Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    Brita sretno! I neka bude velika beta.

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • brita

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    vuky

    Britasretno!


    Hvala, i tebi sretno 😊🤞  

  • brita

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Tigrica

    Brita sretno! I neka bude velika beta.


    Hvala 😊 😇 
    Uz vas cure tu sve je lakse,i cekanje,i uspjeh i neuspjeh 😇

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2352

    Prijavi adminu

    Tigrica ja sam mislila ako odem na ivf u Samobor, folikulimetriju raditi u Rijeci kod svoje gin. Cula sam da se moze tako dogovoriti.
    Brita, tocno to je i mojoj sogorici problem, taj tanak endometrij. Treba biti min 8 je tako? Drzim fige da beta bude odlicna!!! Kad vadis, nisam pohvatala?
    Avama hvala na odvovoru, da, to su i njoj rekli. 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • brita

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Slee

    Tigrica ja sam mislila ako odem na ivf u Samobor, folikulimetriju raditi u Rijeci kod svoje gin. Cula sam da se moze tako dogovoriti.
    Brita, tocno to je i mojoj sogorici problem, taj tanak endometrij. Treba biti min 8 je tako? Drzim fige da beta bude odlicna!!! Kad vadis, nisam pohvatala?
    Avama hvala na odvovoru, da, to su i njoj rekli.


    A da,ispod 7 mm inace ne vracaju ,nema se za sta primiti plod  kad je tanko,ali sta je tu je ,borbi nikad kraja tu svima nama sa foruma 😇 u petak vadim betu 🍀 

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    Slee

    Tigrica ja sam mislila ako odem na ivf u Samobor, folikulimetriju raditi u Rijeci kod svoje gin. Cula sam da se moze tako dogovoriti.
    Brita, tocno to je i mojoj sogorici problem, taj tanak endometrij. Treba biti min 8 je tako? Drzim fige da beta bude odlicna!!! Kad vadis, nisam pohvatala?
    Avama hvala na odvovoru, da, to su i njoj rekli.


    Odi probaj, nemas sta izgubit,jedino mozes dobit! 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Viola1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Tigrica

    Viola1

    Tigrica

    Viola1

    Tigrica

    avama

    Sad i ja mislim dal da idem u prirodni pokusaj, ne znam ni sama jel se isplati probati?

    Slusaj sebe, sta ti se da, ja sam u prirodnom dobila 4jajne stanice od toga su mi se 3oplodile. Sve je lutrija i puna stimulacija, inseminacija pa i prirodnjak .

    Ajme, pa to je divno čuti 😀
    I nisi koristila baš ništa od lijekova ili je samo išla štoperica?

    Jesam, clomifen i stopericu.

    Aha.. Hvala na odgovoru. 🙂
    To sam i pretpostavljala.
    Ja bi sada trebala ići u prirodni ali bez lijekova, čim mi menga stigne.
    Koliko si često imala fulikulometrije?

    Oni to zovu prirodnjak, mislim da sam bila 3 puta.


    Hvala 

    👩29(AMH 34,6pmol/l, PCO)
    🧑33(oligoasthenoteratozoo..)
    1. ICSI 10/2019 blaga stim, ET 3dan - 2 embrija (10st,10st), ß ❌
    2. ICSI 2/2020 blaga stim,ET 2dan - 1 embrij (4st), ß ❌
    3. ICSI 3/2020 prirodni, bez ET-a
    4. ICSI 5/2020 standardna stim, ET 3dan - 1 embrij (u fazi kompaktacije), ß ❌
    -FET 6/2020, blastica (BC 322), 1. ß 174,5; 2. ß 822,7 -imamo 2 ❤❤
    -15tt jedno 💔
    -3/2021 rođen dječak
    5. Spontana T 11/2021 - biokemijska
    6. Spontana T 3/2022 ❤
    1🐧

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Drage moje cekalice bete, imam pitanje. Mjeri li koja od vas temperaturu? Ja sam sad tutnula toplomjee iz znatizelje. Neki digitalni. I veli 36,3. Sad se brinem da je to pre nisko. Joj ubit cu se. Bolje da nusam mjerila

  • Blink

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Dugo Vas pratim na forumu i konacno sam se odlucila ukljuciti.
    Sretno svima na pozitivnim betama i strpljenja i zivaca na iscekivanju plusica, to je po meni najtezi dio.
    Mi se spremamo u 6 pokusaj ( 3 inseminacije neuspjesne, IVF neuspjesan, IVF imamo zdravu bebu).
    Ovaj puta je malo lakse, ali svejedeno me sustize isto uzbudjenje i nervoza.
    Hvala Vam cure sto ste tu podrska kad je potrebno.

  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Bozma pitala si za glucophage-to su inace tablete za secer( sto znaci da pijem iste kao moj svekar), medutim ja ih ne pijem za secer nego mi je mpo gin dao jer su dobre za pscos. Prvo sam godinu dana pila od 500 mg, i sad mi je digao na 850,jer mi nije bilo pomaka.
     Slee ja ne mislim da su svi hrabri, jer znam dvije cure od kojih je jedna odustala nakon prvog ivfa, a druga ne zeli niti curi za postupke. Boji se svega toga. 

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.