Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    lucija07

    Ivanaxx


    Da da pa tako to krece.. Pogledaj moju lepezu testova tih, jucer sam stavila.. Ovo ti je najjeftiniji a najbolji test. Ovo je lijepa crtica ja ocekivala neku jedva vidljivu sjenu…


    Haha tvoja lepeza mi je bila ko ona šablona s paste za zube za izbjeljivanje hahah. Stalno je gledam i pratim 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    MimiDrimi

    Ivanačestitkeee na crtici. Vidi se iz aviona i čestitke na hrabrosti. Ogroman broj žena je pisalo da su bolovi slični menstrualnim. 😉
    Bozma, i ti se danas pikaš sa štopericom navecer?
    Ja imam jednu štopericu i jedan folikul. I sad pijem pivo, pa nek ide život 😉
    Ja još krvarim. Sad sam si ufilmala da mi nije to krv iz mokraće. Ovo mi se nikad nije dogodilo. Malo crveno, malo spoting, na gaćicama ništa. Za poludit. Neka samo folikul, tj. j. stanica preživi. Vratit cu se kroz koji mjesec na FET. 🤪


    Hvala i sretnooo ♥️♥️♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Andela111

    Na pregledu, su mi nasli na 7danu dva vodeca 9mm i jedan 6mm i 4 mala. Na drugom jajniku jedan vodeci i jos bar tri mala … sta vi kazete ? Nije lose za Amh 2,6. pmol😔… sad cu da propratim da li se dogadja ovulacija…. obicno mi je 14 dc.


    Odlično je za amh, ja sam s klomifenom imala samo jedan folikul i tada je bila jedina inseminacija, neuspješna i nisam više tila gubit vrime. 

  • kju

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    MimiDrimi

    Ivanačestitkeee na crtici. Vidi se iz aviona i čestitke na hrabrosti. Ogroman broj žena je pisalo da su bolovi slični menstrualnim. 😉
    Bozma, i ti se danas pikaš sa štopericom navecer?
    Ja imam jednu štopericu i jedan folikul. I sad pijem pivo, pa nek ide život 😉
    Ja još krvarim. Sad sam si ufilmala da mi nije to krv iz mokraće. Ovo mi se nikad nije dogodilo. Malo crveno, malo spoting, na gaćicama ništa. Za poludit. Neka samo folikul, tj. j. stanica preživi. Vratit cu se kroz koji mjesec na FET. 🤪


    Mimidrimi koji je danas dan? Sori sve mi se mijesa pa pokusavam poloviti ko je di :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    lucija07

    Ivanaxx


    Da da pa tako to krece.. Pogledaj moju lepezu testova tih, jucer sam stavila.. Ovo ti je najjeftiniji a najbolji test. Ovo je lijepa crtica ja ocekivala neku jedva vidljivu sjenu…

    Haha tvoja lepeza mi je bila ko ona šablona s paste za zube za izbjeljivanje hahah. Stalno je gledam i pratim 😂


    😂😂😂😂😂😂😂
    E a pisnula ja i onaj digitalni za 80kn iz mullera na kojem samo bude plus.. Dakle vec nema nista baterija otisla za par dana i bacila ga, ovi stoje pa cu ih uramiti uopce nisu ni izbljedili😂…. Koji glupi test taj drugi, te skup te nist ne znas, ovaj lijepi pratis kako beta raste😂😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    lucija07

    Ivanaxx

    lucija07

    Ivanaxx


    Da da pa tako to krece.. Pogledaj moju lepezu testova tih, jucer sam stavila.. Ovo ti je najjeftiniji a najbolji test. Ovo je lijepa crtica ja ocekivala neku jedva vidljivu sjenu…

    Haha tvoja lepeza mi je bila ko ona šablona s paste za zube za izbjeljivanje hahah. Stalno je gledam i pratim 😂

    😂😂😂😂😂😂😂
    E a pisnula ja i onaj digitalni za 80kn iz mullera na kojem samo bude plus.. Dakle vec nema nista baterija otisla za par dana i bacila ga, ovi stoje pa cu ih uramiti uopce nisu ni izbljedili😂…. Koji glupi test taj drugi, te skup te nist ne znas, ovaj lijepi pratis kako beta raste😂😂😂😂


    E pa daa, meni svi kažu šta će ti te socijalne trakice kupi lipi digitalni, al ja neću da ne odg, želim kvantitativno hahah plus digitalni bi mi danas pokaza minus ko kuću pa bi se samo zbedirala

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    Andela111

    Na pregledu, su mi nasli na 7danu dva vodeca 9mm i jedan 6mm i 4 mala. Na drugom jajniku jedan vodeci i jos bar tri mala … sta vi kazete ? Nije lose za Amh 2,6. pmol😔… sad cu da propratim da li se dogadja ovulacija…. obicno mi je 14 dc.

    Odlično je za amh, ja sam s klomifenom imala samo jedan folikul i tada je bila jedina inseminacija, neuspješna i nisam više tila gubit vrime.


    Ugl puno puno bolji nalaz nego je moj bia tada, svak drugačije reagira na terapiju, daj Bože da tebi bude uspješno, zasad je nalaz odličan 🙏

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    Ivanax


    I meni se čini da su svi dodaci baš dobri, da bi mogla bit kvaliteta js super. A za spermiogram je najvažnije lišit se stresa, čudo jedno kako nalaz varira ovisno o stadiju života muškarca, kako je na poslu, doma i sl. I moj se morao prestati dinstati (šufigavati, ne znam kako ko kaže, ugl prestati tuširati na 80 stupnjeva pola sata 😂), iako je spermiogram bio uredan uvik, to je bia moj zahtjev kao minimum šta može dat od sebe haha


    Ivanaxx to je to što mogu napraviti, ništa više, hranim se zdravo i bavim sportom,drugo nije u mojoj moći. Godine i vrijeme su tu u mpo često najveći neprijatelj.
    A sres, to znamo, ali ne može pobjeć od posla i života 😁
    Tuširanje u vrućoj vodi je odavno prošlost.

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Ivanaxx, pa to je plusčina itekakva! 👍👍😀
    Bozmafolikuli su ti supač🐣🤞🌺 🤞🐣
    Lucyinthesky, gdje si dosad bila u postupcima? Možda se onda nekom prilikom budemo i srele u IVF-u🙂


    AuroraB možda, tko zna 😊
    Bili sno do sada u Poliklinici Podobnik

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar MimiDrimi

    MimiDrimi

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Ma danas mi je 12dc, ide stoperica veceras, u ponedjeljak aspiracija. 

    Ja 32 - nizak AMH (1.34 pmol)
    Muž 35 - azzo - smrznuti materijal iz TESE postupka
    1. ICSI 10/2019 - Petrova - dvije stanice - transfer jedne trodnevne - Beta 0,4
    2. ICSI 3/2020 - Petrova - došli do 9dc - odgođen postupak zbog Korone
    3. ICSI 8/2020 - Petrova - kratki protokol, brzo ovulirala, 7dc aspiracija, prazan folikul
    4. ICSI 9/2020 - Petrova - dugi protokol, dvije j.stanice, nisu se oplodile zbog odabira lošeg zamrznutog spermija
    5. 11/2021 Škvorc - novi postupak

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.