Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • donatorSperme

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam  muskarac koji je spreman donirati spermu. Slobodno se javite na mail donator@mailfence.com ako imate pitanja.

  • Nepoznato

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Issa

    Pozdrav,

    ne mogu naći komentare o klinikama u Hrvatskoj. Može li mi netko pomoći sa savjetom? Navodno je Lučinger među najboljima.

    Hvala puno. I sretno nam svima. 🤍


    Možeš ovdje naći izvješća ministarstva o svim klinikama koja rade MPO. Tu vidiš tko radi kolko kojih postupaka pa imaš neki uvid u to kolko iskustva koja klinika ima, što je bitno (najbitnija je stručnost ljudi koji rade u laboratoriju, više nego doktora). Idealno bi bilo kad bi dali podatke i o uspješnosti tih postupaka (što bi bio najbolji način odabira klinike), ali nažalost ne daju to u izvještaju.

    https://zdravlje.gov.hr/programi-i-projekti/nacionalni-programi-projekti-i-strategije/nacionalni-transplantacijski-program/godisnja-izvjesca/medicinski-pomognuta-oplodnja-3337/3337 [zdravlje.gov.hr]

  • Nepoznato

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Deleted user

    malagarava

    Sad nesto ne skontah svaku slamku da se zamrzne placala si posebno ili sam ja nesto pogrijesila

    Da..jedna slamka 1000 imala sam 2 dakle 2000kn za dvije slamke..
    I kad ides na fet to pisebno placas..
    Jedan fet sam platila 350p koliko vidim kod lucija je 2500 jedan fet

    Znam da reagiram na stare postove, ali ovo me iznenadilo. Kolko sam čuo od klinika danas (a i iz jednog iskustva druge osobe), naplaćuje se po ejakulatu, ne slamci. Tj. daš jedan uzorak i to platiš, a onda kolko slamki ispadne ovisi o broju pokretnih spermija - može 1 ili 5, ali cijena je ista.

    Je li neko možda pohranjivao nedavno da kaže kako su njemu naplatili?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.