Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Lucija drago mi je da je sve proslo dobro i da si se osjecala kao covjek, nazalost morala si to skupo platiti, ali si konacno dosla kod doktora koji nije samo slijegao ramenima na tvoju situaciju. Iskreno, stvarno sam sretna sto ti je netko objasnio u cemu bi mogao biti problem i ono sto ja najvaznije, kako ga rijesiti. Hvala Bogu sto si otisla kod njega koji ti je pokazao put kako da ostvaris svoju najvecu zelju 🙏🙏🤞🤞🍀🍀!!
    Cure, super za otvaranje nove teme, ova se stvarno sporo otvara. Ja cu svoj potpis uredit u cetvrtak kad vidim jesu 2 bebe ili jedna.

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Nina92 A sta mislis tek kako je uzas ici na klasicnu kiretazu isto nativo gdje ti prvo dobro sve postruzu 😔 i onda ti vakumom ususaju ostatak…tako je moja frendica prosla… I jos 5 dana os bolova sebi nije mogla doc od tog mesara… A meni nista… 

    Strava da to zenama rade… Ja kad su me probudili nisam nist znala doslovno me malo 5 min boljelo i to je to.. Nijednu tabletu nisam popila evo danas sam kao da nigdje nisam ni bila… I sad da sam isla tu kod nekog ‘mesara’ na joj uzas to nase zdravstvo, ispada tko nema novaca plači, moli kukaj i jos se odnose prema tebi grozno a tko ima e taj ce ‘zivjeti’ a sad im je korona dobro dosla da se na nju izvlace jer je u bolnicama kaoss.. Jucer su 2 ženske isto dosle kod Podobnika iz Petrove, jedna na laparoskopiju jedna na kiretazu.. Zasto ne znam ali bilo je nesto hitno kod obje… 

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    https://m.youtube.com/watch?v=W1VwICb27ZA&t=155s [m.youtube.com]
    Video za inekciju Bemfola

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    https://m.youtube.com/watch?v=fV1uF0_EWYM [m.youtube.com]
    Video za inekciju Cetrotide 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Za sad sam pripremila ovo od filmića, kako vam izgleda? I što još uzimate?

    Gonal F Pen https://www.youtube.com/watch?v=bLydYeJ75ME&ab_channel=CVSHealth [youtube.com]
     
    Menopur https://www.youtube.com/watch?v=z82ToLHxfzg&ab_channel=CVSHealth [youtube.com]
     
    Cetrotide https://www.youtube.com/watch?v=UZlMyra_WNc&ab_channel=CVSHealth [youtube.com]
     
    Ovitrelle https://www.youtube.com/watch?v=XjTHPEefDJ8&ab_channel=InstitutoBernabeu [youtube.com]

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Hvala, miss1502. Još sam i Elonva i Rekovelle našla. Što još ima? 

    💔💔💔

  • Avatar Nirvana2023

    Nirvana2023

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Dok se ja probudim 😄
    Evo i za Orgalutran (valjda san dobro nalijepila)
    https://m.youtube.com/watch?v=DM8t6MTLsAY [m.youtube.com]

    ja: 35, sve ok // on: 34 normozoospermia
    1. IVF 10/20 Petrova
    2. Ana rođena 7/21
    3. FET 1🐧 (5dnevna blastica iz 1.postupka) 10.5.
    Beta 24.5. 🚫
    9/23 novi FET, 2 blastice 🤞
    Testovi negativni, do bete nismo ni stigli, smeđarenje
    IVF klinika - čekamo svoju šansu 😇
    AMH 4.5 (smanjena pl.), FSH povišen

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima 
    Ne mogu da pohvatam sta radite sa forumom, nesto novo… ⁉️ Hocu morati da vas trazim posle, il se automatski svi prebacujemo na novu temu.
    Čudno dan krenuo, bez Utrića… Ne mogu reći da mi fale 😊😊😊

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nirvana2020, hvala! Ako se ne varam, sad samo još Brevactid fali? Imam Gonal F Pen, Menopur, Bemfola, Elonva, Rekovelle, Orgalutran, Cetrotide i Ovitrelle

    Tanja79, prljavi plan je da se svi išuljamo i onda ne kažemo tebi da smo otišli 
    Bez brige, kad sam spremna, napisat ću post ovdje gdje piše da zatvaramo ovu temu i staviti link na novu.

    💔💔💔

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    ribic


    A da li je ok ako se samo pije Femara i ciljaju odnosi? Znaci nije ivf i transfer. Trebala je bit inseminacija ali vjerojatno nece zbog nemogucnosti usklade posla/testiranja na covid/ovulacije i sl.


    To ti nisam sigurna, ali mislim da se to odnosi samo na zametke koji se vraćaju.
    Samara super što si uspjela popraviti kvalitetu stanica, uvijek mi daje nadu kad to čujem.
    manemoj bome avantura 🤣Moj se bome ispraksirao, pravi bolničar, mogla bi ga rentati 😁

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.