Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    tokio

    Samara
    Haha dobro si skuzila za nick 😉
    Prije svega čestitam ti na mrvici, sad zasluženo uživaj 😀😊
    Sto se tiče poliklinike Skvorc, možeš li mi, molim te objasniti sto to točno znači u praksi da imaju ugovor sa hzzo. Jer koliko sam shvatila, sve pretrage prije samog postupka se plaćaju, a sam postupak je pokriven? Ili?
    Jer ja zapravo tek trebam u obradu.
    Kju,hvala i tebi na info za Petrovu. I da, iz Zagreba smo. To sam zaboravila napomenuti.


    Platili smo samo prve konzultacije 500 kn (u drugom postupku vise ne, samo prvi puta) i mislim da prvi UZV uopce prije folikulometrije (mislim da 300 kn) i muz prvi spermiogram (ne sjecam se koliko). Čim krećes u postupak, vadis uputnicu za humanu reprodukciju kod svog primarnog ginica i do kraja ti je cijeli postupak free. I anestezia i smrzavanje i postupak, sve pokriva HZZO. A sve sto trebas donijeti na prve konzultacije, briseve, papu.. To dobis uputnicu od svog socijalnog ginekologa pa ti je opet besplatno. Ako trebas jos koju info slobodno pitaj

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Cure, malo sam zbunjena… možete li škicnuti moju sliku? Ne znam sad što bi to bilo.
    Danas sam 14dpo i osjećam da ću dobiti M, i treba mi stići danas. Plodne dane smo pokrili, ali sumnjam da bi ja sad bila trudna. 😏 Radila sam i 12dpo, bio je bijeli ko snijeg. Možda je neispravan test jer osjećam da će krenuti tokom dana.
    https://ibb.co/NnL05gz [ibb.co]

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Cure, malo sam zbunjena… možete li škicnuti moju sliku? Ne znam sad što bi to bilo.
    Danas sam 14dpo i osjećam da ću dobiti M, i treba mi stići danas. Plodne dane smo pokrili, ali sumnjam da bi ja sad bila trudna. 😏 Radila sam i 12dpo, bio je bijeli ko snijeg. Možda je neispravan test jer osjećam da će krenuti tokom dana.
    https://ibb.co/NnL05gz [ibb.co]


    Tako ti je i meni haha, osjećam da će krenit i moja je crta jutros stvarno sjena, koja se nije dala uslikat. Doduše ja sam jučer na slikama pojačala kontrast jer se uživo vidila bolje na slici pa da vam prilažem kako je uživo. I jutros se uživo vidila, vidia je i muž haha, ali na sliku se ne da uhvatit.
    Mislim da nam je smireno čekat dan dva oćemo dobit ili ne. I test ponovi ujutro, ja nez oću imat hrabrosti haha, jučer sve super, danas već blijeđa. Mislim da je meni mogla bit biokemijska. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    AuroraB

    Cure, malo sam zbunjena… možete li škicnuti moju sliku? Ne znam sad što bi to bilo.
    Danas sam 14dpo i osjećam da ću dobiti M, i treba mi stići danas. Plodne dane smo pokrili, ali sumnjam da bi ja sad bila trudna. 😏 Radila sam i 12dpo, bio je bijeli ko snijeg. Možda je neispravan test jer osjećam da će krenuti tokom dana.
    https://ibb.co/NnL05gz [ibb.co]

    Tako ti je i meni haha, osjećam da će krenit i moja je crta jutros stvarno sjena, koja se nije dala uslikat. Doduše ja sam jučer na slikama pojačala kontrast jer se uživo vidila bolje na slici pa da vam prilažem kako je uživo. I jutros se uživo vidila, vidia je i muž haha, ali na sliku se ne da uhvatit.
    Mislim da nam je smireno čekat dan dva oćemo dobit ili ne. I test ponovi ujutro, ja nez oću imat hrabrosti haha, jučer sve super, danas već blijeđa. Mislim da je meni mogla bit biokemijska.


