Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    MTB

    Tanja79

    MTB

    Kiks333, dobro nam došla, i još brže otišla među trudnice. Uputnicu ti da tvoj socijalni ginekolog. Ovisno gdje si, negdje te odmah i zakaže za testiranje. Ne moraš ništa plaćati.

    Bozma, još ništa nisu javili.

    Tanja79, super je da pričaš s bebama. I ja ću sa svojima, čim mi se vrate.
    Inače, rekao mi je muž da je on popričao sa svojom donacijom prije nego ju je predao. I sad lijepa usporedba muškog i ženskog mozga.
    Ja folikulicama: Blablablablabla, i onda ćemo raditi aspiraciju pa ćete upoznati tatu. Tata vam je ovakav i ovakav, a imat ćete i bake i djedove, i blablabla i mama vas voli i blablablablabla(12h priče)
    On spermićima: Dečki, juriš!

    Hahaha, juriš dečki 🎊👌
    A moj je psovao doktora i drzavnu bolnicu i ove sto cekaju na red za wc dok on pokušava da izmoli “dečke” da udju u čašicu…. Nastavio je da psuje i kad je izasao… Kad razmislim, dobro smo i prosli 😂

    Tvoji će biti borci, na mamu i tatu


    Prije bih rekla, Mrgud - ići

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Mrgudići 
    Ja sam na 500 igala, još nema maila a odlučila sam da neću zvati do popodne - pravim se flegma. 
    Naravno, u glavi scenariji. Prosuli su mi zametke po podu, sad ih skupljaju metlom i smišljaju što da mi kažu 

    💔💔💔

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    MTB

    Mrgudići
    Ja sam na 500 igala, još nema maila a odlučila sam da neću zvati do popodne - pravim se flegma.
    Naravno, u glavi scenariji. Prosuli su mi zametke po podu, sad ih skupljaju metlom i smišljaju što da mi kažu


    Hahahah, kraljice 😂😂😂

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    MTB

    Mrgudići
    Ja sam na 500 igala, još nema maila a odlučila sam da neću zvati do popodne - pravim se flegma.
    Naravno, u glavi scenariji. Prosuli su mi zametke po podu, sad ih skupljaju metlom i smišljaju što da mi kažu


    Ako si ti zeno normalna, inace to meni kazu, znaci ja te zelim upoznat koja si ti kraljica, ma bit ce sve dobro i svi ce se oplodi 💪🥰

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    MTB  hahaha svratila sam da vidim jel ima kakvih novosti, baš sam se nasmijala  “dečki, juriš!” hahah kod njih je to uvijek puno jednostavnije  

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    MTB

    Mrgudići
    Ja sam na 500 igala, još nema maila a odlučila sam da neću zvati do popodne - pravim se flegma.
    Naravno, u glavi scenariji. Prosuli su mi zametke po podu, sad ih skupljaju metlom i smišljaju što da mi kažu


    😂😂😂😂 kraljice

    Budu zvali uskoro, sigurno će se sve podijelit. Mene uvijek isto zovu oko 13 h jer ujutro rade transfere, a biologica je prisutna

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Nikita da dao mi je te sad sam upravo popila a idući tj idem u zg 2 dan ciklusa i vadim vitamin da imam nalaz imam 4 ampule 1 se pije tjeno.dali kad popijem 4 da li moram još hvala vam..

    Azospermia

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Willy čestitam 
    Deja,Kiks333 dobrodošle 
    MTB ti si carica, širiš totalnu pozitivu i uvijek uspiješ nasmijati.
    Nirvana2020 sretno danas 
    Nikitta,Leptirica moje suosjećanje sa vama kada se spominje doktor. Vidim da nisam jedino ja imala negativna iskustva sa njegovim ponašanjem. Imala sam osjećaj da se vodi manjom vrijednošću. Takav je, arogantan i otresit, on je takav. Čak sam u jednom momentu imala dojam da ovdje u Petrovoj radi preko volje, čula sam od prijateljice koja je išla kod njega privatno da je druga priča….no ja nisam ,zahvalila se i otišla dalje.
    Bozma moram se nadovezati na tvoje markere, to su ok markeri i nemaš razloga za brigu. Išla sam prošli mjesec u Avivu vadit svoje i dok sam čekala sve sam ja ispitala…kaže da ne mora biti nužno da se uopće radi o endometriozi a ni polic,jajnicima, da im vrijednost može biti povišena i ako se nađe trenutno bilo kakva vodena cista, i da se bas zato granica postavlja na 35. Moj nalaz je bio 37 (neki dan sam krivo rekla 39) i rekla je da je to na moju dosadašnju dijagnozu ok i da ne predstavlja poteškoću za IVF.

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1262

    Prijavi adminu

    Nina92

    MTB

    Mrgudići
    Ja sam na 500 igala, još nema maila a odlučila sam da neću zvati do popodne - pravim se flegma.
    Naravno, u glavi scenariji. Prosuli su mi zametke po podu, sad ih skupljaju metlom i smišljaju što da mi kažu

    Ako si ti zeno normalna, inace to meni kazu, znaci ja te zelim upoznat koja si ti kraljica, ma bit ce sve dobro i svi ce se oplodi 💪🥰


    upravo sam i ja to pomislila  inače obično ja jedina imam takve scenarije u glavi

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Što se mene same tiče, ja sam toliko ljuta, jer vidim da ste sve lijepo napravile pretrage, hormone, briseve itd… ja jedino što imam je PAPA, markeri i krvne pretrage na spolne bolesti ,te suprug ima krv i spermio… a čekam između termina tih dugih 5 tjedana i imam osjećaj da ću poluditi zašto se ništa ne dešava. Znao je da sam bila kod njega na 1. dan mjesečnice i komotno mi je mogao dati da sve napravim u međuvremenu, Baš,baš sam ljuta . To znači da ću morati na pikanje pričekati 12.mj ?! Jer idući termin opet imamo na prvi dan M. Već me 3 dana glava boli. Sve se polako zatvara, neznam ni dali ću doći na red. A mislim da mi ništa ne može krenuti sada poslije idućeg termina ,kad nemam sve nalaze. A tako sam si mislila da ću početi primati hormone već na idućoj konzultaciji. Noi dobro,doći će i taj 12.mj i onda će sigurno reći da odgađaju na 1.mj jer počinju kolektivni godišnji za Božić…. 

    endometrioza
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.