Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    S.

    Zoja31

    Neznam kako vasi doktori ali nas kaze do bete nista od keksanja 😂😂

    Hahahaha, cure meni iskreno je sve to hrpetina gluposti ne znam drugo sta bi rekla. Moja dr je genijalna, rekla samo nek se ne naprezem prevec ( u smislu da ne prenosim zidove po kuci) sve ostalo da radim normalno kako sam i prije, veli; i da ste prirodno trudna ne biste znali tih prvih par tjedana pa biste sve normalno radili. Tako sam ju slusala i radila. Sa transfera direkt u avenue mall na kavu, zatim voznja kuci 3 sata. Sutra pospremala kucu, oribala kupaonicu, usisavala posto sam jel bila u zg 4 dana ranije pa sad moram napravit reda ;) Narednih dana isla po kavicama, setala sa psom, vamo tamo i docekala 15 dan betu, ono 500 !! Seksic smo obavili negdje 12dnt, jest da je penzicki smireni i da smo koristili kondom ( ipak ne dao bog nekog zla infekcije il ne znam ni ja sta, a tu su jos i utrici ) sve u svemu, sve proslo i sve super. Tako da, samo opusteno.zapravo nas svo to razmisljanje i guglanje sjebe totalno u mozak. ( pardon na dugom piskaranju)


    Sve to stoji..ja sam na bolovanju jer radim u domu sa psihicki bolesnim osobama i mislim da mi taj stres ne treba..po kuci radim sve normalno al ne dizem nista tesko..i imam sina od 5,5g. koji isto zahtjeva paznju pa mi sad tu neko izlezavanje ni nije bas omoguceno…al eto posto imam neke tupe bolove u trbuhu malo si legnem bar pol sata..a sto se tice sexa durat cemo dok budemo mogli,kad dode zelja a Boze moj bit ce lagano i to je to..heh..al eto imam muza koji sve razumije i velika mi podrska pa cemo i ovo predurati..a ginekolog mi je rekao da i ako bude beta pozitivna nastavljam sa bolovanjem i super..meni pase😊

    Mina0709

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    S.

    Zoja31

    Neznam kako vasi doktori ali nas kaze do bete nista od keksanja 😂😂

    Hahahaha, cure meni iskreno je sve to hrpetina gluposti ne znam drugo sta bi rekla. Moja dr je genijalna, rekla samo nek se ne naprezem prevec ( u smislu da ne prenosim zidove po kuci) sve ostalo da radim normalno kako sam i prije, veli; i da ste prirodno trudna ne biste znali tih prvih par tjedana pa biste sve normalno radili. Tako sam ju slusala i radila. Sa transfera direkt u avenue mall na kavu, zatim voznja kuci 3 sata. Sutra pospremala kucu, oribala kupaonicu, usisavala posto sam jel bila u zg 4 dana ranije pa sad moram napravit reda ;) Narednih dana isla po kavicama, setala sa psom, vamo tamo i docekala 15 dan betu, ono 500 !! Seksic smo obavili negdje 12dnt, jest da je penzicki smireni i da smo koristili kondom ( ipak ne dao bog nekog zla infekcije il ne znam ni ja sta, a tu su jos i utrici ) sve u svemu, sve proslo i sve super. Tako da, samo opusteno.zapravo nas svo to razmisljanje i guglanje sjebe totalno u mozak. ( pardon na dugom piskaranju)


    Da potpuno si u pravu, ja sam sa tranfera isla na posao.Pazim da ne dizem nesto jeko tesko, a sve ostalo po starom.Da sam ovisna o guglanju jesam, ali pise jako puno gluposti pa se vise ne zamaram s time.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Dolores123

    S.

