Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    MTB

    Došao mail…
    Od 9, 7 su ih probali oploditi, one 2 su bile lošije kvalitete
    Od tih 7, 4 ih pokazuje znakove oplodnje. Znači li to da se od ove druge 3 odustaje?

    Za sad ih onda imamo 4Držmo fige da se mališani dobro dijele (a ako ima šanse, i da im se netko od gornjih 3 pridruži).
    I naravno, do petka moram odlučiti koliko ih vraćam. Ali tu odluku ću donositi sutra navečer, sutra ću provjeriti kako bebe napreduju.


    One tri su malo lijene nadoci ce vidit ces ❤️❤️❤️🤞

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    MTB

    Došao mail…
    Od 9, 7 su ih probali oploditi, one 2 su bile lošije kvalitete
    Od tih 7, 4 ih pokazuje znakove oplodnje. Znači li to da se od ove druge 3 odustaje?

    Za sad ih onda imamo 4Držmo fige da se mališani dobro dijele (a ako ima šanse, i da im se netko od gornjih 3 pridruži).
    I naravno, do petka moram odlučiti koliko ih vraćam. Ali tu odluku ću donositi sutra navečer, sutra ću provjeriti kako bebe napreduju.


    Još do sutra ti se to može promijeniti, meni drugi dan moj folikulic nije pokazivalo znakove oplodnje, a treći dan je bio osmostanican 😊

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar MimiDrimi

    MimiDrimi

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    MTB lijepe su to vijesti! ;) Samo neka se od petka lijepe u tebi - skuži mene - ja već prognoziram vraćanje više od jedne ;)
    Nirvana vidim da je aspiracija prošla odlično. Baš dobro! Sretno dalje.
    Nikita, help, ako znaš nešto više o toj Elonva. Vidjela sam da se ona da na početku stimulacije, te se osim nje ne daju nikakve druge injekcije do jedno 5-6 dc. Vidim da je to hormon sličan prirodnom hormonu FSH. Možda znaš nešto više o tome? Djeluje bolje na nas žene sa jako smanjenom rezervom? Piši sve što znaš. Pitat ću Škvorca ;)

    Ja 32 - nizak AMH (1.34 pmol)
    Muž 35 - azzo - smrznuti materijal iz TESE postupka
    1. ICSI 10/2019 - Petrova - dvije stanice - transfer jedne trodnevne - Beta 0,4
    2. ICSI 3/2020 - Petrova - došli do 9dc - odgođen postupak zbog Korone
    3. ICSI 8/2020 - Petrova - kratki protokol, brzo ovulirala, 7dc aspiracija, prazan folikul
    4. ICSI 9/2020 - Petrova - dugi protokol, dvije j.stanice, nisu se oplodile zbog odabira lošeg zamrznutog spermija
    5. 11/2021 Škvorc - novi postupak

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    manemoj ma išla sam kod nje. kaže da se ovdje plaća bez obzira na uputnicu, Njemačka navodno ima malo drugačija pravila. U Hrvatskoj mi je svakako bilo lakše doći do svih nalaza i pretraga. A ovdje možeš biti happy ako se kao čovjek ponesu jer su malo rigorozni po pitanju nas pridošlica  Hvala Bogu klinika u koju idem ,fascinirali me ljubaznošću na 1.razg.
    Sve u svemu  moja ginica  je za to da pričekam 10.11 pa da vidim što oni kažu. Mislila sam im slati mail no sad ionako neću imati koristi od toga kad mi je kasno da radim hormone, a briseve i da napravim, opet fale hormoni pa mi dođe opet na isti kad se ne može bez jednog i drugog

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Joj, Sanjich, *.Women_name.*, baš vas sad volim. 
    Znam da je to glupo, ali vezala sam se za tu moju devetorku, i svakog oplakujem. OK za ova dva nekvalitetna, od njih sam se počela opraštati već jučer kad su mi rekli da su slabije kvalitete.
    Ali ova tri mi je tužno da odustanu odmah isti dan, hoću da mi se malci barem malo bore i da barem imaju šansu  A ima smisla da su lijeniji, i folikule su mi bile lijene na početku.
    I da, da, znam da ih većina neće doći do zadnjeg dana, realna sam. Ali opet, to su sve moje bebe. 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    E da, nekoga je zanimalo koliko to sve košta. Danas mi je došao iznos, mene će doći 11600kn. Ovo je bez uvodnih konzultacija i bez lijekova.
    Dodatno ću još platiti kriopohranu (ako je bude). Nadam se da će mi taj račun biti OGROMAN! 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Mtb ti za nas mi za tebe i tako to ide.. Nas mali copor zena…. 💃💃💃💃💃

    Ja sam danas soping dobar odradila.. Bome san spiskala boga oca kako ja kazen 😆😆😆

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    MTB koliko pokušaja pokriva cijena ? Nadam se da je kod tebe  jedan i jedini i da nećeš trebati više 
    Ja sam to zaboravila pitati liječnika . Nisu cijene ništa različite nego u DE, Ovdje gdje ja idem je cijena 3200e , s tim da mi pokrajina subvencionira neki iznos u zajedništvu sa AOK i otprilike bi me sam postupak trebao koštati oko 1000e plus nalazi za mm koje smo platili 200e jer on nema pravo na subvenciju ,nego samo žene. Imala sam sreće što sam ušla u tu grupu gdje se subvencija dobiva. Navodno ovisi o godinama, dijagnozi itd….

    Anitram , pošto si ti isto u Njemačkoj, podijeli iskustvo , koliko pokušaja i jesi li imala kakve subvencije ili nešto?

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • LucyLou

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    MTB, ja od jutra imam leptirice u stomaku, jedva sam cekala da javis rezultat! 😉Po meni je to super rezultat, pogotovo jer je ovo prvi put, kada doktori ne znaju kako ces uopce reagirati na terapiju. A i rijetko kada se oplode sve stanice…tako da glavu gore, bit ce to sve super - ja bas nesto vjerujem da ce se i ova tri izboriti… samo ti nastavi njima pricati i maziti ih u mislima! A mi cemo i dalje navijati i drzati fige 😉😘
    Nirvana, odlicno, i kod tebe je 9 velicanstvenih! Sada neka se samo fino oplode, a ti se lijepo odmori i pripremi za transfer…drzim ti fige! ☺️🤞🏻

    Trudilica vec dugo, MPO od 2019 - nakon 1 AIH, 3 IVF/ICSI ciklusa i 6 transfera, napokon je stigla nasa N, nase malo cudo 💖
    ~The wound is the place where the light enters you. Rumi ~

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Nirvana2020 opa 9 je bas sretan broj kako je krenulo. 🙏 da se lijepo oplode da nam budes trbusasta
    MTB ma bit ce sedmorica velicanstvenih, budes vidjela. Uz takav stav nema da nema. Koji dan ce vracat, to ces znat sutra? 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.