Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Tnx cure.
    Mislila sam za rh faktor, kako ispituju i ona eritrocitna antitijela…ok !
    Idemo sutra kod javnog biljeznika i traziti cu i kopiju.
    Miu mau,
    Idemo valjda.od iduceg ciklusa. Jos na uzv moram ici u sri ali nadam se da ce sve bit ok i da cu moci odmah od iduceg.

    [lilypie.com]

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Mono onda smo zajedno u iscekivanju sljedeci mjesec… 
    E Waithing ja sad ne znam jel bi ja trebala po onaj papir ovjereni na vv da pitam jel mogu ovjerit kopiju ili makar po onaj primjerak ko sto sam dobila prvi put da ga potpisem i ovjerim? Mozda najbolje da nazovem gore i to sve provjerim…  papirologije za popizdit, sanjam vise papire, dokumente, nalaze… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    A ne znam zbilja da li ćeš moći tako, moraš provjeriti kod bilježnika ionako moraš ići opet kod njega nažalost.

    waithing

  • In@

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Jedno pitanjce, danas mi je 5dnt, grudi me bole vec 2-3 dana, bole me dok hodam 😂😂 stomak onak, a danas se me bas boli. Istina prehlada me jos uvjek malo drzi. Koliko me to dugo ceka? Kako je vama bilo? I imali ste pravo cekanje do bete je najgore 😃

  • JelenaZG

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    In@,tako je i meni bilo, grudi su me prvih 10 dnt boljele i bile povećane….nakon 4dnt počeo me boliti trbuh u obliku menstrualnih grčeva……od 9dnt radim testove na trudnoću koji me izluđuju……svi do jednoga blago pozitivni, ako mogu tako reći….vidi se linija ali vrlo vrlo blijeda. Danas mi je 12dnt 2 blastociste i pojavilo mi se malo smečkastog dolje…..i imam osjećaj kao da ću dobit…..ima li itko ovakav slučaj kasne implantacije? ako se uopće radi o implantacijskom krvarenju…..

    JelenaZG

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    In@

    Jedno pitanjce, danas mi je 5dnt, grudi me bole vec 2-3 dana, bole me dok hodam 😂😂 stomak onak, a danas se me bas boli. Istina prehlada me jos uvjek malo drzi. Koliko me to dugo ceka? Kako je vama bilo? I imali ste pravo cekanje do bete je najgore 😃


    Sretno sa cekanjem… zelim ti veliku betu… ☺☺☺☺

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    pozdrav svima, nova sam na ovoj temi no molim vas sve za strpljenje i da mi objasnite to o toj potvrdi i ovjerenim kopijama. naime, nekidan u čekaonici na vv mi je jedna žena rekla da svaki put prije postupka ide kod javnog bilježnika sa suprugom po neke potvrde, ja još nisam dospjela do socijalne radnice jer se čekalo da dobijem megu pa idem vaditi hormone pošto oni koje sam donjela od svog ginekologa nisu bili dovoljni/potpuni ili sl, a kako imam anovuliju načekala sam se. no napokon sam na 3 dan ciklusa i sutra idem vaditi hormone pa me zanima to za tu potvrdu. malo sam se uspaničarila jer moj suprug kroz najviše dva mjeseca ide raditi u inozemstvo i ako je to što sam čula točno, nagrabusili smo i ništa od naše bebe :(

  • In@

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    JelenaZG

    In@,tako je i meni bilo, grudi su me prvih 10 dnt boljele i bile povećane….nakon 4dnt počeo me boliti trbuh u obliku menstrualnih grčeva……od 9dnt radim testove na trudnoću koji me izluđuju……svi do jednoga blago pozitivni, ako mogu tako reći….vidi se linija ali vrlo vrlo blijeda. Danas mi je 12dnt 2 blastociste i pojavilo mi se malo smečkastog dolje…..i imam osjećaj kao da ću dobit…..ima li itko ovakav slučaj kasne implantacije? ako se uopće radi o implantacijskom krvarenju…..


    Meni je dr rekao da ne radim nikakve testove jer mi mogu biti pozitivni zbog brevactida i progesteron… Da napravim betu 14 dan nakon transfera… Pa cu se pokusati strpiti dotad… A kad ti vadis betu?

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    inače, nemam s kim o tome razgovarati a vjerujem da ovdje možete razumjeti moje probleme, prvi dan ciklusa mi je bio u subotu i kako mi je doktor rekao nazvala sam i rekla, žena koja se javila mi je doslovno spustila slušalicu! danas sam zvala odmah ujutro i isto su me skinuli i rekli da zovem iza 11 h, a tada da je prekasno da dolazim i dođem sutra. s obzirom da sam očekivala da ću ići danas uzela sam dan godišnjeg a sada to moram i sutra. bojim se da ću morati opet u četvrtak da doktor vidi nalaze pošto tada ima ambulantu. kako vi to uspjevate balansirati s poslom? imam osjećaj da ću otkaz dobiti dok uspijem ostati trudna.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Moze pitanje?? Da li briseve mogu raditi pod krvarenjem?? Naimex dns opet sam dobila smedji iscjedak, ne znam sto bi rekla, a dns mi je sredina ciklusa. Nemam O jer sam pod hormonima i nemam ju sigurno. Imam neki glupi pritisak u trbuhu. A nije mi u interesu sad dobiti.
    A.sutra sam opet narucena kod svog socijalnog za briseve. Vec sam otkazivala jednom jer sam kakti M dobila a zelim ih ibaviti.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.