Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky 🥰🥰🥰 nadam se da ćemo obje ubrzo bebice imati ❤️
    MTB hahhaha kako si se žrtvovala s metkom 😂😂😂
    Nego cure koje ste gledale Bridgerton.. pa niste vojvodu posebno istaknule.. mislim da bi kod njega od konzultacija ostala trudna 😂😂😂 dok sam gledala osjetila sam folikule kako pucaju 😂😂😂😂😂😂

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Ivevk

    MTB

    ma2013, ja sam kupila u ljekarni na trgu.
    Šteta što ti nisu odmah briseve napravili kad i papu, sad ćeš i rezultate briseva čekati 2 tjedna. Samo pazi da su ti napisali i uputnicu za PCR HPV test, ako nisu - ili traži ili napravi privatno. Inače, na egrađaninu možeš vidjeti što ti je točno izdala od uputnica.

    Moon11, dobro nam došla, i što brže otišla - trudna! Komotno možeš test napraviti sutra ujutro s prvim urinom. Držimo ti ovdje fige da se vidi lijepa crtica.

    _Dolly_, super vijesti, držmo fige da bude dobar party u labosu!

    Tiki, da, prije 10 godina ja nisam znala za matičnu mliječ, vjerujem da bi i ona pomogla.

    Ivevk, sad si u društvu žena kao što si ti, ovdje se nemaš pravo nazivati baksuzom, samo lavicom.

    MTB hvaaaaala na podršci… ❣️
    Jesam, nova sam.. Nadam se da ce proci sve glatko, kako i meni tako i drugim lavicama😊
    Nisam pitala.. Da li ima koja među nama da je uspjelo iz prvog postupka… Do sada mi nije bilo problem ostat trudnom.. Jedino su mi problem bili jajovodi.. Sad ih vise nemam🤣🤣🤣🤣
    Pa se nekako nadam da bi mooozda moglo iz prve uspjet?!
    … Ili se ne trebam bas toliko nadat… 🙈


    Prvi put je najlakše i skroz je ok nadati se i tako osjećati.. ja sam baš bila jako entuzijastična i bilo mi je idem po svoju bebu i to je to!! Tako da je u redu tako se osjećati, nekima se dogodi iz prve i nema razloga da tako ne bude i tebi. Uživaj sad u tom osjećaju 😉
    Ako se slučajno ne dogodi iz prve napraviti ćeš plan za sljedeći put.. meni su cure dobro rekle.. ovo nije sprint, ovo je maraton 
    Ali skroz je ok biti entuzijastična i puna nade 🥰

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    manemoj

    Lucyinthesky 🥰🥰🥰 nadam se da ćemo obje ubrzo bebice imati ❤️
    MTB hahhaha kako si se žrtvovala s metkom 😂😂😂
    Nego cure koje ste gledale Bridgerton.. pa niste vojvodu posebno istaknule.. mislim da bi kod njega od konzultacija ostala trudna 😂😂😂 dok sam gledala osjetila sam folikule kako pucaju 😂😂😂😂😂😂


    ❤️
    Vojvoda kažeš 🤔😎

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    manemoj

    Lucyinthesky 🥰🥰🥰 nadam se da ćemo obje ubrzo bebice imati ❤️
    MTB hahhaha kako si se žrtvovala s metkom 😂😂😂
    Nego cure koje ste gledale Bridgerton.. pa niste vojvodu posebno istaknule.. mislim da bi kod njega od konzultacija ostala trudna 😂😂😂 dok sam gledala osjetila sam folikule kako pucaju 😂😂😂😂😂😂

    ❤️
    Vojvoda kažeš 🤔😎


    Baci oko ako nisi 😉

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    manemoj

    Lucyinthesky

    manemoj

    Lucyinthesky 🥰🥰🥰 nadam se da ćemo obje ubrzo bebice imati ❤️
    MTB hahhaha kako si se žrtvovala s metkom 😂😂😂
    Nego cure koje ste gledale Bridgerton.. pa niste vojvodu posebno istaknule.. mislim da bi kod njega od konzultacija ostala trudna 😂😂😂 dok sam gledala osjetila sam folikule kako pucaju 😂😂😂😂😂😂