    Zoja31

    Neznam kako vasi doktori ali nas kaze do bete nista od keksanja 😂😂

    Hahahaha, cure meni iskreno je sve to hrpetina gluposti ne znam drugo sta bi rekla. Moja dr je genijalna, rekla samo nek se ne naprezem prevec ( u smislu da ne prenosim zidove po kuci) sve ostalo da radim normalno kako sam i prije, veli; i da ste prirodno trudna ne biste znali tih prvih par tjedana pa biste sve normalno radili. Tako sam ju slusala i radila. Sa transfera direkt u avenue mall na kavu, zatim voznja kuci 3 sata. Sutra pospremala kucu, oribala kupaonicu, usisavala posto sam jel bila u zg 4 dana ranije pa sad moram napravit reda ;) Narednih dana isla po kavicama, setala sa psom, vamo tamo i docekala 15 dan betu, ono 500 !! Seksic smo obavili negdje 12dnt, jest da je penzicki smireni i da smo koristili kondom ( ipak ne dao bog nekog zla infekcije il ne znam ni ja sta, a tu su jos i utrici ) sve u svemu, sve proslo i sve super. Tako da, samo opusteno.zapravo nas svo to razmisljanje i guglanje sjebe totalno u mozak. ( pardon na dugom piskaranju)

    Da potpuno si u pravu, ja sam sa tranfera isla na posao.Pazim da ne dizem nesto jeko tesko, a sve ostalo po starom.Da sam ovisna o guglanju jesam, ali pise jako puno gluposti pa se vise ne zamaram s time.


    Ma da, pa zato i kazem. I sama sam takva. Nek me je nesto štrecnulo vamo, probolo tamo, vec sam na netu i listam, citam, lupam glavu…ima brdo budalastina, al ajde, opet mi je lakse kad procitam neke situacije u kojima se i sama nalazim pa vidim da je to isto netko drugi prosao. To me jedino jos ne popusta, al kazem, sto se tice “ostalog zivota”, sve normalno, kako smo i prije ;))

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Curke ja sam isto nakon transfera bila doma na bolovanju,ali nisam mirovala,sve sam radila,od ciscenja,hodanja po gradu,voznja auta..jedino nisam nista tesko dizala,i beta pozitivna..sad sam u 9tt i radim,ne mirujem uopce i osim mucnina super se osjecam..sexali se nismo jer mi je dr strogo zabranio😊..prvo nam je rekao nakon bete,e onda kad je beta bila pozitivna rekao je nakon drugog pregleda,tj kad srce pocne kucati,a kad smo bili na trecem pregledu rekao je da nikako ne dok ne prode 12.tj😀Jadan moj muž,svaki se put poveselio da cemo moci a nista..haha..al dobro,bebica nam je sad najvaznija od svega❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Curke ja sam isto nakon transfera bila doma na bolovanju,ali nisam mirovala,sve sam radila,od ciscenja,hodanja po gradu,voznja auta..jedino nisam nista tesko dizala,i beta pozitivna..sad sam u 9tt i radim,ne mirujem uopce i osim mucnina super se osjecam..sexali se nismo jer mi je dr strogo zabranio😊..prvo nam je rekao nakon bete,e onda kad je beta bila pozitivna rekao je nakon drugog pregleda,tj kad srce pocne kucati,a kad smo bili na trecem pregledu rekao je da nikako ne dok ne prode 12.tj😀Jadan moj muž,svaki se put poveselio da cemo moci a nista..haha..al dobro,bebica nam je sad najvaznija od svega❤

    Ana, kako se osjecas? Jesi li osjecala kakve bolove/grceve u prvim tjednima? Ja stalno osjecam nesto u donjem dijelu trbuha, ono kao pred menstruaciju, samo blaze. 1. uzv mi je sad u pon. Ne mogu docekat da vidim sta ima :)

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    S.

