Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Nata,
    Vise ce ti cure reci o potvrdi a otkaz ne mozes dobiti ako ostanes T. Jedino ako imas ugovor na odredjeno mogu ti ga ne produziti, ali ako si na odredjeno otkaz ti ne smiju dati ako si T.

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Jelena,
    Drzim figee !

    [lilypie.com]

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    mono1111

    Nata,
    Vise ce ti cure reci o potvrdi a otkaz ne mozes dobiti ako ostanes T. Jedino ako imas ugovor na odredjeno mogu ti ga ne produziti, ali ako si na odredjeno otkaz ti ne smiju dati ako si T.

    ne bojim se otkaza u slučaju trudnoće nego kako ću izvesti sve te odlaske na vv dok ne ostanem trudna  pošto su svi pregledi, vađenja krvi i sl u jutarnjem terminu. zato me i zanima kako ostale to balansiraju?


  • JelenaZG

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    In@, sutra ujutro idem izvaditi betu jer će mi biti 14dnt. 
    Ja sam izludila sa svojim simptomima tako da ti jedino mogu savjetovati da se zaokupiraš s nečim i što manje razmišljaš o tome…
    Javim sutra ishod bete!
     Hvala mono1111! Ja osobno ne bih radila briseve ako postoji iscjedak…ali pitaj svog socijalnog…..

    JelenaZG

  • In@

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure,
    Moze pitanje?? Da li briseve mogu raditi pod krvarenjem?? Naimex dns opet sam dobila smedji iscjedak, ne znam sto bi rekla, a dns mi je sredina ciklusa. Nemam O jer sam pod hormonima i nemam ju sigurno. Imam neki glupi pritisak u trbuhu. A nije mi u interesu sad dobiti.
    A.sutra sam opet narucena kod svog socijalnog za briseve. Vec sam otkazivala jednom jer sam kakti M dobila a zelim ih ibaviti.


    Ja sam trebala raditi briseve pred kraj M isto sam imala samo smedi iscjedak i dr mi je rekla da to nema veze i napravila mi ih… Pa pretpostavljam da možeš, bar iz moga iskustva, al mozes zovnuti svoga socijalnog i pitati da se ne mucis i ides…

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Nata Mala2

    pozdrav svima, nova sam na ovoj temi no molim vas sve za strpljenje i da mi objasnite to o toj potvrdi i ovjerenim kopijama. naime, nekidan u čekaonici na vv mi je jedna žena rekla da svaki put prije postupka ide kod javnog bilježnika sa suprugom po neke potvrde, ja još nisam dospjela do socijalne radnice jer se čekalo da dobijem megu pa idem vaditi hormone pošto oni koje sam donjela od svog ginekologa nisu bili dovoljni/potpuni ili sl, a kako imam anovuliju načekala sam se. no napokon sam na 3 dan ciklusa i sutra idem vaditi hormone pa me zanima to za tu potvrdu. malo sam se uspaničarila jer moj suprug kroz najviše dva mjeseca ide raditi u inozemstvo i ako je to što sam čula točno, nagrabusili smo i ništa od naše bebe :(


    Netrebaš tu potvrdu imati odmah, prije samog transfera sam ja morala donjeti tu potvrdu.Pa u bolnici u koju hodaš če ti sigurno reči kad moraš što imati, meni je moja doktorica svaki puta rekla što da donesem drugi puta.Tako da ne brini, kad češ donjeti nalaze hormona, onda ih pitaj.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Nata Mala2

    pozdrav svima, nova sam na ovoj temi no molim vas sve za strpljenje i da mi objasnite to o toj potvrdi i ovjerenim kopijama. naime, nekidan u čekaonici na vv mi je jedna žena rekla da svaki put prije postupka ide kod javnog bilježnika sa suprugom po neke potvrde, ja još nisam dospjela do socijalne radnice jer se čekalo da dobijem megu pa idem vaditi hormone pošto oni koje sam donjela od svog ginekologa nisu bili dovoljni/potpuni ili sl, a kako imam anovuliju načekala sam se. no napokon sam na 3 dan ciklusa i sutra idem vaditi hormone pa me zanima to za tu potvrdu. malo sam se uspaničarila jer moj suprug kroz najviše dva mjeseca ide raditi u inozemstvo i ako je to što sam čula točno, nagrabusili smo i ništa od naše bebe :(


    Kakve socijalne radnice, zašto idete kod nje? A ta potrvrda ti nije apsolutno nikakav problem, bitno je da kad krenete u postupak donjeti ju do transfera tako da ne brini imate vremena, na vv će vam dati papir i odete ga ovjeriti kod javnog bilježnika zajedno, to vam je 10-ak min posla tako da, u svemu ostalom sto nas čeka ta ovjera je najmanji problem ne brini stići ćeš…

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Nata Mala2

    inače, nemam s kim o tome razgovarati a vjerujem da ovdje možete razumjeti moje probleme, prvi dan ciklusa mi je bio u subotu i kako mi je doktor rekao nazvala sam i rekla, žena koja se javila mi je doslovno spustila slušalicu! danas sam zvala odmah ujutro i isto su me skinuli i rekli da zovem iza 11 h, a tada da je prekasno da dolazim i dođem sutra. s obzirom da sam očekivala da ću ići danas uzela sam dan godišnjeg a sada to moram i sutra. bojim se da ću morati opet u četvrtak da doktor vidi nalaze pošto tada ima ambulantu. kako vi to uspjevate balansirati s poslom? imam osjećaj da ću otkaz dobiti dok uspijem ostati trudna.


    Inače na vv i piše da se zove poslije 11 jer su im prije gužve, punkcije i transferi tako da u biti najbolje je zvati oko 13h, a kad kreneš u postupak pripremi se na folikulometrije svaki drugi dan sad koliko će na poslu imati razumijevanja ne znam ali tako je to kad kreneš, a nakon transfera imaš pravo na bolovanje do bete…

    waithing

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ma.joj, moj socijalni je..necu uopce komentirati ! 
    Najradje bi da ne moram, otisla privatno, ali su brisevi skupi.
    Mislim ja nikad nisam imala nikakvu bakteriju, i briseve sam radila prosle godije u, 9 mjesecu. Ali radi svih tih kiretaza i, histero bi napravila briseve za svaki slucaj, pogotovo prije postupka jer mi ne treba jos i bakterija neka.
    Da li netko zna kolika je sansa da se pokupi neka bakterija ovako od tih instrumenata??
    Tnx cure

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Anha mislite na socijalnog ginekologa, Nata je napisala socijalna radnica pa me to zbunilo…
    A ne znam što reći na ponavljanje brisrva , vjerojatno ne bi bilo naodmet ih ponoviti nakon kiretaže, ja sam pitala na vv da li da ih ponovim zbog čišćenja pa mi je rekla ginekologica s vv da nije potrebno jer imam briseve iz drugog mjeseca, a kiretaža bila 12.04… no eto, tako mi rekla…

    waithing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.