    ❤️
    Vojvoda kažeš 🤔😎

    Baci oko ako nisi 😉


    Budem, budem 👍

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    manemoj

    Ivevk

    MTB

    ma2013, ja sam kupila u ljekarni na trgu.
    Šteta što ti nisu odmah briseve napravili kad i papu, sad ćeš i rezultate briseva čekati 2 tjedna. Samo pazi da su ti napisali i uputnicu za PCR HPV test, ako nisu - ili traži ili napravi privatno. Inače, na egrađaninu možeš vidjeti što ti je točno izdala od uputnica.

    Moon11, dobro nam došla, i što brže otišla - trudna! Komotno možeš test napraviti sutra ujutro s prvim urinom. Držimo ti ovdje fige da se vidi lijepa crtica.

    _Dolly_, super vijesti, držmo fige da bude dobar party u labosu!

    Tiki, da, prije 10 godina ja nisam znala za matičnu mliječ, vjerujem da bi i ona pomogla.

    Ivevk, sad si u društvu žena kao što si ti, ovdje se nemaš pravo nazivati baksuzom, samo lavicom.

    MTB hvaaaaala na podršci… ❣️
    Jesam, nova sam.. Nadam se da ce proci sve glatko, kako i meni tako i drugim lavicama😊
    Nisam pitala.. Da li ima koja među nama da je uspjelo iz prvog postupka… Do sada mi nije bilo problem ostat trudnom.. Jedino su mi problem bili jajovodi.. Sad ih vise nemam🤣🤣🤣🤣
    Pa se nekako nadam da bi mooozda moglo iz prve uspjet?!
    … Ili se ne trebam bas toliko nadat… 🙈

    Prvi put je najlakše i skroz je ok nadati se i tako osjećati.. ja sam baš bila jako entuzijastična i bilo mi je idem po svoju bebu i to je to!! Tako da je u redu tako se osjećati, nekima se dogodi iz prve i nema razloga da tako ne bude i tebi. Uživaj sad u tom osjećaju 😉
    Ako se slučajno ne dogodi iz prve napraviti ćeš plan za sljedeći put.. meni su cure dobro rekle.. ovo nije sprint, ovo je maraton
    Ali skroz je ok biti entuzijastična i puna nade 🥰


    ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky,Tanja79 našla sam Ubiquinol 300mg 120 kapsula, znači taman za 60 dana, nekih 50eura ispadne! Tanja ovaj koji si ti naručila je Ubiquinone, iako svi pišu da je Ubiquinol bolji, istraživanja na jajnim stanicama su rađena zapravo sa Ubiqinonk… Tako da je dobro jedno i drugo!

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    rita7, od aspiracije do bete se ne seksaš. Dakle, u svježem transferu se patimo. 
    U FETu se seksamo po uputama od Grizli. Dakle, FET je zakon - nit se bockaš, nit si pod gadnim hormonima, veća je šansa za začeće i dodatni bonus je da možeš maltretirati svog kućnog pastuha i rješavati se frustracije. 

    Ivevk, pa naravno da se sve nadamo da će nam uspjeti iz prve. Inače bi preskočile tih prvih par postupaka i odmah otišle na onaj dobitni . I dobrom dijelu lavica i uspije. Optimizam sa dozom realističnosti je ono što se ovdje traži. 

    manemoj, je, baš je mljacika taj vojvoda. Pa ja sam pisala da ga gledam za Božić, pogledala ga u dva dana. Šta si mislila, da gledam seriju radi dubokih filozofskih rasprava i poruka o smislu života?  Fino se on šeće onako goluždrav po sceni pola vremena. Super mi je što cure na forum.hr razočarano komentiraju da on ne zna glumiti. Ono, helou, kao da ga gledam radi glumačkih sposobnosti. 

