Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Trudnice
    lucija07 7tt, 20.10 UZV
    Samara - 7tt, 22.10 drugi UZV i slušamo srčeko
    Belaaa 11tt, 29.10 UZV slušali smo srčeko!!
    Ruska1986 14tt, 5.11. UZV
    Simba 1986 7tt 5.11 UZV imamo tri srčeka!!!!
    Tuma - 8tt slušali smo srčeko!!. 10.11 nifty
    Piky - 7tt
    MakiST 21tt it's a boy!!!
    flower93 21tt

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, svima.
    Danas držimo fige našoj Nirvana2020 da aspiracija prođe što bezbolnije i uspješnije. 
    Osim toga, čekamo lucija07 da nam javi kako joj beba izgleda na sličicama  i Tara0205 koliko joj je debela beta. 
    Svim čekalicama bete želimo da smireno dočekaju svoje lijepe plusiće i još ljepše bete. 
    Čekalicama transfera želimo da im se bebe lijepo zabavljaju i razvijaju u labosu. 
    Čekalicama aspiracije želimo da im se folikuli lijepo razvijaju, da su kvalitetni i da ih je što više. 
    Čekalicama postupka želimo da uživaju u zadnjim danima slobode, uskoro će postati majke.
    A trudnicama želimo da uživaju sa svojim bebicama. Uskoro ćemo im se i mi pridružiti!!! 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    A sad opet malo o meni 
    Jučer, kako je dan odmicao, bolilo me sve više, tokom noći me čak u jednom trenutku malo bilo strah. Ali, do jutra se smanjilo i mislim da sad ide na bolje. Je li moguće da one droge toliko dugo izlaze iz sistema pa je zato bol prvo rasla, a onda s vremenom počela opadati?
    Od jučer si dajem utriće. To je nova doza zabave  Prvo sam gledala one male kuglice i bila uvjerena da nema šanse da se to ne otkotrlja iz mene. Podcijenila sam svoj kanal, ipak sve ostane unutra. Ali prva slika mi je bila kako ja guram kuglicu unutra, a ona se kotrlja vani 
    A sad čekamo mail… 

    💔💔💔

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊
    MTB  Hvala na popisu, drago mi je da ti je bolje i sretno s današnjim vijestima. 😘
    Svim ostalim curama želim lijepe bete, ultrazvuk, folikulice, oplodene stanice, transferee 😊😊😍

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    MTB

    A sad opet malo o meni
    Jučer, kako je dan odmicao, bolilo me sve više, tokom noći me čak u jednom trenutku malo bilo strah. Ali, do jutra se smanjilo i mislim da sad ide na bolje. Je li moguće da one droge toliko dugo izlaze iz sistema pa je zato bol prvo rasla, a onda s vremenom počela opadati?
    Od jučer si dajem utriće. To je nova doza zabavePrvo sam gledala one male kuglice i bila uvjerena da nema šanse da se to ne otkotrlja iz mene. Podcijenila sam svoj kanal, ipak sve ostane unutra. Ali prva slika mi je bila kako ja guram kuglicu unutra, a ona se kotrlja vani
    A sad čekamo mail…


    Nemoze mi dan krenut lose ka prvo sto ujutro procitam je nevidjena pozitiva ❤️
     sretno curama na testicima, beti, aspiraciji i bockanju 🤞 WE CAN DO IT ❤️

  • LucyLou

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu


    Dobro jutro curke,

    MTB, drago mi je da si jutros bolje ☺️mislim da treba odredjeno vrijeme da te droge izadju iz tijela pa samim time i da bolovi prestanu. Ja sam se par sati nakon i jedne i druge aspiracije skoro onesvijestila, valjda pao tlak nakon sto su droge pocele popustati. I isto sam imala bolove poslije…tako da samo ti odmaraj i pomalo. 😊 a utrici…to je prica za sebe 🤭
    Nirvana, sretno danas na aspiraciji, da bude sto vise lijepih stanica! Mozes ti to! ☺️🤞🏻💪🏻
    Tockicaa, bit ce to sve dobro, samo hrabro i smireno! 😉

