Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam do neba, najbolje ste 😘😘😘🥰🥰❤❤❤!!! Stvarno ste me smirile 😘😘😘

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    lucija07

    more2309

    Cure ja opet imam jedno glupo pitanje, ali moram pitat jer cu izludit🙈! Sad sam bila na wc-u i na papiru je ostalo malo smeđeg sluzavog pomijesanog sa utrogestanima, jucer su mi vracena dva trodnevna, tako da implantacija nije sigurno, utrogestan sam stavila ujutro u 7, tako da ne vjerujem da sam se tad ozljedila prilikom stavljanja jer bi prije bilo. Jel moguce da su to mrvice izasle van, znam da su one mikroskopske velicine, ali ne znam sto bi drugo moglo biti 🤷‍♀️😥😢???

    Cekaj kod tebe su ipak trodnevni smrznuti?
    Ne brini nije ti to nista izaslo van.. To je toliko malo npr blastocista je veličine 0,1mm a drugi embriji jos i manji.. To ti je od transfera…


    Objasnila mi je jucer biologica, da ih je 6 smrznula treci dan jer su bili jako dobre kvalitete i nije htjela riskirat da im padne kvaliteta i iz razloga sto je kod mene sve u redu i smatra da je bolje da se razvijaju u tijelu, mada mi je to bilo cudno, ali sigurno ona zna bolje od mene. Onu jednu je pustila do blastociste jer sam ih imala puno i bio je upitan transfer zbog hiperstimulacije i ona je dosla do savrsene blastociste, nazalost nije se primilo. Ovih 3 kaj su mi na jednoj slamci, oni su bili slabije kvalitete, pa ih je pustila da vidi sto ce s njima biti i oni su dosli do blastociste, pa su isto zamrznuti.

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    more2309

    lucija07

    more2309

    Cure ja opet imam jedno glupo pitanje, ali moram pitat jer cu izludit🙈! Sad sam bila na wc-u i na papiru je ostalo malo smeđeg sluzavog pomijesanog sa utrogestanima, jucer su mi vracena dva trodnevna, tako da implantacija nije sigurno, utrogestan sam stavila ujutro u 7, tako da ne vjerujem da sam se tad ozljedila prilikom stavljanja jer bi prije bilo. Jel moguce da su to mrvice izasle van, znam da su one mikroskopske velicine, ali ne znam sto bi drugo moglo biti 🤷‍♀️😥😢???

    Cekaj kod tebe su ipak trodnevni smrznuti?
    Ne brini nije ti to nista izaslo van.. To je toliko malo npr blastocista je veličine 0,1mm a drugi embriji jos i manji.. To ti je od transfera…

    Objasnila mi je jucer biologica, da ih je 6 smrznula treci dan jer su bili jako dobre kvalitete i nije htjela riskirat da im padne kvaliteta i iz razloga sto je kod mene sve u redu i smatra da je bolje da se razvijaju u tijelu, mada mi je to bilo cudno, ali sigurno ona zna bolje od mene. Onu jednu je pustila do blastociste jer sam ih imala puno i bio je upitan transfer zbog hiperstimulacije i ona je dosla do savrsene blastociste, nazalost nije se primilo. Ovih 3 kaj su mi na jednoj slamci, oni su bili slabije kvalitete, pa ih je pustila da vidi sto ce s njima biti i oni su dosli do blastociste, pa su isto zamrznuti.


    Da da, zna ona sto radi.. Tako i meni nije htjela cekat 5 dan vec 4 i bingo 🙏🌺🌺

  • LucyLou

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    LucyLou

    Ivanaxx


    Ivanaxx, crtica se vidi odlicno! Cestitke od srca, i svaka cast na hrabrosti za test ovako rano! 👍😄

    Hahaha bila sam uvjerena da će menga svaki tren pa sam kontala da bar jedan isprobam kad sam ih već nakupovala tolko 😂
    Hvalaaa, daj Bože da sve bude ok i da je to to 🙏♥️


    Ja sam kada sam imala biokemijsku bila uvjerena da stize menga ali sam se isto tako nadala da je to dobar znak. I vjerujem da u tvom slucaju je, tako da samo hrabro i dan za danom ☺️🥰

    Trudilica vec dugo, MPO od 2019 - nakon 1 AIH, 3 IVF/ICSI ciklusa i 6 transfera, napokon je stigla nasa N, nase malo cudo 💖
    ~The wound is the place where the light enters you. Rumi ~

  • kju

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    more2309

    Cure ja opet imam jedno glupo pitanje, ali moram pitat jer cu izludit🙈! Sad sam bila na wc-u i na papiru je ostalo malo smeđeg sluzavog pomijesanog sa utrogestanima, jucer su mi vracena dva trodnevna, tako da implantacija nije sigurno, utrogestan sam stavila ujutro u 7, tako da ne vjerujem da sam se tad ozljedila prilikom stavljanja jer bi prije bilo. Jel moguce da su to mrvice izasle van, znam da su one mikroskopske velicine, ali ne znam sto bi drugo moglo biti 🤷‍♀️😥😢???


