Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    MTB

    Pozdrav svima!
    Već mjesecima proučavam MPO priču, ali sam vas našla tek u petak. Od onda sam pročitala sve stranice od 900te nadaljeBilo je predivno čitati vas nekoliko koje ste u međuvremenu dobile i plusiće i bete i čule srca svojih bebaJako mi se sviđa ekipa ovdje, baš ste pozitivne i međusobno motivirajuće, tako da se nadam da ćete prihvatiti i mene. Iako, kakvih vam je bilo zadnjih mjesec dana, pitam se ima li uopće ovdje netko tko nije trudan

    Moja priča. Nalazi su nam dobri, jedina nam je dijagnoza godine. Oboje imamo 40, i nemamo vremena čekati hoće li se nešto ostvariti “prirodnim” putem ili ne. Sutra je prvi UZV, pilule pijem do preksutra (dali su mi pilule na mjesec dana da mi “naštimaju” ciklus). A onda krećemo.

    Znam da su šanse male, realist sam. Odlučila sam si mantrati da ću iz prve vidjeti plusić i imati 4, 5, 6 smrzlićajer zapravo ne vjerujem u to i više sam po prirodi uvijek spremna na najgore. Veselim se što barem neću biti sama i što ću imati gdje pisati kroz što prolazim. MM je velika potpora, ali muško je.A okolini nisam rekla jer ne želim još i njih tješiti dok prolazim kroz ovo.


    Dobro nam dosla! Evo, odsad navijamo i za tebe! 🤞🤞🤞 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Andela111

    pozdrav cure! Ja sam nova u svemu ovome, jos se privikavam. Recite mi da li je iko doziveo da mu AMH ponovnim merenjem poraste? i sta ste koristile da se poboljsa?


    Da ja. Bio mi je prvo 25 pa nakon 2 stimulirana ciklusa pao na 16 mislim i nakon godinu dana opet 25. Apsolutno nista.. On se smanji nakon simulacije i onda vrati na staro.. Nekima… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    MTB

    Pozdrav svima!
    Već mjesecima proučavam MPO priču, ali sam vas našla tek u petak. Od onda sam pročitala sve stranice od 900te nadaljeBilo je predivno čitati vas nekoliko koje ste u međuvremenu dobile i plusiće i bete i čule srca svojih bebaJako mi se sviđa ekipa ovdje, baš ste pozitivne i međusobno motivirajuće, tako da se nadam da ćete prihvatiti i mene. Iako, kakvih vam je bilo zadnjih mjesec dana, pitam se ima li uopće ovdje netko tko nije trudan

    Moja priča. Nalazi su nam dobri, jedina nam je dijagnoza godine. Oboje imamo 40, i nemamo vremena čekati hoće li se nešto ostvariti “prirodnim” putem ili ne. Sutra je prvi UZV, pilule pijem do preksutra (dali su mi pilule na mjesec dana da mi “naštimaju” ciklus). A onda krećemo.

    Znam da su šanse male, realist sam. Odlučila sam si mantrati da ću iz prve vidjeti plusić i imati 4, 5, 6 smrzlićajer zapravo ne vjerujem u to i više sam po prirodi uvijek spremna na najgore. Veselim se što barem neću biti sama i što ću imati gdje pisati kroz što prolazim. MM je velika potpora, ali muško je.A okolini nisam rekla jer ne želim još i njih tješiti dok prolazim kroz ovo.


    Zasto bi bile male sanse, ajde ja sam po svim njihovim prognozama s 31 i savršenim nalazima davno trebala imati bar 2 djece.. Nije ovo matematika…
    I moj muz je potpora ali me i zivcira jer njega nist ne zivcira 😂, ne kuze oni to🙄… 
    Ili nece pokazat da se i on boji.. 
    Dobro nam dosla i sto prije ugledala + te rodila🌺… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    MTB

    Pozdrav svima!
    Već mjesecima proučavam MPO priču, ali sam vas našla tek u petak. Od onda sam pročitala sve stranice od 900te nadaljeBilo je predivno čitati vas nekoliko koje ste u međuvremenu dobile i plusiće i bete i čule srca svojih bebaJako mi se sviđa ekipa ovdje, baš ste pozitivne i međusobno motivirajuće, tako da se nadam da ćete prihvatiti i mene. Iako, kakvih vam je bilo zadnjih mjesec dana, pitam se ima li uopće ovdje netko tko nije trudan

    Moja priča. Nalazi su nam dobri, jedina nam je dijagnoza godine. Oboje imamo 40, i nemamo vremena čekati hoće li se nešto ostvariti “prirodnim” putem ili ne. Sutra je prvi UZV, pilule pijem do preksutra (dali su mi pilule na mjesec dana da mi “naštimaju” ciklus). A onda krećemo.

