Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tina986

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Mare9999

    Tina986

    Mare9999

    Pozdrav svima ! Za 10 ak dana idem na punkciju u polikliniku Škvorc..Zanima me da li je netko bio kod njih,kakva su iskustva i koja vrsta anastezije se dobiva ? Jako me je strah..

    Pozdrav.
    Evo jutros sam bila na punkciji u poliklinici Skvorc. Sve je proslo dobro. Uspavaju te i nista ne osjetis. Sad je samo malo neugodan osjecaj kao da imas menstruaciju. Znaci sad nista ne boli,nema nikakvih krvarenja. Doktori i sestre su super. I nema nikakvog straha. Svakako preporucam polikliniku Skvorc🙂.

    Tina molim te reci mi koliko drzi opca anastezija i nakon koliko pocinjem normalno funkcionirati? Ja sam danas bila i idem sljedeci utorak na punkciju …Postoje li na ovom forumu privatne poruke ,ako nemas nista protiv da te pitam neke stvari kad si vec u poliklinici skvorc :D


    Mare9999

    Koliko se ostaje lezati taj dan kod njih i da li se smije otici na posao.ne radim.nista fizicki,ali mi je kaos jer su krenuli godisnji pa mi je tesko uzeti slobodan dan..


    Pozdrav cure. 
    Anestezija pocne odmah djelovat. Sama punkcija ne traje dugo,mozda 15 min. Ovisno o broju js. Ja sam se probudila u sobi,mozda nakon nekih par min kak su me vratili u sobu. I ostala lezat jos pola sata. Nakon toga sam kod doktora isla po daljnje upute. On svakako preporuca taj dan umjereno mirovanje. Jer boli nakon toga i neugodan je osjecaj. Ja svakako preporucam taj dan mirovanje,jer nije ugodno ni sjedit.🙂

  • Tina986

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Mare9999

    Tina986

    Mare9999

    Pozdrav svima ! Za 10 ak dana idem na punkciju u polikliniku Škvorc..Zanima me da li je netko bio kod njih,kakva su iskustva i koja vrsta anastezije se dobiva ? Jako me je strah..

    Pozdrav.
    Evo jutros sam bila na punkciji u poliklinici Skvorc. Sve je proslo dobro. Uspavaju te i nista ne osjetis. Sad je samo malo neugodan osjecaj kao da imas menstruaciju. Znaci sad nista ne boli,nema nikakvih krvarenja. Doktori i sestre su super. I nema nikakvog straha. Svakako preporucam polikliniku Skvorc🙂.

    Tina molim te reci mi koliko drzi opca anastezija i nakon koliko pocinjem normalno funkcionirati? Ja sam danas bila i idem sljedeci utorak na punkciju …Postoje li na ovom forumu privatne poruke ,ako nemas nista protiv da te pitam neke stvari kad si vec u poliklinici skvorc :D


    Nezz,dal postoje privatne poruke,jer sam se jucer tek ukljucila na forum🙂

  • Mare9999

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    I ja sam nova ovdje.. Tina probat cu danas pronaci privatne poruke,pa ti javim ,ako sam nasla gdje su :D Imam jos neka pitanja :D

    Mare9999

  • Tina986

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Mare9999

    I ja sam nova ovdje.. Tina probat cu danas pronaci privatne poruke,pa ti javim ,ako sam nasla gdje su :D Imam jos neka pitanja :D


    Moze,slobodno se javi🙂

  • Tina986

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Mare9999

    I ja sam nova ovdje.. Tina probat cu danas pronaci privatne poruke,pa ti javim ,ako sam nasla gdje su :D Imam jos neka pitanja :D


    Moze,slobodno se javi🙂

  • Mare9999

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Tina986

    Mare9999

    I ja sam nova ovdje.. Tina probat cu danas pronaci privatne poruke,pa ti javim ,ako sam nasla gdje su :D Imam jos neka pitanja :D

    Moze,slobodno se javi🙂


    Tina ja ne mogu pronaci privatne poruke.jesi se ti snasla ovdje? 

    Mare9999

  • Deleted user

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Imam zakazanu (prvu) inseminaciju za ponedjeljak u poliklinici Ivf. Šanse su male, nada je tu! Ima netko da je friško u tome? Ili netko tko ima iskustva sa navedenom poliklinikom? Vodi me dr. Maričić koji se čini jako profesionalan i drag. Inače nemamo dijagnozu, imam samo godine, točnije ja 37.  a  mm 33.

  • Tina986

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Mare9999

    Tina986

    Mare9999

    I ja sam nova ovdje.. Tina probat cu danas pronaci privatne poruke,pa ti javim ,ako sam nasla gdje su :D Imam jos neka pitanja :D

    Moze,slobodno se javi🙂

    Tina ja ne mogu pronaci privatne poruke.jesi se ti snasla ovdje?


    Nisam se ni ja snasla🙁. Ne mogu nac

  • Mare9999

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Sibni mi sms na mail : marija prpic5@gmail.com

    Mare9999

  • Mare9999

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Marija.prpic5@gmail.com

    Mare9999

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.