Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Mrva1986

Broj poruka: 405

Prijavi adminu

Za sve koje plivaju u vodama potpomognute opodnje 3. dio

• Mrva1986

Broj poruka: 405

Prijavi adminu

Evo da nam ne steka.. 🥰

nymeria

Broj poruka: 330

Prijavi adminu

Samo_Sanja čestitke od ❤ i neka se sve nastavi školski 🤞
    Mrva1986 vuky sretno neka bete budu veeelike 😊
    Ak sam kog zaboravila sori 🙈 baš se puno pisalo i ne zapamtim sve.
    Pink onda se pratimo u stimulaciji i ja sam kraj 3./početak 4. dogovorena. Ima da nam bude sretno i plodno. 😁
    Sad čitam za vitD možda njega bi trebalo izvaditi…pa ak je nizak krenut ga uzimat? Kakvu uputnicu i od koga trebam za to uzet?
    Mislim da ću ipak kupiti taj Q10…ne znam nisam pametna. Osjećam se krivom jer niš ne pijem više za pripremu stanica…a opet ne vjerujem da će išta pomoći. Pa sad ti budi pametan 🤔

🧑 40 👩 37
    👫 17 💍 6
    Pokušavamo od 01./2016.
    06./2016. biokemijska
    03./2019. IVF beta 0
    07./2019. spontani u 6.tj. (prirodna trudnoća)
    05./2020. u planu novi IVF

PinkFairydust

Broj poruka: 753

Prijavi adminu

nymeria vitD je jedna od rijetkih stvari koje fakat znanstveno dokazano pomazu:) u nasim krajevima ga vise manje svima fali, tako da izvadi.. a da i ne izvadis nekih 2000IU dnevno ti moze samo pomoci. Ja sam si ga sad nabavila u nekim uzasno finim tableticama za cuclanje, moram se suzdrzavati da ne pojedem cijelu bocicu🐷🙈

“Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”
    ja - ‘85, trombofilija, niži AMH, sedlasti uterus, cističan jajnik, skraćeni ciklusi
    mm - ’83, NOA, AZFc
    …pakiramo se u Prag na TESE+ICSI+PGS…

PinkFairydust

Prijavi adminu

aha, uputnicu crvenu za medicinsku biokemiju, opca ili ginic, tko god ti zeli dati. meni ginic nije htio dat ni za krvnu sliku🙄 a ovaj cijeli fajt sad oko doznaka… odmah mi je najavio i da nakon transfera ne mogu nista dobiti jer “mirovanje ne znaci bolovanje”. onak… ok. fala kaj mi olaksavas situaciju🙄

ja - ‘85, trombofilija, niži AMH, sedlasti uterus, cističan jajnik, skraćeni ciklusi
    mm - ’83, NOA, AZFc

nymeria

Prijavi adminu

Kak je sad brz forum, bravo za 3.vol Mrva1986 👍
    Lala1982 prolaktin je i meni bio tak 2x kad sam vadila hormone , tek sad 3.put (3.godina) kad sam vadila bio manji. Nitko tome nije pridavao važnost jer nije extra jako povišen tak da mislim da nemaš razloga za brigu. 😊 A AMH ti je niži al mislim da nikako nije beznadno, s puno lošijim nalazom žene ostaju trudne. Tak da samo hrabro, bit će sve ok. 😊

🧑 40 👩 37
    👫 17 💍 6
    Pokušavamo od 01./2016.
    06./2016. biokemijska
    03./2019. IVF beta 0

nymeria

Prijavi adminu

PinkFairydust

nymeriavitD je jedna od rijetkih stvari koje fakat znanstveno dokazano pomazu:) u nasim krajevima ga vise manje svima fali, tako da izvadi.. a da i ne izvadis nekih 2000IU dnevno ti moze samo pomoci. Ja sam si ga sad nabavila u nekim uzasno finim tableticama za cuclanje, moram se suzdrzavati da ne pojedem cijelu bocicu🐷🙈

Onda ga svakako vadim ovaj tjedan i krećem uzimat. Nije mi prekasno ako bude nizak? Stignem ga do postupka dić?
    Fakat ima nešto u tome obje trudnoće, biokemijska 2016. i prava 2019. desile su mi se po ljeti, možda baš zbog vitaminaD. Svakako se sjećam da sam bila dosta posunčana i šetala puno s psima. Hvala Pink za odgovor. 😘

🧑 40 👩 37
    👫 17 💍 6
    Pokušavamo od 01./2016.
    06./2016. biokemijska
    03./2019. IVF beta 0

Bozma

Broj poruka: 1027

Prijavi adminu

Mrva, imamo sličan AMH. 8 stanica mi izgleda odlično za taj AMH,  a to kako se razvijaju vjerojatno ima veze i sa spermiogramom. Ajde neka ovo bude zadnji put.
    Sad se dvoumim ovo za Petrovu jer sam iz Splita, ako to tako ide više mi se isplati tu opet privatno na postupak nego put iz ST za ZG više puta i smještaj u ZG, a nemam baš ni bajne nalaze a ni godine. Sad pojma nemam šta bi. 
    Pink, ja ne mogu vjerovat ovo za bolovanje, ja sam došla po 1 dan za transfer i dr. se čudio zašto ne ostanem 3 tjedna koliko imam pravo, a i MPO se isto čudio zašto se odmah vraćam radit, pitao me: čemu onda ovo sve? Ma ne mogu vjerovat. A da ga promijeniš? Ne treba ti sad još i taj stres.

PinkFairydust

Prijavi adminu

nymeria stignes ga dici, samo treba onda visu dozu uzet, ja isto klopam po 2-3 tabletice dnevno da ubrzam:) 
    Bozma upravo sam krenula u potragu za novim:) Ako netko zna slucajno nekog u Zagrebu tko je vrlo suradljiv, neka pliz javi:)

mm - ’83, NOA, AZFc

nymeria

Prijavi adminu

Marta ti si sad vadila neke vitamine jel tak? Pa ti je folna bila malo prevelika? Kaj si sve vadila?
    Ak već idem vadit da tražim i folnu i još kaj?
    Svakako ću željezo i feritin vadit. On mi je uvijek jako nizak al hematologica kaže da ne trebam pit željezo. 
    Curke s hashimotom (neko je sad rekao da ga ima) i ja ga imam i pijem euthyrox i t3. Antitijela su mi nemjerljiva bila preko 1000 (jer sam po naputku prošlog MPO dr prestala uzimat T3 🤦‍♀️) no čim sam se vratila na terapiju sad polako opet padaju. 
    Uglavnom sad se dobro osjećam. Na euthyroxu 50mg sam i rekao mi je dr da svakako u postupku dignem na 75mg. Za vrijeme postupka stimulacije štitnjača se više troši i euthyrox se treba pojačati. Pa eto svakako pazite na to da se u postupku euthyrox pojača, tak je meni rečeno, štitnjaču liječim odvojeno od mpo dr. i od sada samo njega slušam što se tiče štitnjače.

🧑 40 👩 37
    👫 17 💍 6
    Pokušavamo od 01./2016.
    06./2016. biokemijska
    03./2019. IVF beta 0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.