Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Tanja79

    More 2309 Ruska 1986 MTB
    Sad ste mi olaksale situaciju, uvek mislim sta ako ne lezim dovoljno…
    Ja uzimam 3*1 ne obracam striktno paznju na razmak, ujutro, popodne i uveče
    Sad me kopka… Zasto 3*1 a ne po 2 🙃🙃🙃😂
    Overthinking


    Tanja79, koliko su tvoje tablete miligrama? Meni je rekla dr ako nađem one od 200 da uzimam 3x1, a ako one od 100 da uzimam 3x2.

    💔💔💔

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Tanja79

    More 2309 Ruska 1986 MTB
    Sad ste mi olaksale situaciju, uvek mislim sta ako ne lezim dovoljno…
    Ja uzimam 3*1 ne obracam striktno paznju na razmak, ujutro, popodne i uveče
    Sad me kopka… Zasto 3*1 a ne po 2 🙃🙃🙃😂
    Overthinking


    A to stave kako kome, ne znam kako odlucuju 🤷‍♀️ ja sam nekad radila pa bi stavila na poslu, a tad nisam imala opciju lezanja. Nemoj se tolko opterecivat sa tim! Cula sam od cura da leze pa dignu noge pa ovo pa ono… Meni je to sve bespotrebno! Il ce se primit(daj Boze 🙏) il ne… A nema razloga da ne vjerujemo da nece, jel tako? 🙂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    MTB drago mi je da je punkcije prošla uspješno i da ti je danas bolje, sasvim je normalno da boli prvi dan kad droge popuste ali već drugi dan je bolje. Činjenica da ne trebaš dodatne droge protiv bolova je odličan znak da sve lijepo zarasta.
    Šta se utrogesta tiče ne opterećujte se, ja sam samo navečer ostajala ležati, ujutro bi se odma digla i na posao a popodnevnu dozu bi na poslu stojeći stavljala i nastavljala raditi. 
    Cure želim svima puno sreće 🍀❤️

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Utrogest od 200mg je ugodniji, samo moraš staviti jednu i malo je veća tableta. 

  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    lotus

    Svim curama od ❤️ sretno danas, pa bilo aspiracija, pikanje, transferi, bete, uzv ili pak corona test. Mantram na najjače🤗
    Cure koje stavljate utrice, za sto su ono tocno? Ja dobila samo crinone gel i za to su rekli da ide do 12tt, a ako procurim da prekinem sa koristenjem


    Crinone gel je progesteron kao i utrići, čini me se jednostavniji za korištenje obzirom da ga stavljamo samo navečer i ima onaj super aplikator🙂
    Meni su kad sam procurila rekli da idem izvaditi betu drugi dan i tek ako je negativna da ga prestanem koristiti. 

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙
    [lilypie.com]

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Ja sam utrice stavljala 2x4 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    nada86, hvala. Da, zadovoljna sam, danas već idem na wc bez boluckanja, tako da očito to dosta brzo zarasta.
    Kako sam zadnje dane pred aspiraciju imala osjećaj sve jačeg i jačeg zatezanja, ovo je čak i olakšanje.
    Neeeego, taj mail ne dolazi. Refresham ga svakih 5 minuta i ništa. Možda im je server pao? 
    Ako mi se uskoro ne jave, majka će ići spašavati svoju dječicu 

    💔💔💔

  • Avatar Koka33

    Koka33

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!
    Nova sam ovdje. Sretna što sam naišla na ovaj forum :)
    Čitam vas ali ne nailazim na odgovor na pitanje vezano za inseminaciju, pa ako mi netko može pomoćii. Traže nas test na covid prije inseminacije, u poliklinici Škvorc smo. Zanima me hoće li mi moj socijalni ginekolog dati uputnicu za test ili sami plaćamo? ne znam imamo li pravo napraviti ga preko uputnice?

    Ja: 30 god (PCOS, AMH 65,anovulatorni ciklusi)
    On: 33 (tvrdoglav, ostalo sve super)
    2godine pokušavanja
    AIH 10/20 -
    AIH 11/20 -
    01/21 IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) ET odgođen

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Cini mi se da je za utrogestan najgpre sjedit, izasao bi, cak se ni rastopio ne bi, ma ni raspao, lezanje isto nije nesto, ili ces prelezat citav dan jer u pola sata se sigurno nece sve upit. Jos najbolje bilo sad u zadnjem ker sam stalno bila u nekoj strci. Stavim ga i pravac setnja, cak ni ulozak nije bio mokar kako bi se dobro upio.
    MTB novosti? Jesu javili?
    Nirvana kako je proslo?

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    MTB

    Tanja79

    More 2309 Ruska 1986 MTB
    Sad ste mi olaksale situaciju, uvek mislim sta ako ne lezim dovoljno…
    Ja uzimam 3*1 ne obracam striktno paznju na razmak, ujutro, popodne i uveče
    Sad me kopka… Zasto 3*1 a ne po 2 🙃🙃🙃😂
    Overthinking

    Tanja79, koliko su tvoje tablete miligrama? Meni je rekla dr ako nađem one od 200 da uzimam 3x1, a ako one od 100 da uzimam 3x2.


    Ah, MTB… u tome je poenta…. 
    Moje su 200mg 
    Hvala cure❤️😇
    Ruska 1986 naravno, nema razloga da ne verujemo da se nece primiti, ja sam otisla bas daleko u tome, mislim da su se sva 3 do juce već zakacila unutra i sad smisljam scenario za dalje 🤭🤭🤣
    Sad idemo na plazu i ja im pricam da treba da se naviknu na ovo jer mama voli da se sunča🌞 🙃

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.