Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Cure koliko je vama trebalo od konzultacija pa do postupka. Ja moram priznat da sam mislila da će to brzo,nisu puno tražili nalaza,donijela sam hormone,papu i briseve ,sve uredno.u 3.mj bila na konzultacijama,dr me još samo tražila krvnu sliku da napravi hssg i sad ona je loša,moram sad na dodatne pretrage da se vidi šta je i popravi.i sad nemam pojma kad ću obavit hssg😥😣😥

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Beba

    Cure koliko je vama trebalo od konzultacija pa do postupka. Ja moram priznat da sam mislila da će to brzo,nisu puno tražili nalaza,donijela sam hormone,papu i briseve ,sve uredno.u 3.mj bila na konzultacijama,dr me još samo tražila krvnu sliku da napravi hssg i sad ona je loša,moram sad na dodatne pretrage da se vidi šta je i popravi.i sad nemam pojma kad ću obavit hssg😥😣😥


    Kod mene je to islo dosta brzo..u 10mj (2015- e) sam bila na prvom razgovoru.. u 11mj.2015 sam bila na laparaskopiji (to su me jos trazili prije postupka da odstranimo jajovod zbog hidrosalpinixa) a u 2mj.2015 sam bila u prvom postupku…dakle ni puna 3mj.nakon operacije..no mozda je i zato sto je kod mene nakon operacije bilo ocito da nikakve inseminscije ni nista osim ivf-a ne dolazi u obzir…kod vas jos vjerojatno jos traze uzrok neplodnosti pa i ovisno o uzroku se ide na ‘rjesavanje’ problema…Papirnato sam imala- hormone, papa test, briseve, markere na hiv hepatitis sidu, nalaze propuhivanja jajovoda i zadnje nalaze od operacije, moj muz spermiogram bakteriolosku analizu ejakulata i takodjer briseve..mislim da te nalaze manje vise sve bolnice traze prije postupka…
    Vjerojatno nijanse zavise od bolnice do bolnice…u kojoj si bolnici?

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    waithing

    Beba

    Cure koliko je vama trebalo od konzultacija pa do postupka. Ja moram priznat da sam mislila da će to brzo,nisu puno tražili nalaza,donijela sam hormone,papu i briseve ,sve uredno.u 3.mj bila na konzultacijama,dr me još samo tražila krvnu sliku da napravi hssg i sad ona je loša,moram sad na dodatne pretrage da se vidi šta je i popravi.i sad nemam pojma kad ću obavit hssg😥😣😥

    Kod mene je to islo dosta brzo..u 10mj (2015- e) sam bila na prvom razgovoru.. u 11mj.2015 sam bila na laparaskopiji (to su me jos trazili prije postupka da odstranimo jajovod zbog hidrosalpinixa) a u 2mj.2015 sam bila u prvom postupku…dakle ni puna 3mj.nakon operacije..no mozda je i zato sto je kod mene nakon operacije bilo ocito da nikakve inseminscije ni nista osim ivf-a ne dolazi u obzir…kod vas jos vjerojatno jos traze uzrok neplodnosti pa i ovisno o uzroku se ide na ‘rjesavanje’ problema…Papirnato sam imala- hormone, papa test, briseve, markere na hiv hepatitis sidu, nalaze propuhivanja jajovoda i zadnje nalaze od operacije, moj muz spermiogram bakteriolosku analizu ejakulata i takodjer briseve..mislim da te nalaze manje vise sve bolnice traze prije postupka…
    Vjerojatno nijanse zavise od bolnice do bolnice…u kojoj si bolnici?


    Ispravak- U 2mj.2016- e sam bila na prvom postupku

    waithing

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ja sam u Ri,kod mene nisu još pronašli uzrok a mm ima smanjenu pokretljivost,mislim asteno…trebala sam obavit hssg i onda bi se odlučilo šta dalje a sad ne znam kad ću to obavit,dok to riješim bit će mi ostali nalazi stari😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Beba

    Ja sam u Ri,kod mene nisu još pronašli uzrok a mm ima smanjenu pokretljivost,mislim asteno…trebala sam obavit hssg i onda bi se odlučilo šta dalje a sad ne znam kad ću to obavit,dok to riješim bit će mi ostali nalazi stari😁


    Da znam , tako je i meni skoro bilo..ja se pozurila povaditi sto prije sve nalaze jer sam mislila da cemo odmah u postupak, kad ono operacija pa oporavak, jedan postupak sam uspjela obaviti a za drugi vec morala pola nalaza ponavljati, uzas…

    waithing

  • JelenaZG

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Beba, kod mene je uistinu sve brzo išlo. Inače sam u Petrovoj.
    Danas sam osim ovaleapa počela koristiti i orgalutran. Isuse koja tupa igla! Pa jedva sam kožu probola….Cetrotide su mi bile puno bolje za pikanje….

    JelenaZG

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    JelenaZG

    Beba, kod mene je uistinu sve brzo išlo. Inače sam u Petrovoj.
    Danas sam osim ovaleapa počela koristiti i orgalutran. Isuse koja tupa igla! Pa jedva sam kožu probola….Cetrotide su mi bile puno bolje za pikanje….


    Ja sam mislila da će ići brzo a sad ništa ne znam,moram popravit krvnu sliku i sad ne znam koliko će to trajati ,da li je neka infekcija u pitanju ili šta,imam osjećaj da šta više obilazim doktore to sam više bolesna😞

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Vidim da spominjete inzulinsku rezinstenciju. Mene je mpo doktor radi policističnih jajnika poslao na vađenje inzulina natašte i nakon obroka. Vrijednosti su: natašte 16,7…a nakon obroka 32,7…referentne vrijednosti ne pišu, pa me zanima, vi koje imate o tome neko znanje, upućuju li te vrijednosti na rezinstenciju (nisam još stigla do dr.).

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Vesnic draga dali ti je secer u krvi na taste 16,7?? Pise li ti na pretrazi guk ili sto?

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Vesnic

    Vidim da spominjete inzulinsku rezinstenciju. Mene je mpo doktor radi policističnih jajnika poslao na vađenje inzulina natašte i nakon obroka. Vrijednosti su: natašte 16,7…a nakon obroka 32,7…referentne vrijednosti ne pišu, pa me zanima, vi koje imate o tome neko znanje, upućuju li te vrijednosti na rezinstenciju (nisam još stigla do dr.).


    Vesnić ne želim te plašiti ali nažalost u užoj obitelji imam iskustva sa šećerom i sama ga često zbog toga kontroliran,ako ti je šećer ujutro ,natašte 16,to je puno. Normalne vrijednosti su do 6.1

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.