Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Vec vidim kako sve sutra napadamo Aurorudal je radila test 😂😂


    😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    I ja… Zarazila sam vas😂😂😂

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Ivanaxx nemoj još odustajat, nadam se da ce sutra tamnit. 🥰 a ja još uvijek nekad imam bolove kao da ću dobit…
    AuroraB ajme to je crtica!! I to prirodno😍 divno, baš ti želim sreću i držim fige 🙏🤞 ja sam nakon prvog postupka isto imala prirodno 2 poz testa, al kod mene je bila biokemijska jer su ostali kasnije bili prazni. Al da, to se zna dogoditit jer su hormoni još u organizmu.  Tako da 🤞🤞
    Bozma, MimiDrimi  i Meto sad još vas čekamo!🙏🥰
    Piky jesi ti radila još testova? Sutra beta?
    Nadam se da nisam nikoga zaboravila tko je u postupku ili čeka 🥰

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    ANKSIMORON

    Ivanaxx

    more2309

    Ivannaxzao mi je, stvarno sam mislila da ce i kod tebe biti dobitno ☹, ja bi jos svakako ponovila test sutra, pa da budem sigurna. Kao sto si rekla ovo ti je prvi postupak i ne treba gubiti nadu i previse ocajavati, ako bude biokemijska i ona je dobar znak.

    Ma više nego šta sam očekivala od prvog postupka, a i sad znam kako sve izgleda i ničega se ne moram bojat, a tako ić u postupak je velika razlika u odnosu na prestravljenost i ogroman nivo stresa. Tako da sad jedva čekam bildat stanice suplementima, i idući je dobitan 🍻

    Ali jos je prerano :) pa prije koliko ti je bio transfer?

    Ma je prerano, ja sam napravila test misleć da ću dobit svaki tren pa eto da napravim jedan haha
    I onda crta korektna za 4. dan ako transfer računamo ko nulti. Al evo jutros duplo manje vidljiva. Pa sad nez jel to zato šta je biokemijska, ili zato šta sam sve skupa svakako prerano ili je stvar koncentriranosti urina. A još nisam dobila haha
    Al i dalje boli kao da ću svaki tren, prešla sam na noćne uloške jer sam izašla u šetnju haha


    Znaci stopericu si dobila 6 dana prije tog testa jel? Od 10000iu ili? Da li je bio Brevactide? 
    Ja sam npr bas sebi isla racunati, dakle ako mi je 12 dan beta bila 400 i sad racunajuci da se beta smanjuje svaka 2 dana (tj raste valjda kuzite sta hocu reci 🙄😂), ja, sam sjenu imala vec 3 dan a beta mi je bila i manja od 25iu…

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    lucija07

    Ivanaxx

    ANKSIMORON

    Ivanaxx

    more2309

    Ivannaxzao mi je, stvarno sam mislila da ce i kod tebe biti dobitno ☹, ja bi jos svakako ponovila test sutra, pa da budem sigurna. Kao sto si rekla ovo ti je prvi postupak i ne treba gubiti nadu i previse ocajavati, ako bude biokemijska i ona je dobar znak.

    Ma više nego šta sam očekivala od prvog postupka, a i sad znam kako sve izgleda i ničega se ne moram bojat, a tako ić u postupak je velika razlika u odnosu na prestravljenost i ogroman nivo stresa. Tako da sad jedva čekam bildat stanice suplementima, i idući je dobitan 🍻

    Ali jos je prerano :) pa prije koliko ti je bio transfer?

    Ma je prerano, ja sam napravila test misleć da ću dobit svaki tren pa eto da napravim jedan haha
    I onda crta korektna za 4. dan ako transfer računamo ko nulti. Al evo jutros duplo manje vidljiva. Pa sad nez jel to zato šta je biokemijska, ili zato šta sam sve skupa svakako prerano ili je stvar koncentriranosti urina. A još nisam dobila haha
    Al i dalje boli kao da ću svaki tren, prešla sam na noćne uloške jer sam izašla u šetnju haha

    Znaci stopericu si dobila 6 dana prije tog testa jel? Od 10000iu ili? Da li je bio Brevactide?
    Ja sam npr bas sebi isla racunati, dakle ako mi je 12 dan beta bila 400 i sad racunajuci da se beta smanjuje svaka 2 dana (tj raste valjda kuzite sta hocu reci 🙄😂), ja, sam sjenu imala vec 3 dan a beta mi je bila i manja od 25iu…


    Joj pa, ja, sam sve pobrkala🙄😃😂😂😂😂…. Nisi mogla dobiti 6 dana prije tog testa stopericu. Pa to je tek punkcija pa cekanje do blastica 5 dana….
    Drzim fige da, po tamni i da budes sretnica kojoj je od 1 uspjelo a onaj post iznad zanemari.. 
    Glupa sam😂😂😂😂😂😂💆‍♀️🙊

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    lucija07

    Ivanaxx

    ANKSIMORON

    Ivanaxx

    more2309

    Ivannaxzao mi je, stvarno sam mislila da ce i kod tebe biti dobitno ☹, ja bi jos svakako ponovila test sutra, pa da budem sigurna. Kao sto si rekla ovo ti je prvi postupak i ne treba gubiti nadu i previse ocajavati, ako bude biokemijska i ona je dobar znak.

    Ma više nego šta sam očekivala od prvog postupka, a i sad znam kako sve izgleda i ničega se ne moram bojat, a tako ić u postupak je velika razlika u odnosu na prestravljenost i ogroman nivo stresa. Tako da sad jedva čekam bildat stanice suplementima, i idući je dobitan 🍻

    Ali jos je prerano :) pa prije koliko ti je bio transfer?

