Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Staystrong

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    StaystrongKakvi su bili ishodi ako nije preintimno pitanje, odnosno koje probleme imate pa ste na mpo?

    Meni dr Poljak po tom svemu zvuči super, zadovoljna sam kako se sve odbilo u Šparca, ali ako dođe do toga da moram ponovno ići negdi, da bude ovo biokemijska ili nešto tako, razmišljam sad i ja o Poljaku. Jer mislim da koliko je dobro da je u samom pojedinom ciklusu isti doktor od starta i da dobro pozna stanje, dobro nekad i prominit perspektivu, a to se najbolje postiže drugim mišljenjem o nekim drugim pristupom, pogotovo ako ima još i dobru opremu, a čitala sam da ima najmoderniju u Splitu, a i ode je neko danas napisa, jedva pratim više ko šta piše haha


    Prvo čestitke na lijepoj crtici 😊
    Usput,ne smiješ razmišljati da će možda biti biokemijska,koliko god ti bilo teško,moraš razmišljati pozitivno 😊😊😊 a sada imaš itekako dobar razlog za to.
    Nije intimno pitanje,da je,ne bi ni bila ovdje na forumu. Dečko ima azzo (bili na micro tese također u Cita i našli dosta materijala). Iz drugog postupka icsi sam ostala trudna. Prva punkcija mi je bila užas (bila sam u totalno m strahu od cijelog postupka a i situacije). Bila sam pod tolikim stresom da sam odmah znala da u takvim stanju nije niti moguće ostati trudan. Za drugi puta sam se posložila u glavi i eto curica od 3 mjeseca leži pored mene 😊 (dal' je to bilo presudno,želim se tješiti 😊). Vi koliko sam uspjela popratiti ste također azzo,ili sam pobrkala?

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Bozma,Staystrong isto za tu lovu koju placamo bibtribali znat apsolutno sve u detalje bez obzira sta je sve ko na traci mislim da bi se detaljno tribali posvetit svakom pacijentu i doktori i embriolozi ..slabo im se plati!!!

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Staystrong

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Bozma

    Staystrong, meni on ko doktor odgovara, taj nacin komunikacije. Nisam nista posebno pitala, ali nekako rekao je sve sta me zanima i poslao me odradit jos neke pretrage na koje me nitko drugi nije slao. Cak je rekao nakon 5-6 dana da imam samo ta dva folikula i da vise ne kupujem ljekove da ne trosim. Ali eto to sa embrijima i stanicama me smetalo. Mozda zato jer su samo dva i pretpostavljam da su se kasnije i oplodili. Sutradan me nazvala sestra i rekla da ce me zvat drugi dan da ih nisu otvarali ni gledali. Drugi dan me nazvala da kaze kad je trasfer, a na svako pitanje koliko je oplodjenih i sl. je rekla da ona to ne moze komentirat da ce mi embriolog rec na transferu, medjutim na transferu embriolog dodje od dole, stavi ih unutra i izgubi se u onoj svojoj kucici i ni ne vidim ga i opet nista ne znam. Mozda je to samo meni tako jer su bila samo dva pa misle sta ce mi sad obrazlagat nadugo i na siroko za dva embrija. Doktor mi je rekao da je sperma bila odlicna pa nisu radili ICSI i da nisu losi embriji. Prvi put je bilo slicno, drugi doktor, koji inace radi na katu, pa tu tek nikakve info nisam dobila.
    Ovo sve nekome tko tek krece u postupke je cak i nebitno. Ja ih vec iza sebe imam dosta, a o tome ovisi hocu li odustat ili forsirat da

    Mislim da bi i mene smetalo da mi ništa nisu rekli za stanice niti da me nisu nazvali i rekli mu kakvo je stanje,imaš pravo. Možda su jednostavno bili u gužvi i na žalost taj dio propustili… 

  • Staystrong

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    miss1502

    Bozma,Staystrong isto za tu lovu koju placamo bibtribali znat apsolutno sve u detalje bez obzira sta je sve ko na traci mislim da bi se detaljno tribali posvetit svakom pacijentu i doktori i embriolozi ..slabo im se plati!!!


