Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

tinčica1703

Broj poruka: 36

Prijavi adminu

kasky

Drage djevojke, žene.
    Imam 34 godine, muž 41 ( jučer napunio 😊). Nekoliko mjeseci odlazim kod doktora Matkovića (Osijek) na stimulaciju ovulacije inekcijama Ovitrelle.
    Zadnji ciklus dobila sam Menara tablete ( 5 dana sam ih pila) nakon toga inekciju.
    Endometrij mi je bio 9, 8mm, vodeći folikul 19mm.
    No, na žalost dobila sam menstruaciju.
    Mužev sperimiogram je uredu ( nalaz star godinu dana).
    Uradila sam pregled i prohodnost jajnika sve je uredu.
    No, više ne bi čekala.
    Zanima me, ima li netko sličnu situaciju.
    Voljela bih čuti iskustva.
    Hvala.
    Sve najbolje za Božić.

Poz, može malo info u vezi Dr Matkovića, koliko je cca postupak kod njega, ako nije tajna 🙄

37👩‍❤️‍👨28
    Kbc Osijek
    10.05. Sterilitet.sec.; Rh imunisatio
    AMH 8
    normosperma
    06.09.💊Clomifen tbl 50 mg (5 dana po 2)
    15.09. Ovitrelle, 16.09.aspiracija 4🥚➡️ 1🐣(blastocista), 21.09- ET 🔜 30.09. beta= 0,4 ❌
    04.10. Uzv- idemo u prirodni ciklus, ovitrelle, aspiracija prošla negativno bez 🥚😓
    27.10. cista na uzv, odgođena stimulacija lijekovima 😭 18.11. novi postupak, Ovaleap inekcije, Orgalutran, Ovitrelle, 29.11. - 2 🥚, 1 🐣, idemo u FET 🤞🍀, stanica se prestala razvijati

• ma_re

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozdrav svim
    Voljela bih dobiti broj od gosp.Mije, cajara.
    Moze mi neka poslati?
    Hvala!

• Issa

Broj poruka: 6

Prijavi adminu

Pozdrav, 

ne mogu naći komentare o klinikama u Hrvatskoj. Može li mi netko pomoći sa savjetom? Navodno je Lučinger među najboljima. 

Hvala puno. I sretno nam svima. 🤍

33 godine 👩‍❤️‍👨
    Ja nizak jako AMH
    On 10% pokretnih
    Prvi put idemo u ovo 💪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.