    Znam da su šanse male, realist sam. Odlučila sam si mantrati da ću iz prve vidjeti plusić i imati 4, 5, 6 smrzlićajer zapravo ne vjerujem u to i više sam po prirodi uvijek spremna na najgore. Veselim se što barem neću biti sama i što ću imati gdje pisati kroz što prolazim. MM je velika potpora, ali muško je.A okolini nisam rekla jer ne želim još i njih tješiti dok prolazim kroz ovo.


    Hehe zadnja rečenica je pun pogodak i moja greška od starta 😂
    Dobro nam došla i nadam se da ćeš šta prije na neku drugu temu, razglabat o kolicima ili tako nešto 😉😃♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Andela111

    Dobro nam dosla! Ako sa 40 imas okej AMH onda imas vece sanse od mene draga tako da ti godine nista ne znace.Hvala na odgovoru…. ja imam uzasan AMH sa 33 godine , svega 2,6 pmol. Pa mi to deluje kao da sam najveci retard na Svetu i da nikada necu zaneti…😔…. ali vidim da uglavnom pisu da se ne moze poboljsati. Ostalo je sve ok. Da li ima zena koje su uopste zatrudnele prirodno?


    Nez, nisam čitala otprije, ja imam 4,2, a dobila sam 3 js u prvom ivfu. I sad čekam zaključak jesu li se ostale zvjezdice poklopile ili nisu, al neovisno o ishodu prvog, ima nade za svakoga 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    MTB

    Pozdrav svima!
    Već mjesecima proučavam MPO priču, ali sam vas našla tek u petak. Od onda sam pročitala sve stranice od 900te nadaljeBilo je predivno čitati vas nekoliko koje ste u međuvremenu dobile i plusiće i bete i čule srca svojih bebaJako mi se sviđa ekipa ovdje, baš ste pozitivne i međusobno motivirajuće, tako da se nadam da ćete prihvatiti i mene. Iako, kakvih vam je bilo zadnjih mjesec dana, pitam se ima li uopće ovdje netko tko nije trudan

    Moja priča. Nalazi su nam dobri, jedina nam je dijagnoza godine. Oboje imamo 40, i nemamo vremena čekati hoće li se nešto ostvariti “prirodnim” putem ili ne. Sutra je prvi UZV, pilule pijem do preksutra (dali su mi pilule na mjesec dana da mi “naštimaju” ciklus). A onda krećemo.

    Znam da su šanse male, realist sam. Odlučila sam si mantrati da ću iz prve vidjeti plusić i imati 4, 5, 6 smrzlićajer zapravo ne vjerujem u to i više sam po prirodi uvijek spremna na najgore. Veselim se što barem neću biti sama i što ću imati gdje pisati kroz što prolazim. MM je velika potpora, ali muško je.A okolini nisam rekla jer ne želim još i njih tješiti dok prolazim kroz ovo.


    E i sjetila sam se, znam jednu ženu koja je rodila prvo dijete s 45-46 god, i nekidan je ona mene (27) tješila da ću sigurno uspit kad tad. Znači iako godine imaju ulogu, naravno, nisu presudne, ode se dosta radi o srići, kako se poklopi, kolko je dobar mpo dr, i kolko ste vas dvoje pozitivni, zato samo hrabro naprid ♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Andela111

    Drzim fige Ivance🤞🤞🤞…. na najjace!❤️


    Hahah 🍻♥️

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Dobro nam dosla! Evo, odsad navijamo i za tebe! 🤞🤞🤞


    Hvala, Ruska1986. Ti si bogme inspiracija. Nestrpljivo iščekujem 8.10. da čujemo dobre vijesti o tvojoj bebici 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    lucija07

    Zasto bi bile male sanse, ajde ja sam po svim njihovim prognozama s 31 i savršenim nalazima davno trebala imati bar 2 djece.. Nije ovo matematika…
    I moj muz je potpora ali me i zivcira jer njega nist ne zivcira 😂, ne kuze oni to🙄…
    Ili nece pokazat da se i on boji..
    Dobro nam dosla i sto prije ugledala + te rodila🌺…


    Pa zato jer mi stalno svi ponavljaju kako nakon 38. godine šanse padnu u ponor. Vidjet ćemo.

    A ovo što MM ne živcira - ah, koliko mi je to poznato. On je takva flegma, on je siguran u uspjeh i ništa ga ne može poremetiti. Možda je i bolje tako, da se živcira, okinulo bi i mene. Ovako me samo on živcira i skrene mi misli sa postupka 
    Sad si je sav sretan što sam našla ovaj forum, kad ga krenem daviti zadnjih par dana, pita me “a da odeš na onaj svoj forum?” 

    Hvala na lijepim željama!! 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Hehe zadnja rečenica je pun pogodak i moja greška od starta 😂
    Dobro nam došla i nadam se da ćeš šta prije na neku drugu temu, razglabat o kolicima ili tako nešto 😉😃♥️


    Imam iskustva iz nekih starijih priča 
    Hvala na dobrodošlici. Ja se nadam da ćeš nas ti za par dana posjećivati samo kao gost, a da plusić postane postojan 

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.