Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Ivannax zao mi je, stvarno sam mislila da ce i kod tebe biti dobitno ☹, ja bi jos svakako ponovila test sutra, pa da budem sigurna. Kao sto si rekla ovo ti je prvi postupak i ne treba gubiti nadu i previse ocajavati, ako bude biokemijska i ona je dobar znak.

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Hahahah al znate šta, kad budem trudna trudna, svim nalazima potvrđeno, napravit ću neki test čisto ta jednom ugledam 2 normalne crte koje se jave u roku sekunde nakon držanja trakice 3 sec, a ne 20 sec pa ga vadiš iz smeća da ipak nije nešto na njemu, a izgleda tako da ne znaš jesi greškom bacia neupotrijebljeni, da nema one testne crte reka bi čovik bacila krivi u smeće 😂 tako mi je sve dosad bilo do jučer, kad sam prvi put vidila išta osim bjeline sniga 😂


    Potpisujem u potpunosti, tako i ja planiram 🙂🙂

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    more2309

    Ivannaxzao mi je, stvarno sam mislila da ce i kod tebe biti dobitno ☹, ja bi jos svakako ponovila test sutra, pa da budem sigurna. Kao sto si rekla ovo ti je prvi postupak i ne treba gubiti nadu i previse ocajavati, ako bude biokemijska i ona je dobar znak.


    Ma više nego šta sam očekivala od prvog postupka, a i sad znam kako sve izgleda i ničega se ne moram bojat, a tako ić u postupak je velika razlika u odnosu na prestravljenost i ogroman nivo stresa. Tako da sad jedva čekam bildat stanice suplementima, i idući je dobitan 🍻

  • Avatar tokio

    tokio

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Samara

    tokio

    Samara
    Haha dobro si skuzila za nick 😉
    Prije svega čestitam ti na mrvici, sad zasluženo uživaj 😀😊
    Sto se tiče poliklinike Skvorc, možeš li mi, molim te objasniti sto to točno znači u praksi da imaju ugovor sa hzzo. Jer koliko sam shvatila, sve pretrage prije samog postupka se plaćaju, a sam postupak je pokriven? Ili?
    Jer ja zapravo tek trebam u obradu.
    Kju,hvala i tebi na info za Petrovu. I da, iz Zagreba smo. To sam zaboravila napomenuti.

    Platili smo samo prve konzultacije 500 kn (u drugom postupku vise ne, samo prvi puta) i mislim da prvi UZV uopce prije folikulometrije (mislim da 300 kn) i muz prvi spermiogram (ne sjecam se koliko). Čim krećes u postupak, vadis uputnicu za humanu reprodukciju kod svog primarnog ginica i do kraja ti je cijeli postupak free. I anestezia i smrzavanje i postupak, sve pokriva HZZO. A sve sto trebas donijeti na prve konzultacije, briseve, papu.. To dobis uputnicu od svog socijalnog ginekologa pa ti je opet besplatno. Ako trebas jos koju info slobodno pitaj


    Ovo mi zvuči baš jako dobro. Zvat ću ih sutra ujutro i pitat za konzultacije i usput što da radim s obzirom da mi moj ginekolog nije uzeo ni briseve ni papu. Samo mi je odmah dao uputnicu čim sam rekla za spermiogram i koliko dugo pokušavamo. Ako ništa, otići cu ponovno svom ginekologu pa da mi to uzme i onda na konzultacije od idućeg ciklusa. 
    Hvala ti puno puno. 😊😊

    👩🏻 31g
    👱🏼‍♂️29 g
    1 godina pokušavanja
    Astenozospermija
    Prvi MPO pregled, 16. 11. Petrova

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ivanaxx a zao mi je ako ispadne biokemijska, bilo bi fora bit medju onim sretnicima kojima uspije iz prve.. ili prirodno izmedju postupaka 🥰 ali to je svakako dobar znak za dalje, znas i sama 🎈 
    AuroraB drzimo fige za cudo, crtica je tu 🥳🎈🤞

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Aurora 😍😍 to je itekako pozitivno i boja crtice odg tom danu. Svakako kupi jos koji testic pa prati da li tamni 🤞 Samo da ti kazem, nakon stim tijelo je jos pod hormonima i ne bi bila prva koja je tako uspjela. Ovo mi je tako lijepo vidjeti.. drzim 🤞🤞 da se sve nastavi razvijati kako treba🤗🍀
    Ivanaxx mozda koncetracija urina nije bila nesto visoka, daj si jos koji dan. 🤞🤞 

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Meto

    Aurora 😍😍 to je itekako pozitivno i boja crtice odg tom danu. Svakako kupi jos koji testic pa prati da li tamni 🤞 Samo da ti kazem, nakon stim tijelo je jos pod hormonima i ne bi bila prva koja je tako uspjela. Ovo mi je tako lijepo vidjeti.. drzim 🤞🤞 da se sve nastavi razvijati kako treba🤗🍀
    Ivanaxxmozda koncetracija urina nije bila nesto visoka, daj si jos koji dan. 🤞🤞


    Da da, zato i traze 3 mjeseca ciscenja od hormona..jer nakon simulacije  ne sazrujeva do kraja samo jedan folikuli a ostali propadaju kako to inace biva vec ih ostaje vise od simulacije i time je sansa za zacecem veća… . Moje 2 frendice su vec rodile obje nakon neuspjesnog postupka, jedna ciklus iza odmah ostala T, druga 2 ciklusa nakon…
    A goooodinamaaa nisu mogli… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Meto

    Aurora 😍😍 to je itekako pozitivno i boja crtice odg tom danu. Svakako kupi jos koji testic pa prati da li tamni 🤞 Samo da ti kazem, nakon stim tijelo je jos pod hormonima i ne bi bila prva koja je tako uspjela. Ovo mi je tako lijepo vidjeti.. drzim 🤞🤞 da se sve nastavi razvijati kako treba🤗🍀
    Ivanaxxmozda koncetracija urina nije bila nesto visoka, daj si jos koji dan. 🤞🤞


    Ma dok ne dobijem stvari pit ću svu th i sl, i ako ne dođe vadim betu 9.10. kako je planirano. A svakako sam sad optimistična za idući, ako sad i ne bude, baš imam dobar osjećaj, jer sve šta mi je u prvom bilo nejasno i stresno sad neće bit i odma je sve bolje 😃😘
    Sretno svimaaaa 💕💕

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Tokio kad trebas dobit mengu? Trazi od svog ginica spolne hormone (2-5dc), progesteron 21dc, hormone stitnjace, briseve i papu, tm sgam. Mi smo sa tim nalazima dosli na konzultacije i odmah smo upali u postupak. Do iduceg puta Dr je dao da jos oboje napravimo krvne grupe, markere na zarazne bolesti i antitjela na viruse (hepatitis, sifilis). Bolje je doci sa vecinom nalaza osim ako ti nije bitno kad cete u postupak, jer se to zna otegnuti. Sretno😊

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Joj cure… znate i same kako je teško vjerovati u tako nešto. 
    Idem sad usput po “Lucijin test” 🤣 za slučaj da mi danas ipak ne dođe M. 
    Idemo malo na planinarenje🌲🐞🌲, pa ako mi ne krene nakon toga, već ću nešto više znati. 

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.