Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Pisite na temu potpomognuta vol 3..ovo je stari poat svi smo tamo aktivni…

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Cure ćao pogubila sam sve od sinoć temu nemogu ju naći i osobu koja me pitala za neki savjet ivf.

    Azospermia

  • Ivona0703

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :)
    Zanima me ako netko zna koja je dokumentacija potrebna za IVF u KBC Rijeka?

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene moje drage.. Pomoc, savjet, bilo sto dobro dođe.. 
    Vidim, mnoge ste prosle potpomognutu oplodnju. 
    Ukratko, dvije vanmaternicne (između jednog malog anđela rodila😊)…
    Jucer sam izasla iz bolnice i odstranjen mi je i drugi jajovod, stoga zavrsili smo sa trudnocom prirodnim putem. 
    Molim Vas odakle krenuti, kako, di, sta, vezano za IVF postupak.. Kaze doktor odmah po djecu kad se oporavim.. 
    Kad najranije krenuti sa svim tim, sto prvo napraviti?
    Zbunjeni smo i suprug i ja, a htjeli bi bar jos jedno.. 

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Magy33

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Idaidaida

    Da li ima netko iskustva na ginekologiji u KBC RIJEKA sa dr.Vlašić?


    Pozdrav pitanje. Pokušavam ih dobiti danima ali ne ide. Jeste zvali ili preko mazila dobili info

  • Bebica25

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav
     Zanima me za postupak medicinske potpomognute oplodnje. Zene koje su kretale sto ste sve napravile od nalaza prije konzultacije sa ljecnikom kod koga idete, jel ste im preko telefona objasnile situaciju i dogovorili se za dalje… I kako dokazati da vec duze vrijeme ne dolazi do trudnoce, jel dovoljno ako se kaze koliko si dugo u braku… Moja doktorica mi ne zeli reci sta sve trebam za mpo jer sam kao premlada i kao nek uzivam jos u zivotu djeca ce doci. Imam 22 godine, muz 26, u braku samo 2 i pol godine (od toga smo 2 godine prije braka poceli raditi na bebi) i ocajnicki zelimo postati roditelji ali nikako da dodje do bebe. Vise ne mozemo cekati, ubija nas cekanje i to sto doktorica govori ne prirodno cemo ako ne bude za koju godinu onda cemo poceti s lijekovima… Preklinjem vas zene ako mi mozete objasniti i reci kako i sta trebam imati od nalaza prije nego nazovem doktora kod koga zelimo krenuti… Oprostite na dugom postu i veliko hvala svima tko odgovori…

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Bebica25 pridruži nam se na temi Potpomognuta vol. 3 jer tamo nas ima puno pa ćeš dobiti više odgovora
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-3-30934?page=1116 [miss7mama.24sata.hr]

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Vvvv

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage cure, nova sam na forumu zanima me postupak za pgd u belgiji jer su mi nedavno otkrili na kariogramu da imam balansiranu recprocnu translokaciju 5i 6 kromosoma i stim da jos imam policisticne jajnike i poremecene hormone i rekli su mi  da je jedina opcija opcija pgd u inozemstvu pa ako moze neko da podjeli svoje iskustvo 

  • Deleted user

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozz 😀
    Za par dana trebam krenut na inekcije a prvi put idem na mpo te danas su mi u petrovoj rekli da napravim test na koronu.
    Neznam ako mi ciklus krene a test na koronu ne smije biti stariji od 48sati kako onda
     Trebalo bi 30.10 da mi je prvi dan ciklusa a test narucila se 28.10
    😟

  • morana.boba

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lemon

    Wau ja ti idem u Belgiju na PGD. Baš čekam rezultate, imamo 3 embrija zamrznuta. Traži kod nas u RH uputnicu za kariogram, i kada dobiješ nalaz gdje se vidi suprugov sindrom na genetskom savjetovanju traži da ti napišu da si kandidat za PGD u inozemstvu. I onda šalješ sve nalaze u zavod da ti odobre odlazak tamo. Možeš prvo poslati nalaze u Belgiju (UZ Brussel je bolnica) i da vidiš šta će ti reći. Zavod pokriva skoro sav putni trošak i postupak jer je to državna bolnica za razliku od Praga. Ukupni iznos je oko 6-7.000 eur a nama su rekli da ćemo mi platiti nekih 750 eur i platili smo 150 eur konzultacije.


    Pozdrav, nova sam ovdje, meni je preporučen pgd, znaš li detalje do koje godine rade pgd u Brusselu, mislila sam u Prag ali su mi odbili zahtjev zbog hodina i njihovog zakona? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.