Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Medo2711

Broj poruka: 316

Prijavi adminu

Nasty

Medo ako te što bude zanimalo u vezi onih tretmana slobodno pitaj. Možeš mi poslati i privatnu poruku. Najiskrenije bi volila da tebi upali, od srca navijam za tebe! Alternativa se meni pokazala pun pogodak, ne vjerujem u čarobne štapiće..šanse su mi bile i za mpo minimalne, isto tako nisam imala što izgubiti. Tako i ti draga, nemaš što izgubit, možeš samo dobit dok imaš barem jedan jajnik koji ovulira i prohodan jajovod. Inače sam dobro, sve štima, srce kuca, sve se razvija normalno. Pretrage sam sve obavila za sad. Malo imam strahove ponekad, al sve je to normalno valjda u ovim mojim godinama. Ako sve bude ok što se najiskrenije nadam, nakon prestanka dojenja ću opet nastaviti piti te ayu-pripravke zbog regulacije hormona.. Prije trudnoće ipak su mi dijagnosticirali ukazak u pof.

Imas fejs da se malo tipkamo,htijela sam te pitati bas za ove preparate!Naravno ti mene mozes pitati sve u vezi trudnoce sta te zanima.Puno i hvala draga moja🤗🤗💞

Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica

• Kengurica

Broj poruka: 1333

Prijavi adminu

Ig strecnulo me. Mislim si pa kak ja, sjecam se da je meni bas bilo zao kaj se cure tjeraju. Shvacala sam i poantu da je ovo tema za potpomognutu, ali svejedno nisam taj tip da bi meni osobno zasmetalo pa da ja idem reda raditi :). 
    Grizli sad vidim da imamo volume 2, idem ga naci, al zeznuto je jer ne mozes ovo zatvoriti i bojim se da ce se pisati na sve strane.

• Medo2711

Prijavi adminu

medo2711

Nasty

Medo ako te što bude zanimalo u vezi onih tretmana slobodno pitaj. Možeš mi poslati i privatnu poruku. Najiskrenije bi volila da tebi upali, od srca navijam za tebe! Alternativa se meni pokazala pun pogodak, ne vjerujem u čarobne štapiće..šanse su mi bile i za mpo minimalne, isto tako nisam imala što izgubiti. Tako i ti draga, nemaš što izgubit, možeš samo dobit dok imaš barem jedan jajnik koji ovulira i prohodan jajovod. Inače sam dobro, sve štima, srce kuca, sve se razvija normalno. Pretrage sam sve obavila za sad. Malo imam strahove ponekad, al sve je to normalno valjda u ovim mojim godinama. Ako sve bude ok što se najiskrenije nadam, nakon prestanka dojenja ću opet nastaviti piti te ayu-pripravke zbog regulacije hormona.. Prije trudnoće ipak su mi dijagnosticirali ukazak u pof.

Imas fejs da se malo tipkamo,htijela sam te pitati bas za ove preparate!Naravno ti mene mozes pitati sve u vezi trudnoce sta te zanima.Puno i hvala draga moja🤗🤗💞

Br.mog mobitela 0958652713 pa mi se javi💞

Lh 8.3
    🤞🤗

Grizli

Broj poruka: 4058

Prijavi adminu

Kengu budem ponavljala poruke da dodju cure na vol. 2 sto cemo. Jer ovo otborit je koma. 

Grizli

Broj poruka: 4058

Prijavi adminu

Cure prebacite se na temu Potpomognuta oplodnja vol. 2 - kad stisnete gore na vrhu aktualne teme na popisu je da ne trazite po forumu

Nasty

Broj poruka: 634

Prijavi adminu

Imam fb, i whatsapp, viber.. Sve što treba😆 evo kopirala sam tvoj broj pa ti pošaljem popodne poruku.. Čujemo se ugl. 

[lilypie.com]

Nasty

Broj poruka: 634

Prijavi adminu

Grizli 👍

[lilypie.com]

• Medo2711

Prijavi adminu

Nasty

Imam fb, i whatsapp, viber.. Sve što treba😆 evo kopirala sam tvoj broj pa ti pošaljem popodne poruku.. Čujemo se ugl.

Super,i ja isto.sta ti pase posalji🤗

Lh 8.3
    🤞🤗

Nikitta

Broj poruka: 1532

Prijavi adminu

Cure, otvorena je nova tema Potpomognuta vol.2, radi premašivanja broja postova i otežanog otvaranja stranica, ova tema se zatvara.
    Evo linka na novu temu.
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-2-17360 [miss7mama.24sata.hr]

• Hani

Broj poruka: 236

Prijavi adminu

Ja volim da moja bude zadnja

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.