    Ma je prerano, ja sam napravila test misleć da ću dobit svaki tren pa eto da napravim jedan haha
    I onda crta korektna za 4. dan ako transfer računamo ko nulti. Al evo jutros duplo manje vidljiva. Pa sad nez jel to zato šta je biokemijska, ili zato šta sam sve skupa svakako prerano ili je stvar koncentriranosti urina. A još nisam dobila haha
    Al i dalje boli kao da ću svaki tren, prešla sam na noćne uloške jer sam izašla u šetnju haha

    Znaci stopericu si dobila 6 dana prije tog testa jel? Od 10000iu ili? Da li je bio Brevactide?
    Ja sam npr bas sebi isla racunati, dakle ako mi je 12 dan beta bila 400 i sad racunajuci da se beta smanjuje svaka 2 dana (tj raste valjda kuzite sta hocu reci 🙄😂), ja, sam sjenu imala vec 3 dan a beta mi je bila i manja od 25iu…


    Ne ne štoperica je bila prije 12 dana. Jer sam vratila petodnevni. A štoperica fan ipo prije punkcije. Plus punkcija i transfer kontam kao nulti dan. Znači prošlo je od štoperice masu. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    lucija07

    Ivanaxx

    ANKSIMORON

    Ivanaxx

    more2309

    Ivannaxzao mi je, stvarno sam mislila da ce i kod tebe biti dobitno ☹, ja bi jos svakako ponovila test sutra, pa da budem sigurna. Kao sto si rekla ovo ti je prvi postupak i ne treba gubiti nadu i previse ocajavati, ako bude biokemijska i ona je dobar znak.

    Ma više nego šta sam očekivala od prvog postupka, a i sad znam kako sve izgleda i ničega se ne moram bojat, a tako ić u postupak je velika razlika u odnosu na prestravljenost i ogroman nivo stresa. Tako da sad jedva čekam bildat stanice suplementima, i idući je dobitan 🍻

    Ali jos je prerano :) pa prije koliko ti je bio transfer?

    Ma je prerano, ja sam napravila test misleć da ću dobit svaki tren pa eto da napravim jedan haha
    I onda crta korektna za 4. dan ako transfer računamo ko nulti. Al evo jutros duplo manje vidljiva. Pa sad nez jel to zato šta je biokemijska, ili zato šta sam sve skupa svakako prerano ili je stvar koncentriranosti urina. A još nisam dobila haha
    Al i dalje boli kao da ću svaki tren, prešla sam na noćne uloške jer sam izašla u šetnju haha

    Znaci stopericu si dobila 6 dana prije tog testa jel? Od 10000iu ili? Da li je bio Brevactide?
    Ja sam npr bas sebi isla racunati, dakle ako mi je 12 dan beta bila 400 i sad racunajuci da se beta smanjuje svaka 2 dana (tj raste valjda kuzite sta hocu reci 🙄😂), ja, sam sjenu imala vec 3 dan a beta mi je bila i manja od 25iu…

    Ne ne štoperica je bila prije 12 dana. Jer sam vratila petodnevni. A štoperica fan ipo prije punkcije. Plus punkcija i transfer kontam kao nulti dan. Znači prošlo je od štoperice masu.


    Hahah ja tek sad vidila post ispod 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    MimiDrimi

    Ivana,samo hrabro. Svakako si trudna dok ne dobiješ m. Možd anisi u pravo vrijeme piškila. Držim fige.
    Bozma, imas li kakve bolove u janiku/cima nakon štoperice? Mene ubija jajnik di je folikul. Valjda nije puknio. Za poludit. 🤪


    Ajme da, tek me zadnjih par dana poceli bolit jajnici i sise,  jos i guzica od stoperice. Nista nisam spavala jer ako sam na boku smetaju jajnici, na ledja ubod od stoperice, na prsa sise. Sad vec jajnici manje osjetim nego sinoc pa sam i ja pocela vrtit film da su pukli. 

  • kju

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ivanaxx polako, nemoj unaprijed odma lose..sutra ujutro testic s prvim jutarnjim urinom i onda cemo vidjeti..drzim fige da sve bude okej!! 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    kju

    Ivanaxx polako, nemoj unaprijed odma lose..sutra ujutro testic s prvim jutarnjim urinom i onda cemo vidjeti..drzim fige da sve bude okej!! 💙


    💕♥️

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Već mjesecima proučavam MPO priču, ali sam vas našla tek u petak. Od onda sam pročitala sve stranice od 900te nadalje Bilo je predivno čitati vas nekoliko koje ste u međuvremenu dobile i plusiće i bete i čule srca svojih beba  Jako mi se sviđa ekipa ovdje, baš ste pozitivne i međusobno motivirajuće, tako da se nadam da ćete prihvatiti i mene. Iako, kakvih vam je bilo zadnjih mjesec dana, pitam se ima li uopće ovdje netko tko nije trudan 

    Moja priča. Nalazi su nam dobri, jedina nam je dijagnoza godine. Oboje imamo 40, i nemamo vremena čekati hoće li se nešto ostvariti “prirodnim” putem ili ne. Sutra je prvi UZV, pilule pijem do preksutra (dali su mi pilule na mjesec dana da mi “naštimaju” ciklus). A onda krećemo.

    Znam da su šanse male, realist sam. Odlučila sam si mantrati da ću iz prve vidjeti plusić i imati 4, 5, 6 smrzlića jer zapravo ne vjerujem u to i više sam po prirodi uvijek spremna na najgore. Veselim se što barem neću biti sama i što ću imati gdje pisati kroz što prolazim. MM je velika potpora, ali muško je.  A okolini nisam rekla jer ne želim još i njih tješiti dok prolazim kroz ovo.

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.