    Ana2711

    Curke ja sam isto nakon transfera bila doma na bolovanju,ali nisam mirovala,sve sam radila,od ciscenja,hodanja po gradu,voznja auta..jedino nisam nista tesko dizala,i beta pozitivna..sad sam u 9tt i radim,ne mirujem uopce i osim mucnina super se osjecam..sexali se nismo jer mi je dr strogo zabranio😊..prvo nam je rekao nakon bete,e onda kad je beta bila pozitivna rekao je nakon drugog pregleda,tj kad srce pocne kucati,a kad smo bili na trecem pregledu rekao je da nikako ne dok ne prode 12.tj😀Jadan moj muž,svaki se put poveselio da cemo moci a nista..haha..al dobro,bebica nam je sad najvaznija od svega❤
    Ana, kako se osjecas? Jesi li osjecala kakve bolove/grceve u prvim tjednima? Ja stalno osjecam nesto u donjem dijelu trbuha, ono kao pred menstruaciju, samo blaze. 1. uzv mi je sad u pon. Ne mogu docekat da vidim sta ima :)


    da, imala sam bolove kao za PMS.. tad sam bila pitala doktora da li je to normalno, rekao je da je i da nakon tih bolova slijede mučnine, tako je i bilo..:).. mada još i sad tu i tam osjećam te bolove.. na prvom pregledu smo vidjeli samo gestacijsku vrećicu :).. biti će sve super, bez brige :) :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Ana2711

    S.

    Ana2711

    Curke ja sam isto nakon transfera bila doma na bolovanju,ali nisam mirovala,sve sam radila,od ciscenja,hodanja po gradu,voznja auta..jedino nisam nista tesko dizala,i beta pozitivna..sad sam u 9tt i radim,ne mirujem uopce i osim mucnina super se osjecam..sexali se nismo jer mi je dr strogo zabranio😊..prvo nam je rekao nakon bete,e onda kad je beta bila pozitivna rekao je nakon drugog pregleda,tj kad srce pocne kucati,a kad smo bili na trecem pregledu rekao je da nikako ne dok ne prode 12.tj😀Jadan moj muž,svaki se put poveselio da cemo moci a nista..haha..al dobro,bebica nam je sad najvaznija od svega❤
    Ana, kako se osjecas? Jesi li osjecala kakve bolove/grceve u prvim tjednima? Ja stalno osjecam nesto u donjem dijelu trbuha, ono kao pred menstruaciju, samo blaze. 1. uzv mi je sad u pon. Ne mogu docekat da vidim sta ima :)

    da, imala sam bolove kao za PMS.. tad sam bila pitala doktora da li je to normalno, rekao je da je i da nakon tih bolova slijede mučnine, tako je i bilo..:).. mada još i sad tu i tamosjećam te bolove..na prvom pregledu smo vidjeli samo gestacijsku vrećicu :).. biti će sve super, bez brige :) :)


    Uff dobro je, malo mi lakse.  I ja se nadam da ce sve biti oke :) nikako da se jos priviknem na tu neku cinjenicu da je to zbilja to !! I meni je dr isto rekla kao da je dosta rano, da bismo tek mogli vidjeti gestacijsku i zumancanu vrecicu. Ono sta me jos zanima; ja sam se javila svojoj soc.dr.  Mpo dr.u zg nisam, ne znam ni jel trebam ili?? Doduse nitko mi nije nista ni rekao. Kad sam zvala ivf lab da kazem betu, biologica se javila, veli: o pa super cestitam, trudni ste, sad se javite samo svom lijecniku i dogovorite uzv…  sad kad odvrtim film, nemam pojma na koju moju dr je mislila. Moju moju ili moju mpo ????

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Pozdrav,imam jedno pitanje ako je netko bio u sličnoj situaciji.lh trakica je pokazala o 11.3 ja sam 22.3 napravila 3 testa,svi su pokazali blijedu dr crticu, a sutradan nista i to nije prvi put da mi se to dogadja, već mi se dogodilo 2 x na 5.dan poslije o
    Imam već tj dana simptome PMS i vjerovatno cu dobit kroz koji dan jer mi m nije bas redovna pa mi dr faza zna bit i kraca od 14 dana.izludjuje me sve to jer sam se taman ponašala da necu morate na mpo. Inače sam već bila na konzultacijama i sad se ceka m da idem na ispitivanje prohodnosti j.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    S.

