Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Bozma da,sjecam se da si to pricala..moguce da ce i kod mene tako bit ..a nadam se da se ne moze nesto iskomplicirat ako udjem u postupak ,a ima jos starih folikula…ne znam kako to ide ..
    A to vadenje krvi prije punkcije mi je ionako besmisleno, taj estadiol, sta je bitni kolika je vrijednost kad ce sve vidjeti na punkciji. Al ok,svak ima svoju politiku..

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Nikita, da to sve znam,a valjda je moja pauza od 3 mj dovoljna…valjda oni znaju što rade…iako 2 puta zaredom idem na punu stimulaciju, pa ne znam jel to dobro. ..

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    miss1502

    Bozma da,sjecam se da si to pricala..moguce da ce i kod mene tako bit ..a nadam se da se ne moze nesto iskomplicirat ako udjem u postupak ,a ima jos starih folikula…ne znam kako to ide ..
    A to vadenje krvi prije punkcije mi je ionako besmisleno, taj estadiol, sta je bitni kolika je vrijednost kad ce sve vidjeti na punkciji. Al ok,svak ima svoju politiku..


    Pa ne znam, mene je radi estradiola ostavila dan duže na hormonima, kako bi jajne stanice imale vremena sazrijeti. Tako da vjerujem da joj je taj nalaz nešto značio, po veličini folikula sam mogla i dan prije krenuti sa štopericom. E sad, da li bi rezultati bili isti i tako, to ne znam. 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    miss1502

    Da, drugi dan moram ici samo pokazati nalaz hormona ..ali prosli put kad sam dosla 2.dan doktora nisam ni vidila,samo sestra je pogledala jel nalaz ok i pokazala mi kako ide inekcija…a nista.,ovaj put cu ga bas trazit da me pregleda ..ako bude tamo…


    Da, tako sam i ja, samo dosla s nalazom hormona, sestra nju nazvala i rekla da krecemo sa terapijom. Mislim da nikome ne rade uzv 2 dan ciklusa. A nisu mi radili ni u cito ni u sparca. Jednom sam bila na uzv. Za dogivor za histeroskopiju nakon blage stimulacije za koju su mi rekli da je blaga pa ih mogu vrtit svaki mjesec, pa je doktor rekao  da nema sta nemam na jajnicima, ostataka zutog tijela, folikula razno raznih velicina i da nisam jos koji mjesec za stimulaciju. Mislim da ipak nakon pune treba bar 3 mjeseca da to sve ode

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Bozma da,meni ce bit tocno 3 mj..pa valjda je to ok,samo se sad mislim da li trebam negdje prije obaviti pregled privatno cisto da vidimo jel ima kakvih ostataka…ne znam ni sama ..
    Nisam o tome razmisljala prije ali veceras ste me zaintrigirale
    Meni su ciklusi nakon prvog IVFa uredni,samo prilikom ovulacije vise osjecam jajnike,odnosno vidi se da ima tu vise folikula…

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    miss1502, ti si sigurno i u manjim dozama nego ja, ja sam bila u maksimalnim. Ali npr bila sam u Cito na femari i samo 2 dana 3 menopura. samo 2 folikula i koliko su mi jajnici samo od toga pojačano radili kad sam odmah sljedeći ciklus išla u stimulirani u bolnicu i imala 10 folikula (AMH 3,5) samo što su svi bili neupotebljivi.
    Sad se baš pitam, možda bi bilo dobro odmah nakon stimuliranog u prirodnjak

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Bozma

    miss1502, ti si sigurno i u manjim dozama nego ja, ja sam bila u maksimalnim. Ali npr bila sam u Cito na femari i samo 2 dana 3 menopura. samo 2 folikula i koliko su mi jajnici samo od toga pojačano radili kad sam odmah sljedeći ciklus išla u stimulirani u bolnicu i imala 10 folikula (AMH 3,5) samo što su svi bili neupotebljivi.
    Sad se baš pitam, možda bi bilo dobro odmah nakon stimuliranog u prirodnjak


    Ma najbolje kucni prirodnjak 😂😂 od svih pustih hormona valjda ostane nesto i za doma 😂😂😂 to bi bilo najlipse iznenađenje 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Lana3

    Lana3

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Bozma

    miss1502

    Da, drugi dan moram ici samo pokazati nalaz hormona ..ali prosli put kad sam dosla 2.dan doktora nisam ni vidila,samo sestra je pogledala jel nalaz ok i pokazala mi kako ide inekcija…a nista.,ovaj put cu ga bas trazit da me pregleda ..ako bude tamo…

    Da, tako sam i ja, samo dosla s nalazom hormona, sestra nju nazvala i rekla da krecemo sa terapijom. Mislim da nikome ne rade uzv 2 dan ciklusa. A nisu mi radili ni u cito ni u sparca. Jednom sam bila na uzv. Za dogivor za histeroskopiju nakon blage stimulacije za koju su mi rekli da je blaga pa ih mogu vrtit svaki mjesec, pa je doktor rekao da nema sta nemam na jajnicima, ostataka zutog tijela, folikula razno raznih velicina i da nisam jos koji mjesec za stimulaciju. Mislim da ipak nakon pune treba bar 3 mjeseca da to sve ode


    Meni su u beti radili uzv 2dc 

    🧔 33 👩 33
    1. IVF Petrova, uspješan (15 dnt beta 7178, 24 dnt 28547)
    2. IVF Beta plus (9dnt 222, 13dnt 1901, 16dnt 6100)

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    MTB ja mislim da si dobila baš lijepi br stanica i da će na kraju baš dobro sve završiti tj da ćeš imati i 🐧
    Nirvana2020 tebi također želim sreću i puno lijepih embrija 🤞
    Vidim da ste danas o puno toga pričale 😊Ja ni sama ne znam da li je dobra ova praksa gdje se odmah prvi dan čujemo sa biolozima i znamo razvoj situacije ili ovo u Petrovoj gdje zovu ipak kasnije kada se zna više.
    Meni se dogodilo da je drugi dan zvučalo sve super, a na kraju krenulo nizbrdo.
    Vezano za vrijeme koje je potrebno da se tijelo oporavi od stimulacije,tu mogu reći da meni treba min 3 mj.
    Inače redoviti ciklus mi se kompletno poremeti i točno vidim nakon koliko vremena mi se tijelo vrati u normalu, ali tu opet nismo svi isti.
    Meni je također neobično kako se lucija07 ne javlja, nadam se da bude i da je sve ok 🤞
    Zanimljiva mi je priča od more2309 o zamrzavanju 3-dnevnih embrija, definitivno nešto za razmotriti i pitati dr(ako dođem do te faze uopće).

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Jutro cure.. MTB ja stalno brijem da je danas petak, znam da si rekla u petak da ides i jos onda.. Jao.. Ja bi tako i krivi dan osla na transfer kako sam smotana🤦🏼‍♀️ Sve mi se poremetilo, malo radim, malo ne, malo od doma🤭
    Svim curama sretno danas na kojem god koraku ste, to je korak blize bebici. Nesto je zatisje par dana, ima da sad bude baby boom kad sve krene❤️

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.