Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    AuroraB crta je dosta vidljiva,napravi mullerov test..drzim fige da je to to ..❤️🙏

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar ANKSIMORON

    ANKSIMORON

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    more2309

    Ivannaxzao mi je, stvarno sam mislila da ce i kod tebe biti dobitno ☹, ja bi jos svakako ponovila test sutra, pa da budem sigurna. Kao sto si rekla ovo ti je prvi postupak i ne treba gubiti nadu i previse ocajavati, ako bude biokemijska i ona je dobar znak.

    Ma više nego šta sam očekivala od prvog postupka, a i sad znam kako sve izgleda i ničega se ne moram bojat, a tako ić u postupak je velika razlika u odnosu na prestravljenost i ogroman nivo stresa. Tako da sad jedva čekam bildat stanice suplementima, i idući je dobitan 🍻


    Ali jos je prerano :) pa prije koliko ti je bio transfer?

    👧33; 🧔35

    1. IVF Lucinger; 0 smrzlica; beta 300; biokemijska trudnoca
    2. IVF; Lucinger; 0 smrzlica; beta 10
    3. IVF; IVF poliklinika; 0 smrzlica, beta 2.5
    4. IVF - IVF 06/21
    17.4. GK 🌲🌲🌲

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Joj cure… znate i same kako je teško vjerovati u tako nešto.
    Idem sad usput po “Lucijin test” 🤣 za slučaj da mi danas ipak ne dođe M.
    Idemo malo na planinarenje🌲🐞🌲, pa ako mi ne krene nakon toga, već ću nešto više znati.


    😂😂😂😂
    Lucijin test je najbolji🤗… 
    Nemoj samo 1 kupiti😂😂😂😂😂

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Joj cure… znate i same kako je teško vjerovati u tako nešto.
    Idem sad usput po “Lucijin test” 🤣 za slučaj da mi danas ipak ne dođe M.
    Idemo malo na planinarenje🌲🐞🌲, pa ako mi ne krene nakon toga, već ću nešto više znati.


    Jooooj, bas drzim fige! 🤞🤞🤞 kako bi to super bilo!!!! Mogu mislit koji ti je kaos u glavi sada… 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    tokio

    Samara

    tokio

    Samara
    Haha dobro si skuzila za nick 😉
    Prije svega čestitam ti na mrvici, sad zasluženo uživaj 😀😊
    Sto se tiče poliklinike Skvorc, možeš li mi, molim te objasniti sto to točno znači u praksi da imaju ugovor sa hzzo. Jer koliko sam shvatila, sve pretrage prije samog postupka se plaćaju, a sam postupak je pokriven? Ili?
    Jer ja zapravo tek trebam u obradu.
    Kju,hvala i tebi na info za Petrovu. I da, iz Zagreba smo. To sam zaboravila napomenuti.

    Platili smo samo prve konzultacije 500 kn (u drugom postupku vise ne, samo prvi puta) i mislim da prvi UZV uopce prije folikulometrije (mislim da 300 kn) i muz prvi spermiogram (ne sjecam se koliko). Čim krećes u postupak, vadis uputnicu za humanu reprodukciju kod svog primarnog ginica i do kraja ti je cijeli postupak free. I anestezia i smrzavanje i postupak, sve pokriva HZZO. A sve sto trebas donijeti na prve konzultacije, briseve, papu.. To dobis uputnicu od svog socijalnog ginekologa pa ti je opet besplatno. Ako trebas jos koju info slobodno pitaj

    Ovo mi zvuči baš jako dobro. Zvat ću ih sutra ujutro i pitat za konzultacije i usput što da radim s obzirom da mi moj ginekolog nije uzeo ni briseve ni papu. Samo mi je odmah dao uputnicu čim sam rekla za spermiogram i koliko dugo pokušavamo. Ako ništa, otići cu ponovno svom ginekologu pa da mi to uzme i onda na konzultacije od idućeg ciklusa.
    Hvala ti puno puno. 😊😊


    Da, bez pape i briseva ne mozes u postupak uopce.. Sad, vjerovatno postoji mogucnost da to napravis kod njih, ali pretpostavljam da fakat kosta! Bolje se narucit kod svog pa to obavit…

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    AuroraB pa crta se odlicno vidi 😍
    Ivanaxx rano je jos, a i tu je netko pisao da bude tamnija crta popodne nego jutro. Bitno da je ima jos…..sigurna sam da ce sutra bit tamnija

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Bozma

    AuroraB pa crta se odlicno vidi 😍
    Ivanaxxrano je jos, a i tu je netko pisao da bude tamnija crta popodne nego jutro. Bitno da je ima jos…..sigurna sam da ce sutra bit tamnija


    Na ovom mom testu 😂 je crtica najtamnija kad se minimalno ne ide na wc 4 do 5 sati bilo juto ili popodne. Sto je meni bilo gotovo neizvedivo jer sam bas imala problema sa spavanjem i mokrenjem.. Mislim da je to i psiha jer sad odrapim 8 sati u komadu.. Nakon transfera sam se svaka 3 sata budila i piškilo mi se.. Uzas

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    ANKSIMORON

    Ivanaxx

    more2309

    Ivannaxzao mi je, stvarno sam mislila da ce i kod tebe biti dobitno ☹, ja bi jos svakako ponovila test sutra, pa da budem sigurna. Kao sto si rekla ovo ti je prvi postupak i ne treba gubiti nadu i previse ocajavati, ako bude biokemijska i ona je dobar znak.

    Ma više nego šta sam očekivala od prvog postupka, a i sad znam kako sve izgleda i ničega se ne moram bojat, a tako ić u postupak je velika razlika u odnosu na prestravljenost i ogroman nivo stresa. Tako da sad jedva čekam bildat stanice suplementima, i idući je dobitan 🍻

    Ali jos je prerano :) pa prije koliko ti je bio transfer?


    Ma je prerano, ja sam napravila test misleć da ću dobit svaki tren pa eto da napravim jedan haha
    I onda crta korektna za 4. dan ako transfer računamo ko nulti. Al evo jutros duplo manje vidljiva. Pa sad nez jel to zato šta je biokemijska, ili zato šta sam sve skupa svakako prerano ili je stvar koncentriranosti urina. A još nisam dobila haha
    Al i dalje boli kao da ću svaki tren, prešla sam na noćne uloške jer sam izašla u šetnju haha

  • Avatar MimiDrimi

    MimiDrimi

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Ivana, samo hrabro. Svakako si trudna dok ne dobiješ m. Možd anisi u pravo vrijeme piškila. Držim fige.
    Bozma, imas li kakve bolove u janiku/cima nakon štoperice? Mene ubija jajnik di je folikul. Valjda nije puknio. Za poludit. 🤪

    Ja 32 - nizak AMH (1.34 pmol)
    Muž 35 - azzo - smrznuti materijal iz TESE postupka
    1. ICSI 10/2019 - Petrova - dvije stanice - transfer jedne trodnevne - Beta 0,4
    2. ICSI 3/2020 - Petrova - došli do 9dc - odgođen postupak zbog Korone
    3. ICSI 8/2020 - Petrova - kratki protokol, brzo ovulirala, 7dc aspiracija, prazan folikul
    4. ICSI 9/2020 - Petrova - dugi protokol, dvije j.stanice, nisu se oplodile zbog odabira lošeg zamrznutog spermija
    5. 11/2021 Škvorc - novi postupak

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Vec vidim kako sve sutra napadamo Auroru dal je radila test 😂😂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.