Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Cure hvala na podrsci 😘😘! Drzim nam svima fige i da sto prije dođemo do cilja 🤰🤱! 
    Nikita ovo mi je prvi FET i imam jos 7 smrzlica, valjda se tu negdje krije moja bebica ❤.
    VM drzim fige da crtica svakim danom bude sve tamnija 🙏🙏🍀🍀🤞🤞!
    Ivanaxx bome to nije sjena, to je prava crtica vidljiva iz aviona 🎉🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎊🍀🍀! Cestitam ti i od srca ti zelim da bude sve u redu i da za 9 mj. dobijes bebicu u narucje 🤱❤🙏🤞🍀!

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Ivanaxx, lijepa crtica. Čestitam!! Pratimo tamnjenje ;) 

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu


    kju

    Lucy gdje idete u postupak? Mm uzima stvarno puno dodataka, ali nista se previse nije promijenilo…profertil, b-supreme, d vitamin, omegu, koenzim..zdrava prehrana, vjezbanje, akupunktura..ma nema sta nismo isprobali..svejedno se nadamo da ce u iducem postupku uz ovo lose tkivo s tese biti i koji dobar svjezi spermic!


    kju u sljedeći postupak idemo u Ivf polikliniku.
    Mi nismo imali katastrofa spermio,
    obilno astheno, ali uz velike promjene načina živita i redovite suplemente dolazio je i do normo.
    Sada je jedino baš lošiji, ali kažu da ako kod nekoga varira i pokaže se da se može popraviti, onda opet postoji šansa da se popravi(ciklusi su po 3 mj). Kod nekih se nažalost nikad ne može popraviti, ne zna se zašto.
    Vama također želim sreću 😊

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Cure ja opet imam jedno glupo pitanje, ali moram pitat jer cu izludit🙈! Sad sam bila na wc-u i na papiru je ostalo malo smeđeg sluzavog pomijesanog sa utrogestanima, jucer su mi vracena dva trodnevna, tako da implantacija nije sigurno, utrogestan sam stavila ujutro u 7, tako da ne vjerujem da sam se tad ozljedila prilikom stavljanja jer bi prije bilo. Jel moguce da su to mrvice izasle van, znam da su one mikroskopske velicine, ali ne znam sto bi drugo moglo biti 🤷‍♀️😥😢???

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Deleted user

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    more2309

    Cure ja opet imam jedno glupo pitanje, ali moram pitat jer cu izludit🙈! Sad sam bila na wc-u i na papiru je ostalo malo smeđeg sluzavog pomijesanog sa utrogestanima, jucer su mi vracena dva trodnevna, tako da implantacija nije sigurno, utrogestan sam stavila ujutro u 7, tako da ne vjerujem da sam se tad ozljedila prilikom stavljanja jer bi prije bilo. Jel moguce da su to mrvice izasle van, znam da su one mikroskopske velicine, ali ne znam sto bi drugo moglo biti 🤷‍♀️😥😢???


    Možda je samo pukla žilica neka pa smeđari, važno da nije svježa krv.
    Bit će dobro 😘

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    tokio

    Drage cure,

    pozdrav svima. Upadam vam ovako iz vedra neba, ali trebala bi jedan savjet.
    Naime, dobili smo upitnicu za humanu i sad bi trebala odabrati bolnicu za početak naše borbe. Kopala sam po forumima, ali sve je nekako zastarjelo. Pa me zanima ako neke od vas idu u državne bolnice, koju bi preporučili?
    Mi za sad, osim nešto lošijeg spermiograma (smanjen broj progresivno pokretnih) nemamo nikakve druge nalaze. Tj, ja nemam (osim klasičnog pregleda i pape sto je uredno) I trebala bi čitavu obradu od početka. Hvala unaprijed :)


    Tokio dobrodosla (nadam se da je nick iz “la casa de papel” :))
    Ja ti mogu dat moj primjer. Išli smo u polikliniku Škvorc u Samoboru. Privatna je poliklinika ali rade i preko HZZO-a. Ja nemam nikakvih primjedbi stvarno je sve super. Rade predivni doktor i doktorica, predivne medicinske sestre. Maximalno ti se posvete, sve je sterilno, uredno i čisto. Ne rade ko na traci kak sam čitala o nekim bolnicama. Mi smo imali muški problem, kod mene sve ok i evo iz drugog pokušaja tamo koji je bio u rujnu imamo malu mrvicu koja raste u buši i čekamo sljedeći tjedan da idemo na prvi UZV. 

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    More2309 što je da je, u svakom slučaju se nemoj brinuti oko toga🤗

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Giny

    Giny

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    more2309

    Cure ja opet imam jedno glupo pitanje, ali moram pitat jer cu izludit🙈! Sad sam bila na wc-u i na papiru je ostalo malo smeđeg sluzavog pomijesanog sa utrogestanima, jucer su mi vracena dva trodnevna, tako da implantacija nije sigurno, utrogestan sam stavila ujutro u 7, tako da ne vjerujem da sam se tad ozljedila prilikom stavljanja jer bi prije bilo. Jel moguce da su to mrvice izasle van, znam da su one mikroskopske velicine, ali ne znam sto bi drugo moglo biti 🤷‍♀️😥😢???


    Ne boj se, moguće ti je to od transfera, ne mogu izaći vani mrvice 😉 meni je bilo odmah tu večer nakon transfera, dr je rekao da je to normalno. 

    🧔35, oligoasthenospermia 🤦🏻‍♀️34, AMH 5.96
    9/2020- ICSI, beta 19.7, biokemijska 11/2020 novi postupak
    Cito poliklinika

  • Avatar Giny

    Giny

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ivanaxx ja sam u Cita, bila na ICSI prošli mjesec, nažalost bila biokemijska. Meni su rekli mjesec dana pauza, pa opet. Tvoj test je pozitivan, nadam se da će lijepo tamnit, pa da sve ovo šta sam ja napisala ti i ne treba 🤞

    🧔35, oligoasthenospermia 🤦🏻‍♀️34, AMH 5.96
    9/2020- ICSI, beta 19.7, biokemijska 11/2020 novi postupak
    Cito poliklinika

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    more2309

    Cure ja opet imam jedno glupo pitanje, ali moram pitat jer cu izludit🙈! Sad sam bila na wc-u i na papiru je ostalo malo smeđeg sluzavog pomijesanog sa utrogestanima, jucer su mi vracena dva trodnevna, tako da implantacija nije sigurno, utrogestan sam stavila ujutro u 7, tako da ne vjerujem da sam se tad ozljedila prilikom stavljanja jer bi prije bilo. Jel moguce da su to mrvice izasle van, znam da su one mikroskopske velicine, ali ne znam sto bi drugo moglo biti 🤷‍♀️😥😢???


    Cekaj kod tebe su ipak trodnevni smrznuti?
    Ne brini nije ti to nista izaslo van.. To je toliko malo npr blastocista je veličine 0,1mm a drugi embriji jos i  manji.. To ti je od transfera… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.