Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Ajde bas, uvjek mi je drago cuti tude uspjehe, daju mi nadu… 

    Ivancica jel to bio stimulirani ili prirodni? Hoce oba vratiti? Drzim fige da uspije 

    Vidis kak je to privatno druga prica… ja sam se od punkcije do transfera treci dan przila jer mi nitko nista nije govorio… i onda dodem treci dan i samo mi kazu da nis od transfera danas i da dodem za dva dana.. ni zasto, ni kakvo je stanje… a ja sva zbunjena, prvi put mi… pa sam sestru pitala, veli vjerojatno su se oplodile pa cekaju koja ce bit kvalitetnija..  ko mali mujo sam zujala… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Miumau,
    Pretpostavljam da ce jako niske doze biti ili Klomifena ili Gonadotropina, tek toliko da se stimulira O,.sigurno nece biti kao inace u postupcima.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Ajde bas, uvjek mi je drago cuti tude uspjehe, daju mi nadu…

    Ivancica jel to bio stimulirani ili prirodni? Hoce oba vratiti? Drzim fige da uspije

    Vidis kak je to privatno druga prica… ja sam se od punkcije do transfera treci dan przila jer mi nitko nista nije govorio… i onda dodem treci dan i samo mi kazu da nis od transfera danas i da dodem za dva dana.. ni zasto, ni kakvo je stanje… a ja sva zbunjena, prvi put mi… pa sam sestru pitala, veli vjerojatno su se oplodile pa cekaju koja ce bit kvalitetnija.. ko mali mujo sam zujala…


    Stimulirani. 40 ampula menopura, 2 gonala 5 cetrotida, 2 decapeptyla. Tek 13 dan pikanja, nakon sto je doktor ubacio gonale, tek tad su folikuli ppceli rasti. Inace mi u papirima pise da imam tvrdokorne anovulacije i PCOS naravno. Jucer nakon aspiracije mi je embriolog odmah dosao i rekao da je aspirirano 5 oocita i da ce me danas ujutro u 8 nazvati i reci mi kako sve napreduje. Tako je i bilo. Jutros tocno u 8 nazvo, sve mi rekao i dogovorili transfer za petak ujutro. Ja sam inace iz Djakova, pa sam dan prije aspiracije isla za ZG, tamo nocila i odmah nakon aspiracije isla nazad za Djakovo.

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ivancica93

    MiuMau

    Ajde bas, uvjek mi je drago cuti tude uspjehe, daju mi nadu…

    Ivancica jel to bio stimulirani ili prirodni? Hoce oba vratiti? Drzim fige da uspije

    Vidis kak je to privatno druga prica… ja sam se od punkcije do transfera treci dan przila jer mi nitko nista nije govorio… i onda dodem treci dan i samo mi kazu da nis od transfera danas i da dodem za dva dana.. ni zasto, ni kakvo je stanje… a ja sva zbunjena, prvi put mi… pa sam sestru pitala, veli vjerojatno su se oplodile pa cekaju koja ce bit kvalitetnija.. ko mali mujo sam zujala…

    Stimulirani. 40 ampula menopura, 2 gonala 5 cetrotida, 2 decapeptyla. Tek 13 dan pikanja, nakon sto je doktor ubacio gonale, tek tad su folikuli ppceli rasti. Inace mi u papirima pise da imam tvrdokorne anovulacije i PCOS naravno. Jucer nakon aspiracije mi je embriolog odmah dosao i rekao da je aspirirano 5 oocita i da ce me danas ujutro u 8 nazvati i reci mi kako sve napreduje. Tako je i bilo. Jutros tocno u 8 nazvo, sve mi rekao i dogovorili transfer za petak ujutro. Ja sam inace iz Djakova, pa sam dan prije aspiracije isla za ZG, tamo nocila i odmah nakon aspiracije isla nazad za Djakovo.


    I da, oba ce vratiti :) hvala, i ja tebi zelim svu srecu :)

  • Klokanica37

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Cure, gdje ste? Sto se dogadja?

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Izgleda da smo sve ispucale ove proljetne postupke pa sad cekamo drugi krug. Ja sam odlucila da cu tek krajem 8.mj u ponovni postupak. Do tada uzivam u proljecu/ljetu i skidam kile…za sad sam u 1,5g na -30 😃😃

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Evo nas  u petak vracena 2 savrsena embrija, sad cekamo betu 3.5

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Eto i mene sa kontrole nakon kiretaze…objasnjenje spontanog-to se eto desava u 25posto trudnoca pa sto ne bi ja jel bila u tom postotku s ne u onom od 30posto uspjesnih trudnoca rezultiranih ivf-om😣…kao dobar je znak da sam zatrudnila i jos sam ‘mlada’kaze stignem do 40-e petero rodit haaha …
    I sto bi bilo jednostavno kad moze bit komplicirano- ostala mi neka ‘tvorba’ u maternici…nakon menge ponovno na kontrolu i molit Boga da s njom izadje…ehhhh😧😧😧

    waithing

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Joj Waithing pa ja se stvarno nadam da ce to otici sa mengom. Samo bi ti falilo jos jedno ciscenje.

  • Deleted user

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage cure..
    Tek sada kada sam i sama upoznata sa nekim situacijama, vidim koliko nas zapravo puno ima..
    Odlucili smo se javiti u bolnicu za potpomognutu oplodnju, bio je to tezak ali ispravan potez. Svasta sam vec pohvatala iz foruma, procitala sam ih mali milijun, ali nekako me povuklo da se bas tu k vama ulogiram. Narucila sam se iduci tjedan na briseve i papu, pa cu uzeti uputnicu i javiti se na Vuk Vrhovac.
    Zelim vam svima svu srecu i da sve dobijemo mala cuda u nase zivote❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.