Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Biljche

    Biljche

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Bok. Nova sam ovdje. Molila bih ako netko ima iskustva da pomogne. 7.5. sam imala FET. Vraćena jedna blastocista. 12.dan radila betu i ona negativna. Prestala koristiti utrogestan ali menstruacije nema. Dali postoji kakva šansa da se mrvica ugnjezdila malo kasnije ili je to kraj? Ima li itko iskustva da mu je 122.dan beta bila negativna a ipak je bila trudnoća.

    🙎‍♂️ 47 sve ✅️, 👩 39 endometrioza Klinika : Vinogradska
    11/2019 IUI -AIH, beta ❌️
    01/2020 IUI -AIH, beta ❌️
    03/2020 IUI -AIH, beta❌️
    09/2020 1.IVF transfer 2 blastice, beta ❌️
    01/2021 2.IVF 5 blastica, freeze all
    03/2021 operacija lijevog jajnika , endometrioza
    05/2021 FET 1 blastice, beta ❌️ , 06/2021 FET 2 blastice, beta ❌️, 09/2021 FET 2 blastice, beta❌️
    06/ 2022 3.IVF transfer 2 trodnevna, beta ❌️
    11/2022 prirodni IVF - negativna aspiracija
    03/2023 4.IVF 2 blastice, beta ❌️, 1 🐧

  • sejlas

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozzz . Nova sam na forumu uradila sam vantelesnu oplodnu u stadijumu blasociste 02.06.2021 deveti dan nakon toga uradila sam kucni test bio je pozitivan deseti dan od transfera uradila sam betu bila je 208 a tri dana nakon toga ponovila sam betu bila je 1200 danas mi je sedamnaesti dan od transfera ali osecam neku nadutost kao pred mengu. Da li je ko imao takva iskustva i da li je moguce nakon takve bete da krene ciklus ?

  • Avatar TinkaBalinka

    TinkaBalinka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bokić drage ženice.
    U zadnjih dva tjedna sam sve tu pročitala od početka do kraja. Lijepo od svih vas što podržavate jedna drugu. Zato sam i ja danas, nakon izvađene bete koja je nažalost bila doslovno 0 i nakon hektolitara suza dobila želju s vama podijeliti svoju priču.
    Početkom prvog mjeseca moj mužić i ja smo krenuli na Sv. Duh veseli i presretni, puni nade. Naime znali smo zašto moramo i svijesni situacije, prije 4 godine su mi rekli da moji jajovodi ne rade i da prirodno neću moći.
    Na kraju se to sve odužilo od prvog do šestog mjeseca, pa sad nevalja ovo pa ono, pa svaki ćas upala jajnika jer imam kroničnu upalu zdjelice.
    Bili su uvjereni da će biti puno jajnih stanica, na kraju izvađene samo tri, jedna je propala, jedna se nije oplodila i ostala nam je samo jedna točkica s kojom smo bili presretni. Embriotransfer je bio 21.06. Sve je prošlo super. I doktorica je baš bila optimistična, čime je i mene baš jako oraspoložila, baš je bila uvjerena da će sve bit dobro. Ali evo nažalost, danas sam izvadila betu i veliko razočarenje. 
    Mada smo sami sebi rekli da se nećemo previše veseliti i nadati jer bi se mogli razočarati, dotuklo me je. Mogu samo bit zahvalna svom mužiću na takvoj ogromnoj potpori, pažnji, ljubavi, ma svemu, mislim da takvu stijenu od čovjeka rijetko tko ima.
    Oprostite na malo dugačkom tekstu, ali u kratkom se to sve nemože opisatti. 
    I da znate baš ste mi sve divne i nadam se da ću i ja nekom moći pomoći kao vi meni!! 🥰🥰😍😘

    👩29 🧔30
    2017.g. dijagosticirana neobjašnjena kronična PID
    17.06. tri oocite
    21.06. prvi postupak ET, vraćen jedan zametak
    05.07. beta 0.30 🥺
    🏥 Sv. Duh
    11.10.2021 drugi postupak ET, jedan zametak
    25.10.2021 beta 0.48 😭
    17.12.2021. treći postupak FET, jedan zametak, beta 0
    Otkriven Sactosalpinx oba jajovoda, operacija izvađeni jajovodi
    08.03.2023. Fet, jedna blastica

  • maximo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Potpomognuta oplodnja Bacanje para svi su Parovi zdravi i mogu imat puno djece.
    Sve je zatrovano i nemozete dobit djecu.
    Svaki put kad kupit flasicu mineralne na Kioske unsete jeden mali die plastike u sebe itd to sve mora ici van iz Vaseg tjela
    Znojenje je vas najbolji saveznik ali ne da idete radit sport pa ce te se iznojit..
    Trebate se izlagat visokim Temperaturama da se istopite kao svijeca i bit ce puno djece,

  • josipa15

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozz jel moramo biti cijepljeni kad krene na pomognutu oplodnju u osijeku

  • Barbs

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav

    Zanima me ima li tu netko da mu je uspjela inseminacija s doniranim sjemenom?

    Hvala Vam unaprijed

  • sandy11

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Imala sam transfer prije 5 dana i danas nemogu se sjetit jel sam popila folnu 5mg jednu tabletu jel se sta moze desit ako sam popila dve ..jel sam vec popila tabletu ?

  • sanela87

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim na ovu temu. 
    Ovo nam je prvi pokusaj mpo. Prosli tjedan sam bila na punkciji,5 jajnih stanica, 3 oplodena. U nedjelju smo bili na transferu. Dva smo vratili. Proslo je 4 dana. Nestrpljenje ogromno. 😃😃

  • sanela87

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Proslo je 10 dana od transfera. 2 embrija vracena, danas isla napraviti test,da vidim sto ce pokazati.
    Rezultat  negativan.
    Nezz dal je to prerano,u petak idem vaditi betu-nakon 12 dana.

  • TinicA1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    sanela87

    Proslo je 10 dana od transfera. 2 embrija vracena, danas isla napraviti test,da vidim sto ce pokazati.
    Rezultat negativan.
    Nezz dal je to prerano,u petak idem vaditi betu-nakon 12 dana.


    Probajte na temi potpomognuta oplodnja vol 7 tamo je više cura koje svakodnevno tipkaju. Sretno 🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.