Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    Nirvana2020, hvala! Ako se ne varam, sad samo još Brevactid fali? Imam Gonal F Pen, Menopur, Bemfola, Elonva, Rekovelle, Orgalutran, Cetrotide i Ovitrelle

    Tanja79, prljavi plan je da se svi išuljamo i onda ne kažemo tebi da smo otišli
    Bez brige, kad sam spremna, napisat ću post ovdje gdje piše da zatvaramo ovu temu i staviti link na novu.


    Pa da, znala sam… Vidim sve nesto u šiframa pišete 😆😆 😆 

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • Avatar Nirvana2023

    Nirvana2023

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Jel moguce da Brevactid ima samo na njem?
     https://m.youtube.com/watch?v=6f7oj6AoEwE&t=3s [m.youtube.com]

    ja: 35, sve ok // on: 34 normozoospermia
    1. IVF 10/20 Petrova
    2. Ana rođena 7/21
    3. FET 1🐧 (5dnevna blastica iz 1.postupka) 10.5.
    Beta 24.5. 🚫
    9/23 novi FET, 2 blastice 🤞
    Testovi negativni, do bete nismo ni stigli, smeđarenje
    IVF klinika - čekamo svoju šansu 😇
    AMH 4.5 (smanjena pl.), FSH povišen

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    Nirvana2020, hvala! Ako se ne varam, sad samo još Brevactid fali? Imam Gonal F Pen, Menopur, Bemfola, Elonva, Rekovelle, Orgalutran, Cetrotide i Ovitrelle

    Tanja79, prljavi plan je da se svi išuljamo i onda ne kažemo tebi da smo otišli
    Bez brige, kad sam spremna, napisat ću post ovdje gdje piše da zatvaramo ovu temu i staviti link na novu.


    Kod mene je bio i Luveris https://youtu.be/9wOtYYKu8js [youtu.be]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Drage moje, zatvaramo ovu temu. 

    Osjetite se pozvanima i dobrodošlima na novu:

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-4-72375 [miss7mama.24sata.hr]

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Dobro jutro,
    za cure koje su u postupcima/ili na cekanju u kbc Split,
    molim vas mozete li mi samo reci kako funkcionira sad s testom za covid, da li oni salju s uputnicom i kad (prije samog kretanja u postupak?) /za koliko bude gotov nalaz?
    Trebala bih sljedeci tjedan tek na konzultacije kod dr.Mrsic, preko mjesec ipo dana otkad sam se upisala, ocito je u guzvi:( nadam se samo da se sad nece sve obustaviti zbog povecanja broja zarazenih.
    Hvala.

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    LUCIJA007

    Nina92A sta mislis tek kako je uzas ici na klasicnu kiretazu isto nativo gdje ti prvo dobro sve postruzu 😔 i onda ti vakumom ususaju ostatak…tako je moja frendica prosla… I jos 5 dana os bolova sebi nije mogla doc od tog mesara… A meni nista…

    Strava da to zenama rade… Ja kad su me probudili nisam nist znala doslovno me malo 5 min boljelo i to je to.. Nijednu tabletu nisam popila evo danas sam kao da nigdje nisam ni bila… I sad da sam isla tu kod nekog ‘mesara’ na joj uzas to nase zdravstvo, ispada tko nema novaca plači, moli kukaj i jos se odnose prema tebi grozno a tko ima e taj ce ‘zivjeti’ a sad im je korona dobro dosla da se na nju izvlace jer je u bolnicama kaoss.. Jucer su 2 ženske isto dosle kod Podobnika iz Petrove, jedna na laparoskopiju jedna na kiretazu.. Zasto ne znam ali bilo je nesto hitno kod obje…


    Uzas, znam kako je maltretirala su me ovi iz Petrove 2 tjedna, prvo laparaskopija, pa poslije odma kiretaza ta jer su mislili da ja vanmaternicna nije bila 

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    ZA ONE KOJI NE VIDE DOBRO

    Ova tema je zatvorena.
    Osjetite se pozvanima i dobrodošlima na novu:
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-4-72375 [miss7mama.24sata.hr] 

    💔💔💔

  • Avatar Lana3

    Lana3

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Bozma

    https://ibb.co/G5SK2j5 [ibb.co]
    https://ibb.co/fvsRbRn [ibb.co]
    Evo, sto se dogadja nakon transfera zametka starog 3 dana i 5 dana


    Da, to je to, ne bi bilo lose staviti onda na prvu stranicu na vol. 4 kada se otvori 

    🧔 33 👩 33
    1. IVF Petrova, uspješan (15 dnt beta 7178, 24 dnt 28547)
    2. IVF Beta plus (9dnt 222, 13dnt 1901, 16dnt 6100)

  • Nadja89

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Zdravo cure, imam pitanie za vas. Ja sam vantjelesnu imala u avgustu, nazalost neuspjesna, nema smrzlica. Ono sto mene zanima jeste da li se vama nekoj desavalo da vam je posle odradjenog IVF kasnila mjesecnica. Meni je danas 10 dan kako kasni, nije trudnoca, 2 negativna testa, i nemam uopce osjecaj da cu dobiti, samo me ponekad probode ostro na lijevoj ili desnoj strani. Strah me da nisu ciste ili nesto drugo, jer planiram opet drugi postupak u januaru, narucena sam kod ginekologa u petak sledeci.

    👱‍♀️31 👦34
    3 godine trudilica
    Ja: hipotireoza, hashimoto
    On: OAT težeg stupnja, varikokela
    8.2o2o 1. IVF (Femara, Gonal, Cetrotide) 4 jajne stanice, 2 oplođene, beta >1
    12.2o2o 2. IVF (Femara, Menopur, Cetrotide) 8js, 6 oplodjenih, 6 embriona 5. dan se prestali razvijati, nema ET 😔
    11.03.2021 operacija varikokele

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Pozz zene,nova sam u ovoj grupi.Danas sam preuzela nalaz amh I on iznosi vr.0,053 ngl,vrlo niske vrijednosti.Uskoro ide ginek.palnirali ivf ili potpomognutu zbog mojih god. I malo losijeg spermiograma.Sad se kako brinem da mi je rezerva kako losa I da nece biti moguc niakakv postupak.Jeli neka imala slicna iskustva,molim vas pomozite.Ne mogu cekat pregled.i konsuktacije a dr.

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.