    Ja sam evo obavila testiranje na koronu i sada cekamo. Bila sam bas u grcu, jos kada sam uzivo vidjela zdravstvene djelatnike u onim bijelim odijelima. Kao astronauti…🙄 sam test je, kao sto je MTB pisala, mrvicu neugodan, ali srecom traje kratko pa se da izdrzati. I da, brze ide ako dodjete pjesice, ispred mene je bilo 10-ak ljudi i bila sam gotova za 20 minuta! 

    Curke, mislim na sve vas i svima vam zelim lijep i suncan dan! 😘

    Trudilica vec dugo, MPO od 2019 - nakon 1 AIH, 3 IVF/ICSI ciklusa i 6 transfera, napokon je stigla nasa N, nase malo cudo 💖
    ~The wound is the place where the light enters you. Rumi ~

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    MTB

    A sad opet malo o meni
    Jučer, kako je dan odmicao, bolilo me sve više, tokom noći me čak u jednom trenutku malo bilo strah. Ali, do jutra se smanjilo i mislim da sad ide na bolje. Je li moguće da one droge toliko dugo izlaze iz sistema pa je zato bol prvo rasla, a onda s vremenom počela opadati?
    Od jučer si dajem utriće. To je nova doza zabavePrvo sam gledala one male kuglice i bila uvjerena da nema šanse da se to ne otkotrlja iz mene. Podcijenila sam svoj kanal, ipak sve ostane unutra. Ali prva slika mi je bila kako ja guram kuglicu unutra, a ona se kotrlja vani
    A sad čekamo mail…


    Da, malo se jace osjeti to stezanje i grcenje kasnije, bar je meji tako bilo.. Drugi dan sam ustvari imala najvise tih grceva! Nista sta se nw moze prezivit, al su dosadni 😂😂 Kad planiras test? 🙂 nadam se da ce nam se Lucija javit, da znamo da je sve ok…

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    MakiST

    Dobro jutro curke! Sretno svima kojima je danas velik dan 😘🤞🏼
    Bozmaja te skroz podrzavam u odluci i sama bi isto napravila ❤️


    Definitivno! 💪🏻 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Sanjich, ja sam prvi put stajala 5 minuta sa injekcijom i nagovarala se da je stavim. Nekako mi je to bilo neprirodno sama sebi dati. Nakon tog prvog puta mi je to bilo zabavno i jedva sam čekala svaki dan. Trik koji je meni sestra pokazala je da uštipneš dio stomaka i samo zabiješ unutra i onda stvarno ulazi kao u maslac, ni ne osjetiš. Inače bih ja vjerojatno pokušavala polako probijati kožu, kao kad ti vade krv, a to bi bolilo. Bez brige, uskoro ćeš postati naša narkomanka 

    točkicaa, i ja sam imala hrpu alarma kroz dan. Sad se pitam da li da i za utriće stavim alarm ili je to pretjerivanje 

    LucyLou, neka to bude zadnji negativni test, idući test (na trudnoću) će biti debelo pozitivan!!! 

    Ruska1986, ja želim odmah sad napraviti test, ali nisam još napravila ni transfer pa nema smisla 

    💔💔💔

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Nirvana drzim fige da sve prođe dobro i da nas razveselis lijepim vijestima 🤞🤞🍀🍀🙏🙏! 
    MTB tako je i meni bilo, ta bol je normalna, nema razloga za brigu 🙂. Vidjet ces kad krene curenje tih kuglica, tako su male, a iscuri koda su konjske 😤. Koliko god da lezim nakon stavljanja, stalno nesto iscuri…
    Lucija javi nam se, nemoj nas drzati u neizvjesnosti, zelimo cuti lijepe vijesti 🙏🙏🍀🍀🤞🤞❤!

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.