konacno taj prst se oporaviti a krvarenje stati! To su Visane izazvale? 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marinela87

    Marinela87

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Ericaa kako to da ti ides u prirodni postupak, a ne stimulirani? Sori ako je glupo pitanje, nisam baš upućena u ovo sve, ili ako si već pisala, ja sam od svega zapamtila samo peseke 😂
    Nikitta  daa pa to je nevjerojatno, posebno, bas ne mogu vjerovat!!divan je. A ti se napokon cinis zbrinuta, nadam se da ce to sad sat rezultata! Ovaj tjedan je fakat bio kaos!! Pogotovo vama nekima sretnicama🙄 dekica i netflix super! I ja ću od nekoga zicat šifru 😄

    🙋‍♀️34,hipotireoza, AMH 15.25 pmol/L
    🧒39, sve ok
    Oko 2 g pokušavanja, 1g u MPO
    1. AIH 7/2020 neuspjesan
    2. AIH 9/2020 neuspjesan
    1. IVF 11/2020,gonal 225,cerotide,ovitrelle. beta neg, smrzlica nema.
    2. Prirodni IVF 12/2020,vraćen dvodnevni,beta neg
    3. Spontana trudnoca veljaca 2021, 3.3.uzv, 6. 1 mm, kuca srce

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    AuroraB

    When nothing goes ➡️, go ⬅️.

    Pozdrav,
    ja sam bila danas na UZV-u, danas sam 7+3, doktor kaže da lijepo napredujemo, rezultati su sljedeći:
    Intrauterino pravilna GV sa EO, CRL 1.04 cm i ŽV promjera 0.49 cm. KČS + (poz.).
    Kontrola ponovno za 2 tj.

    😻 Predivne vijesti s UZV-a!


    Juhiuuu! Cestitkeee 🥳🥳🥳

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Nikitta oh Boze, tebi nikad kraja mukama. Ja stvarno ne znam sta te jos nece uhvatit… mislim nadam se nista, nadam se da ce se i prst i krvarenje smirit. Stvarno si zasluzila malo mira…

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    Nirvanalijepe vijesti,to volimo
    vukybaš volim čuti kad netko ovako savjesno nabavi pesonju,vjerujem da ćete uživati skupa.A objema nam želim da ostanemo “negativne” do prvog testa
    Bozmabome je,uz sav stres oko postupka koji nam je svima uobičajen,meni je iskreno ovo sa Covid testom najgori dio do sad.Drago mi je da i bolje i skroz mi je drago za malca četverostaničnog,bit će to prva liga na kraju
    Pikypeso ti je super,a ovo da je bio tužan,mogu mislit,oni sve živo kuže i osjećaju.Nadam se da će ti ovo tvoje zlo konačno završiti,držim sve moguće fige.
    LucyLou i Ruška1986 hvala curke,onda niš ne nosim.A vezano za taj koktel,valjda će mi bit ok ako je svima,nisam neka mimoza,ali mi se bome ni ne trpe nepotrebni bolovi.


    Ma nece ti bit bolno! Stvarno te osamuti isti tren. Meni je bilo manje bolno neg neki obicni gin pregled, a oni mi nisu bolni. Eto, u cijelom postupku, od pocetka do kraja, najbolnije mi je bilo testiranje na Covid, majke mi

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Marinela87

    Marinela87

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    vuky

    Marinelaja sam čak razmisljala da ga pitam da pustimo za FET ako bude je, pa embrija jel… jer sve je moguce, iako se nadam najboljem rezultatu, spremna sam na sve! Svaki put je kod mene bio et trodnevnih, divnih, savrsenih i nista nikada, pa sam bas mislila pitati za fet i da se malo poradi na endometriju, jer ocito nije receptivan za embrije….


    Pa da, baš pitaj. Mozda stvarno kad dodes odmorna i opustenija uspije! kažu da je fet nešto uspješniji..
    Mozda bi i bila isfrustrirana od početka da ides po 4.put u nešto šta 3 puta nije uspjelo. Mislim lude smo ovako i onako, al možda si ipak u tom fetu malo manje izmučene glave a to može samo pomoc. Bas me zanima šta će ti rec

    🙋‍♀️34,hipotireoza, AMH 15.25 pmol/L
    🧒39, sve ok
    Oko 2 g pokušavanja, 1g u MPO
    1. AIH 7/2020 neuspjesan
    2. AIH 9/2020 neuspjesan
    1. IVF 11/2020,gonal 225,cerotide,ovitrelle. beta neg, smrzlica nema.
    2. Prirodni IVF 12/2020,vraćen dvodnevni,beta neg
    3. Spontana trudnoca veljaca 2021, 3.3.uzv, 6. 1 mm, kuca srce

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Lucija ,Ruska, jos jedno pitanje o duphastonu- nisam odavno! Da li se vama od njega tako jako mantalo i bolila vas glava? Ja jedva drzim oci otvorene, doslovno me baca u komu…Grcevi me cijelo popodne prate, bas se bzvze osjecam. .sad cu popit normabel i otic spavat…ako je ovaj pocetak trudnoce normalan onda je ovo stvarno show kod mene. .
    Pami. ,Da,hvala, beta je super ! Pokusavam zivnit al nije bas lako! Sutra je novi dan,veselim se vikendu i nadan se da ce bit laksi! ❤️


    Ja sam imala glavobolje, ali nisam mislila da je od tog, a moze bit da je.. Nije mi se mantalo, ali znam da su nus pojave od utrica da ti se moze mantat… pogotovo kad se pije, a moze bit i kad se vaginalno koristi.. Ali duphaston ti stvarno ne moze skodit tako da samo lezi i odmaraj.. A spavalo mi se stvarno je, doslovno sam na nogama na poslu mogla spavat i to po cijelw dane.. Sad me vise to ne prati, a bas sam mislola svaki dan do 12 spavat 🙂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    Ruska1986


    Ma nece ti bit bolno! Stvarno te osamuti isti tren. Meni je bilo manje bolno neg neki obicni gin pregled, a oni mi nisu bolni. Eto, u cijelom postupku, od pocetka do kraja, najbolnije mi je bilo testiranje na Covid, majke mi


    To ti vjerujem, kao da do mozga zabiju onaj štapić, užas 🤦‍♀️
    Nikitta pa ova saga sa prstom je zaista “sumrak saga” 🙄Nadam se da je to to 🤞🤞🤞

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Marinela87 mi smo dali šifru prevelikom broju ljudi 🤣
    Tuma ne znam, cijeli godinu sam bolesna iznad svakih granica, malo suludo, moram priznati, no moram stisnut zube, borit se s time i čekat da prođe. Nisam jedina, događa se svašta ljudima. Neko novo je vrijeme. Puno toga se čisti, odlazi, slama, umire, dolazi nešto novo, tako i kod mene. Samo da preživim u jednom komadu 😄


    Ja se iskreni nadam da ce tebi 2021.bas ono krenut kao prava nova godina!! Bas sve drukcije i zdravije.. Nekako mislim da se kod tebe isada zredalo sve sta bi ti se trebalo izdogadjat u 5 godina valjda 🙄🙄🙄🙄🙄

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Dada31
    Ovo je jako dobra farba na prirodnoj bazi, italijanska. Jedino tko ima dosta sede kose, bas ne pokriva najbolje
    https://www.metropoliten.rs/prodavnica/bio-kap/biokap-nutricolor-delicato-rapid-1-0-natural-black/ [metropoliten.rs]

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.