Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    ANKSIMORON

    I jos sam sad dobila 2 brevactida nakon transfera? Oba sam si dala u trbuh??


    Hahah i ja isto, niko nije spomenia guzu. Ma valjda je ok. 

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Meni su rekli da dodjem na hitnu gin. da mi tu daju u guzu. 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Pretpostavljam da je najbitnije da udje u organizam, kojim god putem 😂

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    ANKSIMORON

    I jos sam sad dobila 2 brevactida nakon transfera? Oba sam si dala u trbuh??

    Hahah i ja isto, niko nije spomenia guzu. Ma valjda je ok.


    Sad sam baš tražila nalaz, meni je napisa rukom sc, kao supkutano, a naravno dr Google kaže strogo im. Al valjda je ok kad sam dobila 3 zrele i kvalitetne 🙈

  • Avatar ANKSIMORON

    ANKSIMORON

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    ANKSIMORON

    I jos sam sad dobila 2 brevactida nakon transfera? Oba sam si dala u trbuh??

    Hahah i ja isto, niko nije spomenia guzu. Ma valjda je ok.


    Pa kad malo bolje razmislim i u poliklinici di sam isla su mi dali onaj dan nakon punkcije ja mislim isto brevactide u trbuh… ha sta je tu je 🤣🤣🤣 ne mogu vratit vrime 🤣🤣🤣

    👧33; 🧔35

    1. IVF Lucinger; 0 smrzlica; beta 300; biokemijska trudnoca
    2. IVF; Lucinger; 0 smrzlica; beta 10
    3. IVF; IVF poliklinika; 0 smrzlica, beta 2.5
    4. IVF - IVF 06/21
    17.4. GK 🌲🌲🌲

  • Avatar ANKSIMORON

    ANKSIMORON

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    iris_iris

    Pretpostavljam da je najbitnije da udje u organizam, kojim god putem 😂


    Da i ja mislim… bitno da udje u tijelo… ili barem se tako nadam…

    👧33; 🧔35

    1. IVF Lucinger; 0 smrzlica; beta 300; biokemijska trudnoca
    2. IVF; Lucinger; 0 smrzlica; beta 10
    3. IVF; IVF poliklinika; 0 smrzlica, beta 2.5
    4. IVF - IVF 06/21
    17.4. GK 🌲🌲🌲

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Mislim da se im brže apsorbira i da se im daju veće količine lijeka nego šta se može sc. Pa je možda ako su 2 ampule bolje im jer manje boli. Al ja ih nisam spojila nego svaku dala u svojoj injekciju, dva uboda pa nije bolilo. A sc se sporije apsorbira. Možda određuju individualno za svakoga žele li brzo maks konc lijeka u organizmu ili sporije, a dugotrajnije. Ovo se sad svjetski tješim da je sc bia super izbor za mene jer mi je tribalo da djeluje pomalo da ne sazriju prije punkcije jer su svakako bili veći folikuli. A da nije lapsus njegov haha
    Al šta je tu je svakako, proliveno mliko… Al pitat ću ga nekad baš kako se daje. 

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    lucija07

    Bozma

    Ajme kakvu sam ja pomutnju napravila sa 2 Brevactida . Jutros kad mi je sestra davala drugi nije mogla vjerovat pa je zvala doktoricu da provjeri, pa se još čudila jer to nikad nitko nije dobio, još mi napomenula da kažem i njima na hitnoj da je ona provjerila i da nije greška . Sad na hitnoj ista stvar, da ja sam nešto pobrkala jer nikad nikome nisu dali dva praška, da pokažem papir, da će oni nekoga zvat da provjere . Još ja prepakirala da ne nosim dvije kutije da ih ne buni. Da sam znala ne bi ništa pitala, ionako ovaj put sve naopako

    A da ti ja tek kazem da ja SAMA SEBI U GUZICU dajem štopericu😂😂😂😂😂
    Sad zadnji put nisam imala bas snage do kraja istisnut pa je muz pripomogao 😂😂😂
    To su ti komedije🙊😂😂😂


    Lucija mi smo kod istog doktora, meni su rekli sve injekcije u trbuh 😕 
    Mozda i nije bitno mjesto tak i tak ide u krv sve. 

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    VM

    lucija07

    Bozma

    Ajme kakvu sam ja pomutnju napravila sa 2 Brevactida . Jutros kad mi je sestra davala drugi nije mogla vjerovat pa je zvala doktoricu da provjeri, pa se još čudila jer to nikad nitko nije dobio, još mi napomenula da kažem i njima na hitnoj da je ona provjerila i da nije greška . Sad na hitnoj ista stvar, da ja sam nešto pobrkala jer nikad nikome nisu dali dva praška, da pokažem papir, da će oni nekoga zvat da provjere . Još ja prepakirala da ne nosim dvije kutije da ih ne buni. Da sam znala ne bi ništa pitala, ionako ovaj put sve naopako

    A da ti ja tek kazem da ja SAMA SEBI U GUZICU dajem štopericu😂😂😂😂😂
    Sad zadnji put nisam imala bas snage do kraja istisnut pa je muz pripomogao 😂😂😂
    To su ti komedije🙊😂😂😂

    Lucija mi smo kod istog doktora, meni su rekli sve injekcije u trbuh 😕
    Mozda i nije bitno mjesto tak i tak ide u krv sve.


    A nemam pojma.. Injekcije ove za stimulaciju da.. Ali stopericu su mi rekli u guzu.. Mozda zato sto je vidio moj jadan trbuh🙄😂.. 
    Ma ja iskreno mislim da to nema veze, bitno da udje u organizam.. Htjela sam si ja i tu dati u trbuh ali budući da mi je tad vec bio sav bolan i otecen od injekcija dala sam u guzu… Jer ja si uz sve dajem i fragmin u trbuh svaki dan do kraja trudnoce (od dana ovulacije) a njihova igla je utasno tupa i bas boli.. Ove igle za stimulaciju su super tanke u usporedbi s fragminima… 

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Meni je isto doktor rekao da sve idu u trbuh, osim stoperice, ona ide u guzu, tako su mi rekli i u ljekarni.
    Mislim da je bitno da uđe u organizam, a sada da li bas jako ovisi kojim putem, ne znam, moje misljenje je da ne igra preveliku ulogu i da je sigurno usla u organizam. 
    Lucija moj se boji igle i pada u nesvijest kada ide vadit krv, ali pikao me kao veliki, nije imao izbora, malo je dramio, ali sam ga brzo spustila na zemlju 😆. Sada mi mora i stavljat Utrogestane jer imam nokte, a oni su sitni, pa mi skliznu ispod nokta 🙈🙈🙈.

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.