Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Waithing da na vv sam. To onda idem tamo gdje smo prosli put bili kod biljeznika i trazim od njih ovjerenu kopiju ili kako?
    Zoja nazalost da, dok sam sve ne prostudiras, nitko nista nece reci… a kad i prostudiras i pobunis se, cesto te se ni ne poslusa ili etiketira kao problematicnog, jer nisi slijepo poslusan… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Waithing da na vv sam. To onda idem tamo gdje smo prosli put bili kod biljeznika i trazim od njih ovjerenu kopiju ili kako?
    Zoja nazalost da, dok sam sve ne prostudiras, nitkonista nece reci… a kad i prostudiras i pobunis se, cesto te se ni ne poslusa ili etiketira kao problematicnog, jer nisi slijepo poslusan…


    E sad ne znam da li tako mozes no probaj pitati…mi smo kad smo ovjeravali original uz njega smo  trazili i ovjerenu kopiju jer su me tako savjetovale cure iz cekaone na vv, da imamo ako zatreba za slijedeci postupak..a trebala sam i dvije kopije traziti😯.jos me muz zezao da nece trebati za drugi postupak hahaa…

    waithing

  • JelenaZG

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Trebali bi promijeniti taj propis/zakon o postupcima potpomognute. Jer liječnici masu puta pogriješe (kriva terapija, kriva procjena biologa…) i ubroje nam te svoje propuste u postupak….baš sam sad razočarana. Nadala sam se da ipak nakon ostvarene trudnoće ide resetiranje…

    JelenaZG

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    JelenaZG

    Trebali bi promijeniti taj propis/zakon o postupcima potpomognute. Jer liječnici masu puta pogriješe (kriva terapija, kriva procjena biologa…) i ubroje nam te svoje propuste u postupak….baš sam sad razočarana. Nadala sam se da ipak nakon ostvarene trudnoće ide resetiranje…


    A tko zna dok mi ostvarimo prvu trudnocu i rodimo pa dok krenemo po drugo mozda se i zakon do tad promjeni…No trenutno ni ne razmisljam o drugom jer toliku muku mucim i za prvo tako da i imati jedno mi zvuci preesavrseno i bila bi presretna tako da…

    waithing

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Joj da, sjecam se svog pocetka i kako sam bila uvjerena da cu od prve uspjeti. Hahaha budala, sad si vise niti ne dozvolim takve misli. Ja vec imam isplaniran i ljetni i zimski postupak. Zimski naravno ako dignem kredit obzirom da vise nemam pravo 😭😭

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Joj da, sjecam se svog pocetka i kako sam bila uvjerena da cu od prve uspjeti. Hahaha budala, sad si vise niti ne dozvolim takve misli. Ja vec imam isplaniran i ljetni i zimski postupak. Zimski naravno ako dignem kredit obzirom da vise nemam pravo 😭😭


    Ha ha ha…. nakon prvog i drugog bezuspjesnog mislim da svi vec planiraju dva u naprijed… 😂 smijesno… a tuzno….
    Ja se trudim ovaj put ne planirati… bit ce ovaj sada u 6 mjesecu uspjesan… kod novog doktora… 😍😍

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Joj S0102 stvarno ti zelim srecu. Nazalost svi mi krenemo puni ocekivanja u to ali sto vise postupaka prodes to su manja ocekivanja 😭😭

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Joj S0102stvarno ti zelim srecu. Nazalost svi mi krenemo puni ocekivanja u to ali sto vise postupaka prodes to su manja ocekivanja 😭😭


    A da…. sve znam 😢

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Da, ti muzici su vjecni optimisti, tak i moj… a ja vec dogovorila sve na poslu kak i sta kad se vratim poslije postupka…  
    Uopce nemam dojam da bi mogla imat bebu, vec sam pripremljena da idem tam na pretrage, postupak i natrag na posao… samo kad navecer legnem i malo se opustim, prode mi kroz glavu - a mozda bi mogla biti trudna uskoro, imat bebicu… il dve…  

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Svakako mislim da je premalo tih 4 postupaka + ta dva prirodna.
    Ne znam uopce sto bi rekla na to.

    Ja sam dns bila u Petrovoj. I ja idem na IVF, radi tog jajovoda koji je blokiran radi priraslica i to je mojoj dokt.najbolja opcija i s obzirom na tu krom.gresku koja mi je bila, jer u startu se losi embriji ne vracaju, tako je ona meni objasnila.
    E sad me zanima slijedece ! Napisala je da dodjem za tjedan dana kad ce mi biti 19 dc po lijekove s kojima valjda pocinjem od pocetka ciklusa.
    Da li moram do tada obaviti sve pretrage?? Mislim na markere hepatitisa i to??
    U Petrovoj traze samo spermiogram, markere ne starije od 6 mj, briseve, papu ne starije od godinu dana.
    Mogu priloziti stariji spermiogram?? Radjen je mislim u 10 mjesecu.
    I traze potvrdu o zajednickoj adresi i potvrdu ovjerenu kod javnog b.za vanbracnu zajednicu.
    Mi nismo prijavljeni na istoj adresi, sto da onda donesem? Nema veze sto nismo?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.