Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Histeroskopija nije strasna, meni je bar ostala u ok sjecanju na merkuru… a pogotovo privatno ak ides… imas polipe ili, zbog cega moras na histero?
    Prirodni postupak ili prirodno kucna radinost?   Buni me prirodno i stimulirano u istoj recenici 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Histero zbog mogucih priraslica radi tih silnih kiretaza.
    Da, privatno navodno je kao bezbolno, tj.moguci su bolovi poput menstrualnih.
    Hahah, kucna radinost ali uz stimulaciju, znaci prirodno mislim ali uz hormone, ili cu dobiti te gonadotropine ili Klomifen. 
    Oba dva moja dokt.imaju razlicita misljenja pa cu vidjeti za sto cu se odluciti.

    [lilypie.com]

  • Klokanica37

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Cure, ovaj mjesec sam dobila 2.4. i sve proslo ok. 10-ti dan dosla na folikulometriju, vidjeli zuto tijelo, ovulacija vec bila i nista od prirodnog. E sad, danas mrljavim, kao da sam dobila, maloprije malo jace. Jel tko od vas imao neredovite menge nakon ful stimulacije (bila pocetkom 2-gog mjeseca)? A prosli tjedan su mi dijagnosticirali upalu mjehura pa pijem i antibiotike. Sva sam bubana. 

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Klokanica37

    Cure, ovaj mjesec sam dobila 2.4. i sve proslo ok. 10-ti dan dosla na folikulometriju, vidjeli zuto tijelo, ovulacija vec bila i nista od prirodnog. E sad, danas mrljavim, kao da sam dobila, maloprije malo jace. Jel tko od vas imao neredovite menge nakon ful stimulacije (bila pocetkom 2-gog mjeseca)? A prosli tjedan su mi dijagnosticirali upalu mjehura pa pijem i antibiotike. Sva sam bubana.

    Meni je nakon stimulacije u drugom ciklusu kasnila deset dana, a ovaj mjesec cemo vidjeti…isto sam bila u veljaci u stimuliranom postupku.

  • petra12345

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Klokanica37..ja sam dobila 23.dan nakon neuspjele aspiracije (3 izvadene i nezrele js) 12.dc..mene to sokiralo jer inace imam ciklus 28-29 dana uvijek..
    Ipak..dogovorila sam prirodni odmah sad sljedeci ciklus..bez ikakvog opterecenja,ni najmanje ne vjerujem da ce biti uspjesno..(planiramo privatni postupak pa dok cekamo nek se dogada nesto..)

  • Avatar Juje

    Juje

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    2. Beta je 1349.6 a prva je bila 119.9 prije 5 dana dali je to ok? 

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Juje

    2. Beta je 1349.6 a prva je bila 119.9 prije 5 dana dali je to ok?


    Odlicno je to,bez brige..super,cestitam jos jednom😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Cestitam Juje…  Jesi dugo cekala to svoje cudo?

    Mono, ali sta onda nije veca mogucnost za viseplodnu trudnocu ak si na terapiji, a nema punkcije?
    Ja sam samo s Klomifenima uspjela dobiti tri jajne stanice, a sad s gnadotropinima bi trebalo jos vise, zar ne? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Juje

    Juje

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Cestitam Juje…Jesi dugo cekala to svoje cudo?

    Mono, ali sta onda nije veca mogucnost za viseplodnu trudnocu ak si na terapiji, a nema punkcije?
    Ja sam samo s Klomifenima uspjela dobiti tri jajne stanice, a sad s gnadotropinima bi trebalo jos vise, zar ne?


    Imam sina kojeg sam iz 3.ivf prije 4 godine  dobila a ovo sad je nakon 4.  ivf. 

  • Avatar Ivancica93

    Ivancica93

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Eto zene da vam se pridruzim :) jucer bila aspiracija (poliklinika IVF), dali mi koktelcic normabel i jos nesto sa D ali se ne sjecam, bolilo je ali se da prezivit, hvala Bogu trajalo je 2 min. Ocekivala sam puno goru bol. Aspirirano 5 js, od toga 3 zrele i oplodene, jedna propala, ostale 2 za koje embriolog lazu da su savrsenre, baa kakve bi trebale biti :) petak transfer. Nadajmo se najboljem  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.