Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    JelenaZG

    Dolores123 čestitam! Baš si me obradovala, polažem veću nadu u ovaj postupak i nadam se da će biti dobitni!
    Ja od srijede počinjem i sa Orgalutanom……U petak imam uzv pa ću vidjeti koliko je folikula krenulo. Prošli puta sam na Gonalu imala 11 oocita.
    Waithing, u kojoj si bolnici? Ja bih izbjegla histeroskopiju ako mogu i pokušat ću taj bris odraditi prilikom aspiracije kad sam ionako pod laganom anestezijom, vidjet ću što kaže dr u petak na tu ideju.


    Ja sam na vv..prvo sam bila u vinogradskoj pa sam se zbog duge liste za lijekove prebacila..a nejde se ni meni bas na histero no buduci da sam manje vise isto sve pretrage obavila jos mi ona ostaje mozda ona otkrije jos neki problem..ne znam..vidjet cu..imam jos vremena za razmisljanje prije feta buduci da ionako prije osmog mj.nista ne mogu dok se ne oporavim fizicki i psihicki od trudnoce i kiretaze..
    U kojoj si ti bolnici?

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Ivancica93

    MiuMau

    Ivancica kako si? Beta jos malo, jel ima kakvih simptoma?

    Waithing zao mi je, nadam se da ce bar taj dio proci ok, da sve ode s mengom…

    Mono kad ti napadas na histero?

    Hej, malo sam ubedirana, sutra beta. Nema apsolutno nikakvih simptoma, budala nisam mogla da ne napravim test i napravim ga jucer 10dp3dt i negativan ko kuca. Sad sam vec pripremljena da nema nista od ovoga kako mi se cini.


    Nisam ni ja imala nikakvih simptoma osim deseti dan probadanje kao pred mengu sa sukrvicom ..prije i poslije toga nista..no test mi je od 6dnt 5dnevnih embrija bio pozitivan…Tako da ubuduce simptome kod mene ocito ne vrijedi pratiti i ‘slusati’..
    Sretno sutra s betom..neka te ugodno iznenadi😊

    waithing

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    waithing

    Ivancica93

    MiuMau

    Ivancica kako si? Beta jos malo, jel ima kakvih simptoma?

    Waithing zao mi je, nadam se da ce bar taj dio proci ok, da sve ode s mengom…

    Mono kad ti napadas na histero?

    Hej, malo sam ubedirana, sutra beta. Nema apsolutno nikakvih simptoma, budala nisam mogla da ne napravim test i napravim ga jucer 10dp3dt i negativan ko kuca. Sad sam vec pripremljena da nema nista od ovoga kako mi se cini.

    Nisam ni ja imala nikakvih simptoma osim deseti dan probadanje kao pred mengu sa sukrvicom ..prije i poslije toga nista..no test mi je od 6dnt 5dnevnih embrija bio pozitivan…Tako da ubuduce simptome kod mene ocito ne vrijedi pratiti i ‘slusati’..
    Sretno sutra s betom..neka te ugodno iznenadi😊


    Hvala, nadam se da hoce iako mislim da ako se ista dogadja da bi 10 dana nakon transfera bar nesto trebalo pokazati, ali mozda se i varam. Budemo sutra vidili :)

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Pozdrav  cure,ja sam danas trebala raditi hssg,ali mi nije dobra krvna slika,imam povišenu sedimentaciju,leukocite,trombocite. Je neko ima sl iskustava?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ivancice, mozda je preniska koncentracija hcg-a…  drzim fige da te ugodno iznenadi sutra… 

    Mono ja cekam mengu sad u 5mj pa cu ic provjerit jel treba ponovit koje pretrage, hormone i briseve, pa bi u 6mj u postupak, da si spojim sve to s godisnjim… sad cekamo muzev bris i provjeru na bakterije… spermiogram i dalje isti, nit tablete, nit maca, nis ne pomaze… ja naknadno saznala da imam inzulinsku rezistenciju pa sam dobila neke vrazje tablete od kojih mi je muka za popizdit… narodno veselje 

    [lilypie.com]

  • JelenaZG

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Waithing, sad si uzmi vrijeme za oporavak….a na ljeto češ vidjeti. Možda nije loša odluka otići na histeroskopiju da se vidi je li neki problem iznutra….
    Ivancica93, možda je još rano za test 10dp3dt….Beta je ipak najsigurniji pokazatelj. Sretno!!
    Beba, jesi li možda nedavno bila bolesna? Možda su nalazi posljedica neke upale/viroze….

    JelenaZG

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Miu Mau, JelenaZG  hvala vam cure. Javim se sutra sa rezultatima 

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Ivancice, mozda je preniska koncentracija hcg-a… drzim fige da te ugodno iznenadi sutra…

    Mono ja cekam mengu sad u 5mj pa cu ic provjerit jel treba ponovit koje pretrage, hormone i briseve, pa bi u 6mj u postupak, da si spojim sve to s godisnjim… sad cekamo muzev bris i provjeru na bakterije… spermiogram i dalje isti, nit tablete, nit maca, nis ne pomaze… ja naknadno saznala da imam inzulinsku rezistenciju pa sam dobila neke vrazje tablete od kojih mi je muka za popizdit… narodno veselje


    Koje tablete si dobila za inzulinsku rezistenciju? Imam ju i ja i nikad nisam dobila nikakve tablete. Samo su mi bili dali siofor500 i aparatic za mjerenje secera u krvi. Kad je moja doktorica cula da su mi ovi u KBC dali siofor rekla je da odma prekinem sa tabletama jer te tablete navodno piju teski dijabeticari. Meni je gin prepisao Belformin za PCOS ali su kao i za inzulinsku rezistenciju i jos puno drugih stvari.

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    JelenaZG

    Waithing, sad si uzmi vrijeme za oporavak….a na ljeto češ vidjeti. Možda nije loša odluka otići na histeroskopiju da se vidi je li neki problem iznutra….
    Ivancica93, možda je još rano za test 10dp3dt….Beta je ipak najsigurniji pokazatelj. Sretno!!
    Beba, jesi li možda nedavno bila bolesna? Možda su nalazi posljedica neke upale/viroze….


    Ja stalno imam neke viroze-imam 3 nećaka i stalno nešto,prehlade,trbušne viroze,a moja dr kaže da svašta može bit,čak i ako mi je zub pokvaren

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ivancice dobila sam siofor 800, s tim da mi je dala na izbor hocu ih piti izmedu postupaka, ali pred postupak i u njemu obavezno, jer kao inzulinska rezistencija moze ometat oplodnju, a ovaj secer sto sam imala, iako je unutar okvira (5,3) u trudnoci bi se smatrao gestacijskim dijabetesom (mislim da je rekla secer iznad 5,1 znaci gestacijski)…
    A moja doktorica i ginic nisu imali nikakvih komentara na te tablete, nit su mi ponudili ista drugo, a isto imam PCOS… al sad bas guglam taj belformin, on je ustvari metformin isto kao i siofor… mozda blaza verzija… ma tko bi znao vise cime nas sve sopaju, osjecam se ko pokusni kunic kad postupak krene… 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.