Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Bozma

    Sanjich🤞🤰

    Btw cure iz ST koje su isle na covid, di je to tocno na krizinama?

    Jesu ti dali termin?
    Nasuprot Medikola parking, na istocni ulaz na Krizine. Vidjet ces cim dodjes red jer penzici koji su naruceni u 9 dodju vec u 5 stajat u redu 😂😂 i onda jos imaju 100 pitanja pa nikako da se maknu kad im uzmu bris 😂😂

    Jess u 8 manje kvarat.. Sugeriras da ne idem autom radi parkinga jel da.. 🙃


    Ja sam ga ostavila na cesti nasuprot one poste. Mislim da ti do 8 jos ima parkinga jer tek malo pred 8 krenu dolazit i djelatnici i pacijenti na druge preglede bolnicu. A bude mjesta i na onom velikom zemljanom parkingu koji prati onu cestu prema citu. A je znam objasnjavat 😂😂😂😂 steta sta nisam profesor

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Mtb nece mi napravit pregled kad ga necu vidit do prvog uzv, dobila sam lijekove tako da nemam sta prije ic tamo….ne znam da li bi se trebala negdje privatno narucit na pregled prije postupka…ne znam jel to normalno da me nije pregledao…sad sam bas zbunjena 🤦🤦 al malo je cudno.

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Nirvana2023

    Nirvana2023

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Super, hvala 🤗🤗
    Jako su mi mali bolovi tako da je to sve 5 😊

    ja: 35, sve ok // on: 34 normozoospermia
    1. IVF 10/20 Petrova
    2. Ana rođena 7/21
    3. FET 1🐧 (5dnevna blastica iz 1.postupka) 10.5.
    Beta 24.5. 🚫
    9/23 novi FET, 2 blastice 🤞
    Testovi negativni, do bete nismo ni stigli, smeđarenje
    IVF klinika - čekamo svoju šansu 😇
    AMH 4.5 (smanjena pl.), FSH povišen

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    angribird

    Bozma

    Sanjich🤞🤰

    Btw cure iz ST koje su isle na covid, di je to tocno na krizinama?

    Jesu ti dali termin?
    Nasuprot Medikola parking, na istocni ulaz na Krizine. Vidjet ces cim dodjes red jer penzici koji su naruceni u 9 dodju vec u 5 stajat u redu 😂😂 i onda jos imaju 100 pitanja pa nikako da se maknu kad im uzmu bris 😂😂

    Marija Husar trudna u 46. godini. Ako nisi procitala da znas, dakle moguce je sve😁😁😁😁😁😁


    Ali ona ima dijete od prije, samim time nije neplodna, iako….nije bas bila mladica ni kad je prvo rodila, u 40-toj. Ja sam zakljucila da botoks i fileri ocito pozitivno utjecu na plodnost, sve ove nafilane trudne u visokim godinama….mozda mi je bolje bilo bacat lovu na to nego na postupke 😂

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    miss1502, ovo mi je tek prvi postupak pa nisam ekspert. Koliko ja znam, naruče nas na početku novog ciklusa ili na kraju starog da provjere stanje, imamo li cistice i takve stvari. To su mi rekli na svim razgovorima na kojima sam bila. Možda će iskusnije cure znati treba li ili ne kod ponavljanja postupka.

    Nirvana2020, super da su ti mali bolovi. Mene je tokom noći počelo dosta boliti, ali do jutra se smirilo i danas je skroz OK. S tim da sam ja imala taj nedostupni jajnik pa je možda i zato. Samo sam si našla položaj u krevetu koji mi je odgovarao i opet sam zaspala, tako da nije bilo prestrašno. Vidim da mi i danas ne odgovara da sam skupljena, sjedim u poluležećem položaju ili baš ležim. Do sutra imam osjećaj da ću biti kao nova 

    💔💔💔

  • Nadja89

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    miss1502

    Mtb nece mi napravit pregled kad ga necu vidit do prvog uzv, dobila sam lijekove tako da nemam sta prije ic tamo….ne znam da li bi se trebala negdje privatno narucit na pregled prije postupka…ne znam jel to normalno da me nije pregledao…sad sam bas zbunjena 🤦🤦 al malo je cudno.