    Milijun ipo tipfelera i progutalo mi 2 3 riči, valjda se razumi i dalje 😂

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Daj stavi svoj test od danas… Moj nije pojačan kontrast, nikad nisam u životu ni tu sjenicu vidjela…
    Kaže muž da je vjerojatno neispravan test🙃 Inače One Step, osjetiljivost 10.
    Idem zaboraviti na ovaj test da se ne mučim bezveze.😏
    Nadam se da ne budeš dobila🤞🤞🐣🌺 Ipak je blastica kod tebe🥰

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Cure, malo sam zbunjena… možete li škicnuti moju sliku? Ne znam sad što bi to bilo.
    Danas sam 14dpo i osjećam da ću dobiti M, i treba mi stići danas. Plodne dane smo pokrili, ali sumnjam da bi ja sad bila trudna. 😏 Radila sam i 12dpo, bio je bijeli ko snijeg. Možda je neispravan test jer osjećam da će krenuti tokom dana.
    https://ibb.co/NnL05gz [ibb.co]


    A ti si možda uhvatila prirodno, to mi je najlipše kad se uhvati nekome između postupaka ♥️♥️ onda znaš da imaš pravo malo čudo 

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Daj stavi svoj test od danas… Moj nije pojačan kontrast, nikad nisam u životu ni tu sjenicu vidjela…
    Kaže muž da je vjerojatno neispravan test🙃 Inače One Step, osjetiljivost 10.
    Idem zaboraviti na ovaj test da se ne mučim bezveze.😏
    Nadam se da ne budeš dobila🤞🤞🐣🌺 Ipak je blastica kod tebe🥰


    Nisam uopće uspila uslikat, ništa se ne vidi, baš ništa. I bacila sam test dok ne nestane i ta sjena koju smo vidili pa da se tek tada zbediramo 😂
    Još se malo nadam, ali nije mi smak svita, nekako imam dobar osjećaj za dalje, ovo je ipak prvi ivf :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Daj stavi svoj test od danas… Moj nije pojačan kontrast, nikad nisam u životu ni tu sjenicu vidjela…
    Kaže muž da je vjerojatno neispravan test🙃 Inače One Step, osjetiljivost 10.
    Idem zaboraviti na ovaj test da se ne mučim bezveze.😏
    Nadam se da ne budeš dobila🤞🤞🐣🌺 Ipak je blastica kod tebe🥰

    Ma ponovi sutra obavezno, imam dobar osjećaj, jer stvarno ti je prava crta. Meni jutros 3 puta svjetlije nego jučer, al bez pretjerivanja, jedva vidljivo golim okom, budila sam ga pitat jel umišljam, pa je jedva vidia nešto

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Cure, malo sam zbunjena… možete li škicnuti moju sliku? Ne znam sad što bi to bilo.
    Danas sam 14dpo i osjećam da ću dobiti M, i treba mi stići danas. Plodne dane smo pokrili, ali sumnjam da bi ja sad bila trudna. 😏 Radila sam i 12dpo, bio je bijeli ko snijeg. Možda je neispravan test jer osjećam da će krenuti tokom dana.
    https://ibb.co/NnL05gz [ibb.co]


    Ja vidim crticu, ja sam uvijek mislila da test ne moze biti lazno pozitivan, ali ovdje su cure komentirale da CB zna biti lazno pozitivan, sada da li se to događa i s drugim testovima 🤷‍♀️. Probaj sutra ponovit s drugim testom. Drzim fige da nije u pitanju neispravan test, vec malo cudo 🙏🙏🍀🍀🤞🤞❤!!

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Hahahah al znate šta, kad budem trudna trudna, svim nalazima potvrđeno, napravit ću neki test čisto ta jednom ugledam 2 normalne crte koje se jave u roku sekunde nakon držanja trakice 3 sec, a ne 20 sec pa ga vadiš iz smeća da ipak nije nešto na njemu, a izgleda tako da ne znaš jesi greškom bacia neupotrijebljeni, da nema one testne crte reka bi čovik bacila krivi u smeće 😂 tako mi je sve dosad bilo do jučer, kad sam prvi put vidila išta osim bjeline sniga 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.