Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    MTB

    J_b

    Tko odlučuje koliko ih ide na smrzavanje? Biolozi? Ili se to radi u dogovoru s nama? Kak to funkcionira?

    Sve što je kvalitetno ide na smrzavanje. Nitko neće baciti kvalitetan zametak.
    Ili si mislila nešto drugo?

    Ma da.. To.. 👍

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    J_b

    MTB

    J_b

    Tko odlučuje koliko ih ide na smrzavanje? Biolozi? Ili se to radi u dogovoru s nama? Kak to funkcionira?

    Sve što je kvalitetno ide na smrzavanje. Nitko neće baciti kvalitetan zametak.
    Ili si mislila nešto drugo?
    Ma da.. To.. 👍


    Ako iz nekih razloga ne želiš zamrzavati, možeš to reći. Ti ionako moraš potpisati dozvolu da smrznu zametke. U pravilu, sve potpisujemo jer smo sretne što ih imamo 
    Osim toga, ti biraš hoće li na slamku stavljati po 1 ili po 2, biolozi ti mogu dati preporuku ali odluka je tvoja. To isto pišeš u toj dozvolu koju potpisuješ, pripazi na to.
    A koliko ćeš ih staviti na slamku ovisi o tome koliko ih želiš vraćati.
    Samo ti pitaj sve što te zanima.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Žene, kakva je ova kozmetika: https://www.gaianaturelle.hr/prirodna-kozmetika/hyaluron-face-cream.html [gaianaturelle.hr]
    Naručujem Nikittin kolagen  pa gledam što još imaju za ponuditi. 

    💔💔💔

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    MTB

    J_b

    MTB

    J_b

    Tko odlučuje koliko ih ide na smrzavanje? Biolozi? Ili se to radi u dogovoru s nama? Kak to funkcionira?

    Sve što je kvalitetno ide na smrzavanje. Nitko neće baciti kvalitetan zametak.
    Ili si mislila nešto drugo?
    Ma da.. To.. 👍

    Ako iz nekih razloga ne želiš zamrzavati, možeš to reći. Ti ionako moraš potpisati dozvolu da smrznu zametke. U pravilu, sve potpisujemo jer smo sretne što ih imamo
    Osim toga, ti biraš hoće li na slamku stavljati po 1 ili po 2, biolozi ti mogu dati preporuku ali odluka je tvoja. To isto pišeš u toj dozvolu koju potpisuješ, pripazi na to.
    A koliko ćeš ih staviti na slamku ovisi o tome koliko ih želiš vraćati.
    Samo ti pitaj sve što te zanima.


    Ma samo nek ih ima što više.😍
    Pristajem i na dvoje odmah.. 
    🤗

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Marita_07

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    MTB

    Žene, kakva je ova kozmetika:https://www.gaianaturelle.hr/prirodna-kozmetika/hyaluron-face-cream.html [gaianaturelle.hr]
    Naručujem Nikittin kolagenpa gledam što još imaju za ponuditi.


    MTB čula sam od mojih frendica da je Colagen shoot (bočica) odlična za ten, doslovce više ne stavljaju puder na lice, te kosu i nokte. Treba se koristiti barem 3 mj da bi se vidjeli rezultati. Osobno nisam jos probala. 

    👩‍🏫 37.g., niski Amh 4.1,LH 4.1,visok FSH 10, (low responder),zametci odlicne kvalitete 5/5.
    👨‍💼 41.g., sve uredno.
    6 IVF stimulirana postupka, 2 missed ab 💔💔(medikam.prekid).
    7./21. trombofilija,PAI 4G/4G,FV Leiden
    5./22.prirodni postupak ,2 osmost.vraćena,beta 0
    5./23. IVF,1 oplođena, beta 0
    8./23.IVF,1 oplođena,beta 391🥳 2.beta 1050.5 2.missed ab🌈👶

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Rita_55

    MTB

    Žene, kakva je ova kozmetika:https://www.gaianaturelle.hr/prirodna-kozmetika/hyaluron-face-cream.html [gaianaturelle.hr]
    Naručujem Nikittin kolagenpa gledam što još imaju za ponuditi.

    MTB čula sam od mojih frendica da je Colagen shoot (bočica) odlična za ten, doslovce više ne stavljaju puder na lice, te kosu i nokte. Treba se koristiti barem 3 mj da bi se vidjeli rezultati. Osobno nisam jos probala.


    Da, Nikitta nam ga je preporučila, njoj nokat koji je operacijom skinula raste iznimno brzo radi tog kolagena. 
    E sad, ja idem uskoro u postupak pa mislim da mi to baš i nije pametno piti, ali si gledam ovu kozmetiku drugu i djeluje mi privlačno. 

    💔💔💔

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    MTB

    ma2013, pa ne mogu ti reći dok ti ne dođu brisevi i vidiš što je uzrok CINa. Ja bih odmah krenula sa nekim boosterom imuniteta, beta glukanom i slično. Naravno da ima šanse da se riješiš, samo je pitanje o čemu je riječ. Meni je svojedobno beta glukan + lijek za herpes riješio trajno HPV koji sam prije toga vukla godinama (lijek za herpes mi je propisao neki stari ginekolog koji je rekao da ima uspjeha sa HPVom kod nekih žena, pa smo išli isprobati).


    MTB, jel ima gdje za nabaviti taj lijek?
    Imate kakvu preporuku za boostere imuniteta?

    Javim se kad dobijem nalaze briseva. 

    I da, sve cure koje idete drugi tjedan, sreeeetno! 🤗😊😊

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Ja sam pila ovaj Beta glukan: https://cdn-va.niceshops.com/upload/image/product/medium/default/kal-maximum-nk-cells-60-tabl-514000-de.jpg?fbclid=IwAR1m9qpzawq4mHJyUa4Jw-TcuNPkoK4RbC81C2WJRD3wtWWqmB3ag0x5oAg [cdn-va.niceshops.com]
    Ovo drugo ti nije bitno dok ne dobiješ nalaz HPV brisa. Jesi li ga uopće radila? To nije standardni bris, ja ga redovno radim da provjerim je li se vratio mali gad (nije )

    💔💔💔

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Hvalaaa, ima u svim ljekarnama to ili se mora naručiti preko interneta?
    Evo idem drugi tjedan sve briseve obavit pa će onda vjerojatno i to, nije mi moja ginekologica baš pričljiva pa dobro da imam tu Vas 🙈🙈 samo mi je rečeno da su sve uputnice izdane 🙈

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Moon11

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Vecer svima  😊 čitam vas zadnjih nekoliko dana non-stop pa sam se odlucila i ja pridružiti.
    Kod mene situacija: FET 1 blastice je bio 22.01 ,danas mi je 8dpt , od simptoma bolne grudi i nadutost (prepisivam utrogestanu) ,ostalo nista pa se pitam da li se uopce ista desava.
    M bi trebala dobiti 2.2 pa bi do tada pokušala izdržati da ne napravim test ,a betu trebam vaditi 5.2
    Oprostite na poduzem postu

    👩 26(blago policisticni jajnici, hormoni ok) 🧒36( spermici zamrznuti zbog kemoterapije )
    1 AIH 9/2018❌
    1 IVF 9/2019 (2 osmostanicna) beta 0 ❌
    2 IVF 5/2020 (odgođen zbog hiper- 3🐧)
    1 FET 1/2021 ( 1 blastica ) 05.02 beta ❌
    2 FET 4/2021( 1 blastica) 13.04 beta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.