    Lucyinthesky, nemoj nikome reći, ali puno je zgodniji od Gića. Još je onako fino taman .. mmmm. 

    Nikitta, ma kupujem kolagen za nekoga, pa si razmišljam uzeti onaj paket na akciji 2x kolagen + krema. Piše da je prirodna kozmetika, dakle nema falablabla unutra. 
    Hvala na komentaru za ovulaciju, danas mi je bolje i počela sam opet normalnije piškiti. Još osjećam, ali ne kao jučer. Baš me iznenadilo, nisam navikla na ovo (znam da ti, na žalost, jesi). Danas je 13DC, počelo me polako mučiti 10DC, jučer je bilo baš dosta jako. Inače sam ovulacije imala negdje 16DC (ako sam uopće ikad dobro hvatala trakicama, sad vidim da ja to zapravo ne znam koristiti )

    AuroraB, ne budi škrta, podijeli gdje si našla. Dapače, napravi korak dalje, kupi i meni i pokloni mi. 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    MTB

    rita7, od aspiracije do bete se ne seksaš. Dakle, u svježem transferu se patimo.
    U FETu se seksamo po uputama od Grizli. Dakle, FET je zakon - nit se bockaš, nit si pod gadnim hormonima, veća je šansa za začeće i dodatni bonus je da možeš maltretirati svog kućnog pastuha i rješavati se frustracije.

    Ivevk, pa naravno da se sve nadamo da će nam uspjeti iz prve. Inače bi preskočile tih prvih par postupaka i odmah otišle na onaj dobitni . I dobrom dijelu lavica i uspije. Optimizam sa dozom realističnosti je ono što se ovdje traži.

    manemoj, je, baš je mljacika taj vojvoda. Pa ja sam pisala da ga gledam za Božić, pogledala ga u dva dana. Šta si mislila, da gledam seriju radi dubokih filozofskih rasprava i poruka o smislu života? Fino se on šeće onako goluždrav po sceni pola vremena. Super mi je što cure na forum.hr razočarano komentiraju da on ne zna glumiti. Ono, helou, kao da ga gledam radi glumačkih sposobnosti.

    Lucyinthesky, nemoj nikome reći, ali puno je zgodniji od Gića. Još je onako fino taman .. mmmm.

    Nikitta, ma kupujem kolagen za nekoga, pa si razmišljam uzeti onaj paket na akciji 2x kolagen + krema. Piše da je prirodna kozmetika, dakle nema falablabla unutra.
    Hvala na komentaru za ovulaciju, danas mi je bolje i počela sam opet normalnije piškiti. Još osjećam, ali ne kao jučer. Baš me iznenadilo, nisam navikla na ovo (znam da ti, na žalost, jesi). Danas je 13DC, počelo me polako mučiti 10DC, jučer je bilo baš dosta jako. Inače sam ovulacije imala negdje 16DC (ako sam uopće ikad dobro hvatala trakicama, sad vidim da ja to zapravo ne znam koristiti)

    AuroraB, ne budi škrta, podijeli gdje si našla. Dapače, napravi korak dalje, kupi i meni i pokloni mi.


    Znas sta mi je jedino palo na pamet posto svi pijemo neke od suplemenata da mozda taj pritisak ne izaziva neki od njih.. Jer ja sam stvarno pred fet isto ako ti imala strah da nemam upalu radi toga.. Ali na kraju kako je doslo tako je i oslo.. Nisam saznala od cega i zasto

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Dobro jutro.. Nedjelja, mislila  neće bit gužve.. Aha, malo morgen.. 
    Jedan doktor, dežuran, operacija, 6 aspiracija, tranfer, ne znam koliko samo ultrazvuka.. Strpljen, spašen
    Wish me luck.. 

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.