Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _Dolly_

    _Dolly_

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke, evo samo da se javim da sam bila danas na aspiraciji. Aspirirano mi je 7 kom sutra ce me zvati da jave koliko se js oplodilo. Transfer ovisi o kvaliteti, mogao bi biti u utorak ili cetvrtak ☺️
    Zadovoljna sam, sto vi mislite? 

    Ja:36 On:35
    B-V. V.
    Endometrioza - pokušavanje 3 god. On OK
    01/2020 AIH neuspjesan
    12/2020 - start - desila se korona, 2mj pauze⛔
    Amh: 27pmol / cista endo 1.5cm
    Pergoveris/Orgalutran/Pregnyl
    2🍦(3D)+2🍦(5D)
    2/2021. - ET 1(5D) embrija (4.2)- (jos 4 🍦)
    Beta - 15.02, 11dnt - 57,5
    Beta - 19.02. 15dnt - 618,30
    Beta - 22.02. 18dnt - 1513,2
    5,1mm, imamo 💛
    Nifty u redu, imamo curku 💗💗

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    ma2013

    Hvalaaa, ima u svim ljekarnama to ili se mora naručiti preko interneta?
    Evo idem drugi tjedan sve briseve obavit pa će onda vjerojatno i to, nije mi moja ginekologica baš pričljiva pa dobro da imam tu Vas 🙈🙈 samo mi je rečeno da su sve uputnice izdane 🙈


    Evo, iz svog iskustva mogu preporuciti maticnu mlijec, ali pravu, od pcelara, nakon loseg papa testa koji je pokazivao HSIL, ali je kolposkopija bila uredna, nakon mjesec dana maticne mlijeci, ponovljeni nalaz za tri mj. uredan. HSIL je cak gori od CIN 1.To je lezija visokog stupnja koja ukljucuje CIN 2,3 ili CIS. Svakako napraviti sve briseve, pogotovo na HPV. Kod mene je uzrok bio upravo on. I dalje nakon urednog nalaza obavezno piti oralne probiotike bar dva puta godisnje i imati turu s maticnom bar jednom godisnje. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    _Dolly_

    Pozdrav djevojke, evo samo da se javim da sam bila danas na aspiraciji. Aspirirano mi je 7 kom sutra ce me zvati da jave koliko se js oplodilo. Transfer ovisi o kvaliteti, mogao bi biti u utorak ili cetvrtak ☺️
    Zadovoljna sam, sto vi mislite?


    🎉🎉 Meni se čini super
    S obzirom na endo, to je ok. Nisi imala jaku stimulaciju pretpostavljam? Kod tebe se to sve brzo odigralo. Ali drago mi je da si još jedna u nizu koja će pišati testić skupa sa nas 6 koje smo za idući tjedan odlučile po svoje bebe 🥰❤️
    Sretno i tebi 🙏💟

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Sretno svima od srca… 😍

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    Ivevk

    Zaboravih pitat… Ako u prvom postupku ne uspijemo… Koliko se treba cekat za drugi termin, da li se treba napravit nekakva pauza ili se moze ici iz mjeseca u mjesec 🤔

    Do nove stimulacije bi trebalo pričekati minimalno 3 mjeseca, iako nam možda jajnici na prvu izgledaju ok nakon postupka, ti svi hormoni rade “čuda” tijelu i treba mu dati vremena da se oporavi.
    Meni se npr moji inače besprijekorno uredni ciklusi totalno poremete od lijekova i treba nekoliko ciklusa da se vrate u normalu.
    Nadajmo se da ti neće trebati,a definitivno je i olakšanje ako ćeš imati smrzlića 🤞😊


    Pa kakav sam baksuz do sada bila po pitanju trudnoca, ne bih se iznenadila da i sad moram cekat 🙈🙈🙈🙈

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    🌺Dada🌺

    _Dolly_

    Pozdrav djevojke, evo samo da se javim da sam bila danas na aspiraciji. Aspirirano mi je 7 kom sutra ce me zvati da jave koliko se js oplodilo. Transfer ovisi o kvaliteti, mogao bi biti u utorak ili cetvrtak ☺️
    Zadovoljna sam, sto vi mislite?

