Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    J_b

    MTB

    manemoj

    Oprostite učiteljice 😂😂😂
    Mislila sam radi estrofema i utrica.. kao isto su neki hormoni pa zato 🙈

    Nema to veze, tebi je prošlo 3 mjeseca, možeš ići kad god poželiš. S obzirom da si mladica, imaš i taj luksuz da biraš čeka li ti se još malo da dođeš k sebi ili si spremna za dalje.

    Do kad smo mladice?😂


    Ovisno o definiciji i doktoru, do 35 ili 37. 
    Sve poliklinike razdvajaju statistiku na žene ispod 38 i iznad 38, da bi im statistika izgledala bolje. Time sam ti sve rekla. 

    💔💔💔

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Ivevk ja sam nakon stimulacije naravno poslije ET išla odmah u FET idući mjesec, prekinula ga na pola i čaj za pola mjeseca (jer sam M zbog progesterona dobila 12 dana ranije) krenula u Ivan FET koji imam u srijedu. Bitno da se stimulacije ne vrte prečesto.. Kao što je MTB napisala 😁

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    🌺Dada🌺

    Ivevk ja sam nakon stimulacije naravno poslije ET išla odmah u FET idući mjesec, prekinula ga na pola i čak za pola mjeseca (jer sam M zbog progesterona dobila 12 dana ranije) krenula u ovaj FET koji imam u srijedu. Bitno da se stimulacije ne vrte prečesto.. Kao što je MTB napisala 😁


    Malo me muči ovaj autocorrect 🤣🤣🤣🤣 nikakav Ivan nego ‘ovaj’. 

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ja sam isla na postupak prosle godine u 9. i 11.mj. Oba su bila s punom stimulacijom, ali sam ja dobila samo jedan folikul u 9.mj pa su mi rekli da nemam sto puno cekati i da ne trebam raditi pauze. Kod normalne reakcije od vise folikula su cure vec rekle, pauza od 3.mj pa na dalje. Ovisi o stanju jajnika i tijelu pacijentice.
    Sanjich kak si se samo sjetila tog Siofora, haha. Tad sam ga vjerojatno jos i pila 😂

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    U znak solidarnosti prema našim FETovkama, i ja sam se žrtvovala i primila metak. 
    Inače, ja ću dalje kukati. Mene sad već jajnici poprilično bole. Odnosno, više je onaj osjećaj kao pred aspiraciju, osjećam se natečeno i skoro pa bih hodala kao upitnik :Dada: 
    Je li mi možda Gić provaljuje u stan po noći i daje mi stimulaciju a da ja to ni ne znam?
    Stvarno se nikad nisam ovako osjećala do stimulacije i kasnije trudnoće (sve sam poslije pripisivala trudnoći  & kiretaži). I prošli mjesec je bilo bolno, ali sam onda bila na onom progesteronu pa sam pripisivala tome. Moje tijelo i ja smo živjeli u finom suživotu u kojem smo znali da i ono drugo postoji, ali si nismo previše smetali 
    Hoćete reći da je ovo normalno za ovulaciju?

    💔💔💔

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Tko odlučuje koliko ih ide na smrzavanje?  Biolozi? Ili se to radi u dogovoru s nama? Kak to funkcionira? 

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    🌼TiKi🌼

    Ja sam isla na postupak prosle godine u 9. i 11.mj. Oba su bila s punom stimulacijom, ali sam ja dobila samo jedan folikul u 9.mj pa su mi rekli da nemam sto puno cekati i da ne trebam raditi pauze. Kod normalne reakcije od vise folikula su cure vec rekle, pauza od 3.mj pa na dalje. Ovisi o stanju jajnika i tijelu pacijentice.
    Sanjich kak si se samo sjetila tog Siofora, haha. Tad sam ga vjerojatno jos i pila 😂


    Ma nisam se sjetila nego sam isla nesto trazit i naletila na tu temu staru 🙃 pa sam usla vidit sta sam tipkala i nasla tebe kako mi odgovaras i pojasnjavas 😊😊

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    J_b

    Tko odlučuje koliko ih ide na smrzavanje? Biolozi? Ili se to radi u dogovoru s nama? Kak to funkcionira?


    Sve što je kvalitetno ide na smrzavanje. Nitko neće baciti kvalitetan zametak.
    Ili si mislila nešto drugo?

    💔💔💔

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    MTB

    Meto, nisam ja žena od trakica. Iako, prije nisam znala da LH piškim po danu, ja sam obično sva pospana ujutro s prvim urinom testirala. Pa mi se zgadilo, ne može se čovjek ujutro ni popišati na miru, nego si taj stres zadati. Pa sam prestala. Ovo po danu je čak OK, možda probam nekad.
    Na muža redovno naskakujem, mislim da sam malo “izraubana” i radi toga.
    A inače sam ona sretnica koja ili nema ovulacije ili ih ne osjeća. Isto i za menstruacije, godinama ih nisam imala, a kad sam ih imala nisu bile bolne.

    Mare0208, ma briseve sam radila prije 3 tjedna, svi su bili čisti. Urinokulturu radim idući tjedan, tako je po planu, ali me sad straaaaaah. Ne pecka me (osim što sam izraubana od svog tog seksa ), ali mi se nekako čini da je manje urina nego što bi trebalo biti. Mah, paranoična sam.

    Sanjich, hvala na utjehi.

    ma2013, ne bih ja bila zadovoljna s tim. Neka ti naprave briseve i vide zašto je tu CIN. Pa ne može to samo tako - napravi za 4 mjeseca i nadaj se da će sve biti OK.

    Tanja79, ja nisam spominjala čupavce, ne volim ih.
    Hvala svima što se brinu za moj seksualni život, veoma sam aktivna zadnjih dana.
    Uvin sam počela piti, hvala. Ne može mi ništa biti od previše uvinog čaja?


    MTB, ma nisam ja nikako zadovoljna s tim. 😔 Idem na briseve da. Ali me zanimalo da li postoje lude šanse da uspijem to sve riješiti do kraja 5 mjeseca… 😔 Jer mm mi je uvijek negdi krajem mjeseca, pa imam neku ludu nadu da do onda možda bude ok nalaz… 😔

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    ma2013, pa ne mogu ti reći dok ti ne dođu brisevi i vidiš što je uzrok CINa. Ja bih odmah krenula sa nekim boosterom imuniteta, beta glukanom i slično. Naravno da ima šanse da se riješiš, samo je pitanje o čemu je riječ. Meni je svojedobno beta glukan + lijek za herpes riješio trajno HPV koji sam prije toga vukla godinama (lijek za herpes mi je propisao neki stari ginekolog koji je rekao da ima uspjeha sa HPVom kod nekih žena, pa smo išli isprobati).

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.