Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Mina daj boze da je to to ali puno simptoma zna biti i od duphastona. Ja sam na utrogestanima i to 600mg dnevno i sve pripisujem njima. 

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Mina0709

    waithing

    Dolores123

    waithing

    Eto za one koje nisu znale…☺

    Ja sam imala transfer 4.dan.Kako da se ja sad po tome ravnam.Joj kod mene sve od pocetka ide van ovih nekih pravila.Da ovo sam vec vidjela, jer sam procitala sve forume valjda.😀

    Pa kod tebe se valjda ‘trebao’embrij drugi dan pretvoriti u blasticu i dalje sve isto…
    Ma nemam nikakvu zelju za s… kod mene i dalje sve mrtvo i vec sam sve prekrizila i muka mi vise od svega …gutam te tablete i stavljam vaginalete za bezveze..i grudi mi se ispuhale

    Jel se to smije raditi😆?cure moje ja neznam jel umisljam al mene boli trbuh i onako neka tezina i napuhnutost..lijekove nisam pila jer je sve islo prirodno a sad pijem duphaston,andol 100 i folnu..😞


    Ja mislim da smije, meni je dr rekla 2-3 dana se nek suzdrzim.Ali ja se suzdrzavam i dalje 😀😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Zoja31

    Zoja31

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Neznam kako vasi doktori ali nas kaze do bete nista od keksanja 😂😂

  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Ma bolje mir…muzu sam i tako rekla da se pripremi na cekanje☺

    Mina0709

  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Mina daj boze da je to to ali puno simptoma zna biti i od duphastona. Ja sam na utrogestanima i to 600mg dnevno i sve pripisujem njima.


    Pa nekak mi rano da bi se sta desavalo,danas je tek 2.dan..zato me strah zasto ta bol u trbuhu😕

    Mina0709

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Dolores123

    He he Vesnic da ti zbilja nisi trudna? Daj Boze da jesi. Do sad nitko nije o tome pisao, da li je koja imala pojacanu zelju za s..?

    Čitam kako nekim ženama kasni drugi ciklus nakon stimulacije i po dva mjeseca, jer su hormoni usporili jajnike te je u tijelu velika razina valjda estrogena. Mislim kako se to upravo meni događa, super…znala sam kako nešto mora biti, jer sam jako reagirala na lijekove.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Neznam kako vasi doktori ali nas kaze do bete nista od keksanja 😂😂


    Ja sam ionak prenervozna da mi to ni na kraj pameti nije, muz mi se boji i pric😅😅😅

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Zoja31

    Neznam kako vasi doktori ali nas kaze do bete nista od keksanja 😂😂


    Hahahaha, cure meni iskreno je sve to hrpetina gluposti ne znam drugo sta bi rekla. Moja dr je genijalna, rekla samo nek se ne naprezem prevec ( u smislu da ne prenosim zidove po kuci) sve ostalo da radim normalno kako sam i prije, veli; i da ste prirodno trudna ne biste znali tih prvih par tjedana pa biste sve normalno radili. Tako sam ju slusala i radila. Sa transfera direkt u avenue mall na kavu, zatim voznja kuci 3 sata. Sutra pospremala kucu, oribala kupaonicu, usisavala posto sam jel bila u zg 4 dana ranije pa sad moram napravit reda ;)  Narednih dana isla po kavicama, setala sa psom, vamo tamo i docekala 15 dan betu, ono 500 !! Seksic smo obavili negdje 12dnt, jest da je penzicki smireni i da smo koristili kondom ( ipak ne dao bog nekog zla infekcije il ne znam ni ja sta, a tu su jos i utrici ) sve u svemu, sve proslo i sve super.  Tako da, samo opusteno.zapravo nas svo to razmisljanje i guglanje sjebe totalno u mozak.  ( pardon na dugom piskaranju)

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    S.

    Zoja31

    Neznam kako vasi doktori ali nas kaze do bete nista od keksanja 😂😂

    Hahahaha, cure meni iskreno je sve to hrpetina gluposti ne znam drugo sta bi rekla. Moja dr je genijalna, rekla samo nek se ne naprezem prevec ( u smislu da ne prenosim zidove po kuci) sve ostalo da radim normalno kako sam i prije, veli; i da ste prirodno trudna ne biste znali tih prvih par tjedana pa biste sve normalno radili. Tako sam ju slusala i radila. Sa transfera direkt u avenue mall na kavu, zatim voznja kuci 3 sata. Sutra pospremala kucu, oribala kupaonicu, usisavala posto sam jel bila u zg 4 dana ranije pa sad moram napravit reda ;) Narednih dana isla po kavicama, setala sa psom, vamo tamo i docekala 15 dan betu, ono 500 !! Seksic smo obavili negdje 12dnt, jest da je penzicki smireni i da smo koristili kondom ( ipak ne dao bog nekog zla infekcije il ne znam ni ja sta, a tu su jos i utrici ) sve u svemu, sve proslo i sve super. Tako da, samo opusteno.zapravo nas svo to razmisljanje i guglanje sjebe totalno u mozak. ( pardon na dugom piskaranju)


    U potpunosti se slazem s tobom  :-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    S.

    Zoja31

    Neznam kako vasi doktori ali nas kaze do bete nista od keksanja 😂😂

    Hahahaha, cure meni iskreno je sve to hrpetina gluposti ne znam drugo sta bi rekla. Moja dr je genijalna, rekla samo nek se ne naprezem prevec ( u smislu da ne prenosim zidove po kuci) sve ostalo da radim normalno kako sam i prije, veli; i da ste prirodno trudna ne biste znali tih prvih par tjedana pa biste sve normalno radili. Tako sam ju slusala i radila. Sa transfera direkt u avenue mall na kavu, zatim voznja kuci 3 sata. Sutra pospremala kucu, oribala kupaonicu, usisavala posto sam jel bila u zg 4 dana ranije pa sad moram napravit reda ;) Narednih dana isla po kavicama, setala sa psom, vamo tamo i docekala 15 dan betu, ono 500 !! Seksic smo obavili negdje 12dnt, jest da je penzicki smireni i da smo koristili kondom ( ipak ne dao bog nekog zla infekcije il ne znam ni ja sta, a tu su jos i utrici ) sve u svemu, sve proslo i sve super. Tako da, samo opusteno.zapravo nas svo to razmisljanje i guglanje sjebe totalno u mozak. ( pardon na dugom piskaranju)


    Ja nisam docekala jos pozitivnu betu ali se ni ne cuvam i slazem se s doktoricom…ja svaki put sve normalno radim.i mislim da bi prolupala da s lezim i vazem sta smijem sta ne…sagnut se ,,nosit ves..ma daj..pa nece embrij'ispast' nit se odljepit!! 
    Meni su i na vv rekli da to odmaranje u otpusnom napisu samo zato da s tim mozemo ako zelimo kod svog gin.po doznaku za bolovanje…

    waithing

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.