Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Ja dobila M.. Sutra racunam kao 1dc.. A sutra mi je covid… Znaci zovem ujutro humanu i u petak vadim hormone na 2dc i idem tamo donjet nalaz.  Uh panikica neka me vata.. Pozitivna doduseeeeee

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Ja dobila M.. Sutra racunam kao 1dc.. A sutra mi je covid… Znaci zovem ujutro humanu i u petak vadim hormone na 2dc i idem tamo donjet nalaz. Uh panikica neka me vata.. Pozitivna doduseeeeee


    Krenulo je, krenulo!!!!  Idemo po bebu!!

    💔💔💔

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Ja dobila M.. Sutra racunam kao 1dc.. A sutra mi je covid… Znaci zovem ujutro humanu i u petak vadim hormone na 2dc i idem tamo donjet nalaz. Uh panikica neka me vata.. Pozitivna doduseeeeee


    Kad si dobila M? Meni je receno da do 17 h se racuna kad 1dc,a ako se dobije poslije 17h onda je sutradan 1dc

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    MTB

    Sanjich🤞🤰

    Ja dobila M.. Sutra racunam kao 1dc.. A sutra mi je covid… Znaci zovem ujutro humanu i u petak vadim hormone na 2dc i idem tamo donjet nalaz. Uh panikica neka me vata.. Pozitivna doduseeeeee

    Krenulo je, krenulo!!!!Idemo po bebu!!


    Tek sad postaje stvarno nemohu virovat cudan neki filing 🙃

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    MTB

    Sanjich🤞🤰

    Ja dobila M.. Sutra racunam kao 1dc.. A sutra mi je covid… Znaci zovem ujutro humanu i u petak vadim hormone na 2dc i idem tamo donjet nalaz. Uh panikica neka me vata.. Pozitivna doduseeeeee

    Krenulo je, krenulo!!!!Idemo po bebu!!

    Tek sad postaje stvarno nemohu virovat cudan neki filing 🙃


    Znaaam. Sad stvarno postaješ jedna od nas 

    💔💔💔

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Joj, samo da se sto prije sve oplodite  🙂🙂🙂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Maleena

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Curke, nakon koliko ste najbrže išle u novi postupak nakon negativne bete? 

    Ja 38, hipo/hashi, nizak amh
    On 49, oatz
    1. Icsi- blighted ovum
    2. Isci - ×
    3. Fet - missed ab u 8 tj
    4. Icsi - biokemijska
    5. Icsi 03/22 . 12. dnt Beta 35, 14.dnt 50, 16.dnt 85, 18.dnt 226, 22.dnt 860, 25.dnt 1890., 29.dnt 4350, na uzv gv i žv.. idući uzv 11.04. - KČS + CRL 0,73mm
    Nifty uredan, curica 💕
    16.11. Rodila se naša Marija ❤

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Maleena

    Curke, nakon koliko ste najbrže išle u novi postupak nakon negativne bete?


    Ja sam imala inseminaciju, neuspjesnu i onda sam odmah slij mjesec isla u novi postupak. Ali mislim da to sad ne ide tako brzo…

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    miss1502

    Sanjich🤞🤰

    Ja dobila M.. Sutra racunam kao 1dc.. A sutra mi je covid… Znaci zovem ujutro humanu i u petak vadim hormone na 2dc i idem tamo donjet nalaz. Uh panikica neka me vata.. Pozitivna doduseeeeee

    Kad si dobila M? Meni je receno da do 17 h se racuna kad 1dc,a ako se dobije poslije 17h onda je sutradan 1dc


    Ovo ovisi od doktora do doktora. Neki kažu to što i ti. Neki kažu da kad krene svježa krv.
    Mislim da je u načelu svejedno 1dc ili 2dc, zato se previše ne uzrujavaju oko toga, nego nam daju nekakvo ovakvo pravilo.  A menstruacija uvijek počinje s onim smeđarenjem.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Maleena

    Curke, nakon koliko ste najbrže išle u novi postupak nakon negativne bete?


    Ovisi jesi li bila u stimuliranom ili prirodnom ciklusu. Ako je prirodan, možeš ići odmah idući mjesec. Ako je stimulirani, moraš napraviti pauzu od barem 2 ciklusa. Plus, jako je bitno kako se ti osjećaš, neki uzmu i malo dužu pauzu jer nisu spremni.

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.