Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Zapravo, negdje oko 10 i pol tjedana, sad sam se sjetila! Sve je bilo ok pa mi je doktor rekao sa vise nema potrebe… A inace znam da se koristi do 12 tt, ako bude sve ok!

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Drage cure ako mi koja od vas može pomoći.čula sam se za zg jutros ovako su mi rekli da mi  je vitamin d porasto sad je 86.ali dr je reko da pijem vitamin d i danas počimam piti.. ali da se javim 2 dan ciklusa i da do tad imam nalaz vitamina d. Neznam oću li to sve stići kad mi je idući tj. Ciklus hoćeli porasti. Za 5 dana..i dali da onda preskočim da idem onda u 11 mj ili dali se vitamin d lijek mora sve popit ili hvala😘😘

    Azospermia

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Ja nisam imala problema sa d vitaminom, ali ako zna koliko te iznosi i dao ti da ga pijes i rekao da se javis drugi dan ciklusa sa nalazom, ja bi tako i napravila 🤷‍♀️ mozda ce ti znat objasnit cure koje su imale taj problem..Sad ne znam kako brzo dodje nalaz?

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Leptirica 90🦋

    Drage cure ako mi koja od vas može pomoći.čula sam se za zg jutros ovako su mi rekli da mi je vitamin d porasto sad je 86.ali dr je reko da pijem vitamin d i danas počimam piti.. ali da se javim 2 dan ciklusa i da do tad imam nalaz vitamina d. Neznam oću li to sve stići kad mi je idući tj. Ciklus hoćeli porasti. Za 5 dana..i dali da onda preskočim da idem onda u 11 mj ili dali se vitamin d lijek mora sve popit ili hvala😘😘


    Ja bi svakako napravila kako mi je doktor rekao. Mislim da vitamin D ne moras popit do kraja, nije to antibiotik, on se pije kao dodatak prehrani i pije se prema potrebi.

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Hvala vam oće onda biti dovoljno 5 dan a u utorak bi trebala za zg a nalaz bude za 1 dan kod dr.

    Azospermia

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Tanja79, pitali su me želim li da mi propišu nešto protiv bolova, ali ja nisam htjela. Imam doma nešto droga, ali nije me toliko bolilo da bih pila. Danas je već bolje.
    Što se tiče utrića, meni su rekli da se ne brinem što će iscuriti, da tijelo uzme onoliko koliko mu treba. Isto uzmem 3x2 dnevno, odležim oko pola sata kasnije.

    💔💔💔

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Svim curama od ❤️ sretno danas, pa bilo aspiracija, pikanje, transferi, bete, uzv ili pak corona test. Mantram na najjače🤗
    Cure koje stavljate utrice, za sto su ono tocno? Ja dobila samo crinone gel i za to su rekli da ide do 12tt, a ako procurim da prekinem sa koristenjem

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    lotus

    Svim curama od ❤️ sretno danas, pa bilo aspiracija, pikanje, transferi, bete, uzv ili pak corona test. Mantram na najjače🤗
    Cure koje stavljate utrice, za sto su ono tocno? Ja dobila samo crinone gel i za to su rekli da ide do 12tt, a ako procurim da prekinem sa koristenjem


    Koliko sam shvatila, crinone gel je bolja verzija utrića 

    💔💔💔

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Jutro drage zene,majke,kraljice! ❤️ Sretno svima danas
    Mtb drago mi je da si bolje,jedva cekamo tvoj transfer 
    Leptirice  vitamin d 86 je zadovoljavajuca vrijednost…mpzes ga nastavit piti,ali i ici ovaj mjesec u postupak i tijekom postupka isto piti,zasto ne…

    Ja isto ne lezim nakon utrogestana,osim navecer pred spavanje..

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    More 2309 Ruska 1986 MTB
    Sad ste mi olaksale situaciju, uvek mislim sta ako ne lezim dovoljno… 
    Ja uzimam 3*1 ne obracam striktno paznju na razmak, ujutro, popodne i uveče
    Sad me kopka… Zasto 3*1 a ne po 2 🙃🙃🙃😂
    Overthinking 

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.