Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Cure jel tko zna kako da se naručim u Petrovu, zvao me sad doktor da bi zbog gestacijskog dijabetesa me poslao tamo na kraću bolnicku obradu? 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Cure, samo da se javim, preskočim dan dva i onda satima čitam “na preskoke” dok ne pohvatam..
    Sanjich bit će slj.put sretan, barem imaš pingviniće..🐧sta je super!
    Evo ja sam se potrudila biti malo proaktivna, pa sam otišla uhvatiti dr Xy, u letu tek 2min, ali mi rekao da bi probao s aih sad sljedeći ciklus, u prirodnom, bez lijekova. Znam da su male jako šanse s aih, ali eto barem da krenem u prvi postupak.. na folikulometriju moram doći 8.dan c. 
    Cure koje ste u aih, je li znate treba li covid test pred folikulometrija već, ili tek pred samu inseminaciju? Nisu mi ništa rekli da napravim test za taj uzv 8.dan.. 

  • Mari86

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje lavice,nadam se da vam ne smeta jedan “uljez” koja je svoje trudnoce odradila i od njih 10 dobila pet zdravih i dobrih stvorenja.Nisam prolazila kroz vase bitke no to trenutno prolazi moja draga japanska nevjesta u Tokyu i ja ih prolazim zajedno s njom…tako se osjecam blize i korisnije.Neka nam Stvoritelj podari ono sto toliko zelimo i za sto se tako srcano i hrabro borite.

    Mari86

  • Mari2020

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Drage Žene, meni bi trebao jedan savjet. Moj problem je nizak AMH 0,4 a imam 33 godine. U Splitu san u bolnici u 12 mjesec bila na prvom IVF, i u tom postupku sam došla do zadnjeg dijela (izvađene su mi 4 jajne stanice, dvije oplođene i vračene) ali gestacijska vrećica se na žalost nije razvila. To mi je sa tabletama uspijelo da izađe, i sada čekam prvu menstruaciju nakon toga. I sada bi mi trebao savjest, bila sam u privatnika i on mi je rekao da odmah sa menstruacijom krećemo u novi postupak, a u bolnicu kada sam otišla doktor mi je sada dao tri vrste tableta sa pijem idućih mjesec i pol dana da mi se poprave jajne stanice. I sad ne znam dali da odmah krenem u privatnika, ili da pijem tablete, što bi značilo ću u postupak ići za 2,3 mjeseca tek.. Kako mi je nizak AMH to mi se čini kao gubljenje vremena kojeg nemam, tako da ni sama ne znam što da, radim 

    33 god, AMH 0.4
    12/2020 IVF - gestacijska vrećica se nije razvila
    04/2021 IVF - beta 1.7

  • Avatar Lita.1234

    Lita.1234

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Ribic
    Kako si zadovoljna sa promjenom doktora? Isplati li se? 

    2021, 4 mj. 1. stimulirani ivf ❌
    Prirodna trudnoca- biokemijska
    2021/7 mj 2. stimulirani ivf❌
    2021/9 mj FET- ❌ biokemijska
    2021/12 mj 3. stimulirani ivf
    Podobnik 💉🔛 punktirano 17🥚🥚, 11 zrelih idu na oplodnju 🤞🤞
    9 oplodeno 🥰🤞

  • sekić

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,nova sam ovdje 😁,puno me toga zanima al za početak samo da li ima žena koje žive u inozemstvu ( tj.u Njemačkoj ) i da su radile MPO ili IVF ??? Hvala svima…😍

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    sekić

    Pozdrav svima,nova sam ovdje 😁,puno me toga zanima al za početak samo da li ima žena koje žive u inozemstvu ( tj.u Njemačkoj ) i da su radile MPO ili IVF ??? Hvala svima…😍


    Pozdrav! Curke su ti vec na vol.6 pa tamo pitaj 😉
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-6-86231?page=1784 [miss7mama.24sata.hr]

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • sedmatina

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!

    Jel mi može netko dati preporuku privatnika, za potpomognutu u Zgu? Negdje steka ocito kod mene, dal je do hormona ili necega koji se luce kad vec zatrudnim i kad se primi, primi se i onda ode plod…vec par puta….treba mi neki privatnik, da me dalje nastavi s pretragama, jer socijalnog cu docekat do 50.te…jer nalazi su svi super i meni i njemu, a ne prima se, tj nece se odrzati duze od 7.tjedana….

    pliz pomoc, ocajni smo vec godinu i nes….

  • ulrike

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Da li je netko bio poztivan na PRC testu prije transfera te mu je isti odgoden.
    Jesu vas uzeli odmah drugi mjesec u postupak?
    Bez ikakvih simptoma i tegoba tokom izolacije i cijelo vrijeme.

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    ulrike

    Pozdrav,
    Da li je netko bio poztivan na PRC testu prije transfera te mu je isti odgoden.
    Jesu vas uzeli odmah drugi mjesec u postupak?
    Bez ikakvih simptoma i tegoba tokom izolacije i cijelo vrijeme.


    Pozdrav..
    ova tema je zatvorena..sve ovisi u kojoj si klinici…pitaj na novoj temi..
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-7-93923 [miss7mama.24sata.hr]

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.