    More ne brinu..mrvice ne mogu ispasti :) 
    To je od transfera..mozda su te mrvicu zagrebali po endo ili je pukla neka zilica.. 💙

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    kju

    more2309

    Cure ja opet imam jedno glupo pitanje, ali moram pitat jer cu izludit🙈! Sad sam bila na wc-u i na papiru je ostalo malo smeđeg sluzavog pomijesanog sa utrogestanima, jucer su mi vracena dva trodnevna, tako da implantacija nije sigurno, utrogestan sam stavila ujutro u 7, tako da ne vjerujem da sam se tad ozljedila prilikom stavljanja jer bi prije bilo. Jel moguce da su to mrvice izasle van, znam da su one mikroskopske velicine, ali ne znam sto bi drugo moglo biti 🤷‍♀️😥😢???

    More ne brinu..mrvice ne mogu ispasti :)
    To je od transfera..mozda su te mrvicu zagrebali po endo ili je pukla neka zilica.. 💙


    Hvala 😘😘… Ne mogu vam opisat koliko sam sretna sto postoji ovaj forum, sve ste pune razumijevanja, nesebicne podrske i uvijek neka nesto zna jer je prosla isto ❤❤! Svima nam zelim da sto prije dođemo do svog cilja i ostvarimo svoje najvece zelje 🤞🤞🍀🍀🙏🙏!!

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Staystrong

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    E mene zanima ima li itko iskustva s poliklinikom cito u splitu, odnosno usporedba sa šparcem. Ja sam bila samo u njega, a prijateljica me pita za preporuku pa evo, ja sam njime zadovoljna, al šta znam možda neko ima iskustva i s citom još bolje

    Pratim vas redovno ali ne pišem jer nemam za sada šta. Planiram u postupak tek iza Nove godine… Moram napisati svoje dojmove u Cito. Meni su dr Poljak i ostali tamo skroz ok. Niti su pretjerano ljubazni(šta meni osobno paše) niti su arogantni. Ajmo reći neka sredina. Dr Poljak ne priča baš previše,daje šture informacije,djeluje dosta hladno(a u pravilu sam skužila da nije) ali ostavio mi je dojam stručnjaka koji zna svoj posao. Kada sam ostala trudna stavio mi je embrio glue i nije mi ga naplatio… Zovu da ti daju povratne informacije o embrijima. Pošto sam od njih udaljena 300 km uspjela sam do folikulometrije odraditi sve preko maila s njima.

  • Staystrong

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ana26

    Cure, meni je otkazan postupak ovaj mjesec zbog TSH. Prije 2 dana je TSH bio 4.19, ali dr kaže da za IVF treba biti najviše 2. Krajem mjeseca imam kontrolu endokrinologa pa ako bude sve ok onda planiramo postupak u 11mj.
    Ovo je stvarno igra živaca i treba puuuuno strpljenja.
    Kod mene se sve odužilo i zakompliciralo. Krenula sam u 2 mj, nadam se da mi neće isteći nalazi.
    Svi nalazi moraju biti dobri i onda se mora 1000 stvari poklopiti da uspije.
    Ja još nisam ni krenula u postupak, a već sam luda od svega, ali ne odustajem dok ne dođem do svog cilja.
    Divim se curama koje imaju puno više pokušaja i borbe iza sebe.


    Meni je postupak u kojem sam ostala trudna štitnjača bila 2,50

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    more2309 i meni ti ja tako bilo nkon transfera,pukne zilica,to je sve ok..
    Ivanaxx plus ko kuća 🥰🙏drzim fige
    Staystrong stalno pratim iskustva iz cita ili sparca , cini mi se da je to sve li-la…oba imaju prednosti i mane.  Ako ne uspije ovaj put u KBC Split mislim da sam najbliza tome da idem u Poljaka 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    MimiDrimi, ipak se pratimo 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.