    Ana2711

    S.

    Ana2711

    Curke ja sam isto nakon transfera bila doma na bolovanju,ali nisam mirovala,sve sam radila,od ciscenja,hodanja po gradu,voznja auta..jedino nisam nista tesko dizala,i beta pozitivna..sad sam u 9tt i radim,ne mirujem uopce i osim mucnina super se osjecam..sexali se nismo jer mi je dr strogo zabranio😊..prvo nam je rekao nakon bete,e onda kad je beta bila pozitivna rekao je nakon drugog pregleda,tj kad srce pocne kucati,a kad smo bili na trecem pregledu rekao je da nikako ne dok ne prode 12.tj😀Jadan moj muž,svaki se put poveselio da cemo moci a nista..haha..al dobro,bebica nam je sad najvaznija od svega❤
    Ana, kako se osjecas? Jesi li osjecala kakve bolove/grceve u prvim tjednima? Ja stalno osjecam nesto u donjem dijelu trbuha, ono kao pred menstruaciju, samo blaze. 1. uzv mi je sad u pon. Ne mogu docekat da vidim sta ima :)

    da, imala sam bolove kao za PMS.. tad sam bila pitala doktora da li je to normalno, rekao je da je i da nakon tih bolova slijede mučnine, tako je i bilo..:).. mada još i sad tu i tamosjećam te bolove..na prvom pregledu smo vidjeli samo gestacijsku vrećicu :).. biti će sve super, bez brige :) :)

    Uff dobro je, malo mi lakse. I ja se nadam da ce sve biti oke :) nikako da se jos priviknem na tu neku cinjenicu da je to zbilja to !! I meni je dr isto rekla kao da je dosta rano, da bismo tek mogli vidjeti gestacijsku i zumancanu vrecicu. Ono sta me jos zanima; ja sam se javila svojoj soc.dr. Mpo dr.u zg nisam, ne znam ni jel trebam ili?? Doduse nitko mi nije nista ni rekao. Kad sam zvala ivf lab da kazem betu, biologica se javila, veli: o pa super cestitam, trudni ste, sad se javite samo svom lijecniku i dogovorite uzv… sad kad odvrtim film, nemam pojma na koju moju dr je mislila. Moju moju ili moju mpo ????


    niti ja se još nisam navikla, a već sam u 9tj :D.. još nismo nikome ni rekli osim na poslu i roditeljima..sve mi je to još uvijek nestvarno.. hehe.. što se tiče soc gine., meni je mpo doktor rekao da će mi on voditi cijelu trudnoću, da ne moram ići kod soc. gink…ja sam javila to svom soc.g. i rekao je ok :).. a sad dalje ne znam, valjda bude to ok :) :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Beba

    Pozdrav,imam jedno pitanje ako je netko bio u sličnoj situaciji.lh trakica je pokazala o 11.3 ja sam 22.3 napravila 3 testa,svi su pokazali blijedu dr crticu, a sutradan nista i to nije prvi put da mi se to dogadja, već mi se dogodilo 2 x na 5.dan poslije o
    Imam već tj dana simptome PMS i vjerovatno cu dobit kroz koji dan jer mi m nije bas redovna pa mi dr faza zna bit i kraca od 14 dana.izludjuje me sve to jer sam se taman ponašala da necu morate na mpo. Inače sam već bila na konzultacijama i sad se ceka m da idem na ispitivanje prohodnosti j.


    Mozda ti se dogodila blaga biokemijska trudnoca pa je druga crtica bila blijeda…
    A nikome od nas se nejde na mpo no…sto cemo…
    Sretno

    waithing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.