    Hoce, ne brini, otici ces kog njega 2.dan mjesecnice je li tako? On ce ti tada napraviti ultrazvuk i vidjeti da li si spremna i onda pocinjes sa terapijom, tako bar bi trebalo da ide, ne znam sad kako je kod tebe, sta ti je tacno rekao

    👱‍♀️31 👦34
    3 godine trudilica
    Ja: hipotireoza, hashimoto
    On: OAT težeg stupnja, varikokela
    8.2o2o 1. IVF (Femara, Gonal, Cetrotide) 4 jajne stanice, 2 oplođene, beta >1
    12.2o2o 2. IVF (Femara, Menopur, Cetrotide) 8js, 6 oplodjenih, 6 embriona 5. dan se prestali razvijati, nema ET 😔
    11.03.2021 operacija varikokele

  • Maleena

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    MTB

    Maleena

    Curke, nakon koliko ste najbrže išle u novi postupak nakon negativne bete?

    Ovisi jesi li bila u stimuliranom ili prirodnom ciklusu. Ako je prirodan, možeš ići odmah idući mjesec. Ako je stimulirani, moraš napraviti pauzu od barem 2 ciklusa. Plus, jako je bitno kako se ti osjećaš, neki uzmu i malo dužu pauzu jer nisu spremni.


    Bila u stimuliranom, prije 2 dana beta 0 i čim sam prestala s utrićima, procurila. Dr me naručio u petak na ultrazvuk i planiranje novog postupka pa se nekako nadam da bi odmah mogla u novi. Nažalost, nemamo smrzliće pa moram sve ispočetka ..

    Ja 38, hipo/hashi, nizak amh
    On 49, oatz
    1. Icsi- blighted ovum
    2. Isci - ×
    3. Fet - missed ab u 8 tj
    4. Icsi - biokemijska
    5. Icsi 03/22 . 12. dnt Beta 35, 14.dnt 50, 16.dnt 85, 18.dnt 226, 22.dnt 860, 25.dnt 1890., 29.dnt 4350, na uzv gv i žv.. idući uzv 11.04. - KČS + CRL 0,73mm
    Nifty uredan, curica 💕
    16.11. Rodila se naša Marija ❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    miss1502

    Mtb nece mi napravit pregled kad ga necu vidit do prvog uzv, dobila sam lijekove tako da nemam sta prije ic tamo….ne znam da li bi se trebala negdje privatno narucit na pregled prije postupka…ne znam jel to normalno da me nije pregledao…sad sam bas zbunjena 🤦🤦 al malo je cudno.


    Mene moja nikako nije pogledala, ni na konzultacije, a kasnije je nije bilo za prvi postupak, pa ni za drugi….prvi pregled mi je napravila dan prije stoperice 😂😂😂😂. Valjda sve vide iz nalaza
    Vitim tu da negdje idu na uzv na 2.dc, kod nas to nije praksa, ni privatno ni u bolnici. Neki vade krv svima 2dc, a tu su mi vadili samo u bolnici zbog visokog fsh i lh, vadjenja krvi prije punkcije isto nema, ali to mi je draze jer u mene nista i ne znaci

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Da, drugi dan moram ici samo pokazati nalaz hormona ..ali prosli put kad sam dosla 2.dan doktora nisam ni vidila,samo sestra je pogledala jel nalaz ok i pokazala mi kako ide inekcija…a nista.,ovaj put cu ga bas trazit da me pregleda ..ako bude tamo…

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Maleena

    MTB

    Maleena

    Curke, nakon koliko ste najbrže išle u novi postupak nakon negativne bete?

    Ovisi jesi li bila u stimuliranom ili prirodnom ciklusu. Ako je prirodan, možeš ići odmah idući mjesec. Ako je stimulirani, moraš napraviti pauzu od barem 2 ciklusa. Plus, jako je bitno kako se ti osjećaš, neki uzmu i malo dužu pauzu jer nisu spremni.

    Bila u stimuliranom, prije 2 dana beta 0 i čim sam prestala s utrićima, procurila. Dr me naručio u petak na ultrazvuk i planiranje novog postupka pa se nekako nadam da bi odmah mogla u novi. Nažalost, nemamo smrzliće pa moram sve ispočetka ..


    Za tebe i tvoje tijelo je bolje da napraviš pauzu. Bolje napraviti pauzu i odmoriti tijelo, nego pohrliti u novi postupak, isrcpiti se i riskirati da su jajne stanice nekvalitetne ili, još gore, da tijelo odbaci zametak. Ovo je maraton, a ne utrka na 100 metara. 

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.