    Imaš pravo. Stvarno bi trebali više pričati. Vjerojatno i jesam prvi puta bila u tolikom stresu jer niže sa nisam znala ništa nego nisam znala niti šta bi pitala. 28.5. smo obavili micro tese,tjedan nakon već sam bila ponovno u Splitu u postupku. Niti prosirfat pravo nisam stigla…

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Staystrong

    Ivanaxx

    StaystrongKakvi su bili ishodi ako nije preintimno pitanje, odnosno koje probleme imate pa ste na mpo?

    Meni dr Poljak po tom svemu zvuči super, zadovoljna sam kako se sve odbilo u Šparca, ali ako dođe do toga da moram ponovno ići negdi, da bude ovo biokemijska ili nešto tako, razmišljam sad i ja o Poljaku. Jer mislim da koliko je dobro da je u samom pojedinom ciklusu isti doktor od starta i da dobro pozna stanje, dobro nekad i prominit perspektivu, a to se najbolje postiže drugim mišljenjem o nekim drugim pristupom, pogotovo ako ima još i dobru opremu, a čitala sam da ima najmoderniju u Splitu, a i ode je neko danas napisa, jedva pratim više ko šta piše haha

    Prvo čestitke na lijepoj crtici 😊
    Usput,ne smiješ razmišljati da će možda biti biokemijska,koliko god ti bilo teško,moraš razmišljati pozitivno 😊😊😊 a sada imaš itekako dobar razlog za to.
    Nije intimno pitanje,da je,ne bi ni bila ovdje na forumu. Dečko ima azzo (bili na micro tese također u Cita i našli dosta materijala). Iz drugog postupka icsi sam ostala trudna. Prva punkcija mi je bila užas (bila sam u totalno m strahu od cijelog postupka a i situacije). Bila sam pod tolikim stresom da sam odmah znala da u takvim stanju nije niti moguće ostati trudan. Za drugi puta sam se posložila u glavi i eto curica od 3 mjeseca leži pored mene 😊 (dal' je to bilo presudno,želim se tješiti 😊). Vi koliko sam uspjela popratiti ste također azzo,ili sam pobrkala?


    Čestitam, baš super za bebicu ♥️
    U nas ja imam nizak amh, tj rezervu js, a muž ima dobar nalaz. Nadam se da je ok ova trudnoća jer me sad i manje boli nego danas, valjda je reakcija na utriće :)
    Ali ako i ne bude, nekako sam mirna jer, upravo to, sigurna sam da ću drugi put bit posložena u glavi jer sad znam šta me čeka i ništa nije strašno..

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Ajme kakvu sam ja pomutnju napravila sa 2 Brevactida . Jutros kad mi je sestra davala drugi nije mogla vjerovat pa je zvala doktoricu da provjeri, pa se još čudila jer to nikad nitko nije dobio, još mi napomenula da kažem i njima na hitnoj da je ona provjerila i da nije greška . Sad na hitnoj ista stvar, da ja sam nešto pobrkala jer nikad nikome nisu dali dva praška, da pokažem papir, da će oni nekoga zvat da provjere . Još ja prepakirala da ne nosim dvije kutije da ih ne buni. Da sam znala ne bi ništa pitala, ionako ovaj put sve naopako

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Bozma

    Ajme kakvu sam ja pomutnju napravila sa 2 Brevactida . Jutros kad mi je sestra davala drugi nije mogla vjerovat pa je zvala doktoricu da provjeri, pa se još čudila jer to nikad nitko nije dobio, još mi napomenula da kažem i njima na hitnoj da je ona provjerila i da nije greška . Sad na hitnoj ista stvar, da ja sam nešto pobrkala jer nikad nikome nisu dali dva praška, da pokažem papir, da će oni nekoga zvat da provjere . Još ja prepakirala da ne nosim dvije kutije da ih ne buni. Da sam znala ne bi ništa pitala, ionako ovaj put sve naopako


    A da ti ja tek kazem da ja SAMA SEBI U GUZICU dajem štopericu😂😂😂😂😂
    Sad zadnji put nisam imala bas snage do kraja istisnut pa je muz pripomogao 😂😂😂
    To su ti komedije🙊😂😂😂

  • Staystrong

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Staystrong

    Ivanaxx

    StaystrongKakvi su bili ishodi ako nije preintimno pitanje, odnosno koje probleme imate pa ste na mpo?