    🎉🎉 Meni se čini super
    S obzirom na endo, to je ok. Nisi imala jaku stimulaciju pretpostavljam? Kod tebe se to sve brzo odigralo. Ali drago mi je da si još jedna u nizu koja će pišati testić skupa sa nas 6 koje smo za idući tjedan odlučile po svoje bebe 🥰❤️
    Sretno i tebi 🙏💟


    Sretno svima.. 😍🤞

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    ma2013, ja sam kupila u ljekarni na trgu.
    Šteta što ti nisu odmah briseve napravili kad i papu, sad ćeš i rezultate briseva čekati 2 tjedna. Samo pazi da su ti napisali i uputnicu za PCR HPV test, ako nisu - ili traži ili napravi privatno. Inače, na egrađaninu možeš vidjeti što ti je točno izdala od uputnica.

    Moon11, dobro nam došla, i što brže otišla - trudna! Komotno možeš test napraviti sutra ujutro s prvim urinom. Držimo ti ovdje fige da se vidi lijepa crtica.

    _Dolly_, super vijesti, držmo fige da bude dobar party u labosu!

    Tiki, da, prije 10 godina ja nisam znala za matičnu mliječ, vjerujem da bi i ona pomogla.

    Ivevk, sad si u društvu žena kao što si ti, ovdje se nemaš pravo nazivati baksuzom, samo lavicom. 

    💔💔💔

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    TiKi, hvala na savjetima. 🤗

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • rita7

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    MTB očito ne znam citat 😂aliiii Nisam skužila kad se preporuča sex a kad ne prije transfera? Fet ne a Et da ili obrnuto? Ovaj dio sto je grizli svojedobno napisala je za koji slucaj?😂
    Inače kolagen vjerujem da ste proučile ali evo info koji sam dobila od poznanika koji je sav u zdravom životu hrana trening i sl. Je da je to s kolagenom medvjeda usluga, kreneš ga uzimat a kad prestaneš tijelo ti se toliko naviklo na njega da se ulijenilo proizvodit ga samo i da onda tek imas sranje- nije mi nikad zanimalo pa nisam proučavala možda nije tako ali kad ste se raspisale o tome me sjetilio…

    ♀♂ 30 g.
    nadanja za + cca. 3 god
    ja- visok prolaktin, on- oligoasteno.

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    MTB

    ma2013, ja sam kupila u ljekarni na trgu.
    Šteta što ti nisu odmah briseve napravili kad i papu, sad ćeš i rezultate briseva čekati 2 tjedna. Samo pazi da su ti napisali i uputnicu za PCR HPV test, ako nisu - ili traži ili napravi privatno. Inače, na egrađaninu možeš vidjeti što ti je točno izdala od uputnica.

    Moon11, dobro nam došla, i što brže otišla - trudna! Komotno možeš test napraviti sutra ujutro s prvim urinom. Držimo ti ovdje fige da se vidi lijepa crtica.

    _Dolly_, super vijesti, držmo fige da bude dobar party u labosu!

    Tiki, da, prije 10 godina ja nisam znala za matičnu mliječ, vjerujem da bi i ona pomogla.

    Ivevk, sad si u društvu žena kao što si ti, ovdje se nemaš pravo nazivati baksuzom, samo lavicom.


    MTB hvaaaaala na podršci… ❣️
    Jesam, nova sam.. Nadam se da ce proci sve glatko, kako i meni tako i drugim lavicama😊
    Nisam pitala.. Da li ima koja među nama da je uspjelo iz prvog postupka… Do sada mi nije bilo problem ostat trudnom.. Jedino su mi problem bili jajovodi.. Sad ih vise nemam🤣🤣🤣🤣
    Pa se nekako nadam da bi mooozda moglo iz prve uspjet?!
    … Ili se ne trebam bas toliko nadat… 🙈

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.