    Meni dr Poljak po tom svemu zvuči super, zadovoljna sam kako se sve odbilo u Šparca, ali ako dođe do toga da moram ponovno ići negdi, da bude ovo biokemijska ili nešto tako, razmišljam sad i ja o Poljaku. Jer mislim da koliko je dobro da je u samom pojedinom ciklusu isti doktor od starta i da dobro pozna stanje, dobro nekad i prominit perspektivu, a to se najbolje postiže drugim mišljenjem o nekim drugim pristupom, pogotovo ako ima još i dobru opremu, a čitala sam da ima najmoderniju u Splitu, a i ode je neko danas napisa, jedva pratim više ko šta piše haha

    Prvo čestitke na lijepoj crtici 😊
    Usput,ne smiješ razmišljati da će možda biti biokemijska,koliko god ti bilo teško,moraš razmišljati pozitivno 😊😊😊 a sada imaš itekako dobar razlog za to.
    Nije intimno pitanje,da je,ne bi ni bila ovdje na forumu. Dečko ima azzo (bili na micro tese također u Cita i našli dosta materijala). Iz drugog postupka icsi sam ostala trudna. Prva punkcija mi je bila užas (bila sam u totalno m strahu od cijelog postupka a i situacije). Bila sam pod tolikim stresom da sam odmah znala da u takvim stanju nije niti moguće ostati trudan. Za drugi puta sam se posložila u glavi i eto curica od 3 mjeseca leži pored mene 😊 (dal' je to bilo presudno,želim se tješiti 😊). Vi koliko sam uspjela popratiti ste također azzo,ili sam pobrkala?

    Čestitam, baš super za bebicu ♥️
    U nas ja imam nizak amh, tj rezervu js, a muž ima dobar nalaz. Nadam se da je ok ova trudnoća jer me sad i manje boli nego danas, valjda je reakcija na utriće :)
    Ali ako i ne bude, nekako sam mirna jer, upravo to, sigurna sam da ću drugi put bit posložena u glavi jer sad znam šta me čeka i ništa nije strašno..


    Hvala! Oprosti,čitam vas od početka i sad mi je pak previše informacija za pohvatati tko ima koju dijagnozu 😒😒
    Moj amh je isto nešto niži 14,6. Uspjeli smo dobiti super stanice (tako su mi rekli). I kod mene su bili menstrualni bolovi tako da sam se baš natrčala tih dana do wc-a provjeriti jel curi 😂😂
    Kako misliš ako i ne bude kada već je!! Pa ti si trudna! Osmijeh na lice i pozitivna budi 😉
    Sve će biti super 🤞🤞🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    lucija07

    Bozma

    Ajme kakvu sam ja pomutnju napravila sa 2 Brevactida . Jutros kad mi je sestra davala drugi nije mogla vjerovat pa je zvala doktoricu da provjeri, pa se još čudila jer to nikad nitko nije dobio, još mi napomenula da kažem i njima na hitnoj da je ona provjerila i da nije greška . Sad na hitnoj ista stvar, da ja sam nešto pobrkala jer nikad nikome nisu dali dva praška, da pokažem papir, da će oni nekoga zvat da provjere . Još ja prepakirala da ne nosim dvije kutije da ih ne buni. Da sam znala ne bi ništa pitala, ionako ovaj put sve naopako

    A da ti ja tek kazem da ja SAMA SEBI U GUZICU dajem štopericu😂😂😂😂😂
    Sad zadnji put nisam imala bas snage do kraja istisnut pa je muz pripomogao 😂😂😂
    To su ti komedije🙊😂😂😂


    Voooot al štoperica isto ne ide u stomak, hahah ja sam mislila da za sve stoji sc, kao supkutano.. Ja sam sve u stomak dala. I ja to isto sama, manje sebe bolim od bilo koga hahah

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Staystrong 
    Hahah ma tolko puta mi je kasnilo po dan dva pa ništa, dok smo pokušavali prirodno, a sad ti menstr bolovi koje sam imala i nakon inseminacije pa se ne želim ponadat prerano, dok ne vidim uredno duplanje bete, strah me milijuntog razočarenja po redu haha

    Al pozitivna sam svakako, šta god bude sad znam da se može, a meni je amh 4.2 i mislila sam da će bit čudo dobit js. Pa sam dobila 3. I sad znam da mora uspit, ili sam sad trudna ili ću bit 😉

    Pa sam hepi svakako, al nema slavlja dok ne vidim bete 😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.