Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Grizli citala sam da nema ni u Engleskoj. Imas dva pregleda u trudnoci i nemas ni privatnike ako zelis cesce. Jednostavno to ne postoji. Cesce preglede imaju samo patoloske trudnoce. Preglede obavljaju primalje osim ako je patologija u pitanju onda doktori.

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nasty - prekrasno! ❤️
    Soyseka - pa valjda bi vidjeli\provjerili da nije slučajno embrij van maternice. Joj, ne daj Bože. Držimo palčeve da je lošiji ultrazvuk i da će sve biti o.k.
    Medo - 🤞
    Nikitta - jeli išta bolje? 
    Grizli - kako napredujete? 
    Hani - ništa od testa? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Soyseka mojoj su prijateljici u 6 mj trudnoće rekli da ne čuju bebu i poslali je na dopplersonografie ali za dva dana, i isto je napravila paniku otišla na hitnu da ima bolove uzeli su je odmah i na kraju sve u redu ! Nadam se da je i tvoj slučaj takav, da će ipak biti sve u redu! 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Kengurice znam tako slicno je i u USA. a to mi je onako prestrasno. Inace nedavno sam cula da RH ima jedan od najtemeljitijih sustava za trudnice sto se tice cestoce kontrola i svega ostaloga u trudnoci. A zaista ako je zena uznemirena zbog necega onda je glupo da nema bar mogućnost privatnika. To mi je onako zabrinjavajuce.
    Vaki evo bas zavrsila mi danas menga, u cetvrtak imam 1. folikulometriju pa cemo vidit stanje dal ce pozuriti ovaj mjesec, doc na vrijeme ili uopce nece doci ovulacija. 😏 Tako da sam u iscekivanju fetica! 

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ma i meni Grizli. Jadne zene.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Grizli

    Kengurice znam tako slicno je i u USA. a to mi je onako prestrasno. Inace nedavno sam cula da RH ima jedan od najtemeljitijih sustava za trudnice sto se tice cestoce kontrola i svega ostaloga u trudnoci. A zaista ako je zena uznemirena zbog necega onda je glupo da nema bar mogućnost privatnika. To mi je onako zabrinjavajuce.
    Vaki evo bas zavrsila mi danas menga, u cetvrtak imam 1. folikulometriju pa cemo vidit stanje dal ce pozuriti ovaj mjesec, doc na vrijeme ili uopce nece doci ovulacija. 😏 Tako da sam u iscekivanju fetica!


    Pa i meni je bas nevjerojatno kako ne postoje privatni ginekolozi kod kojih mozes otic/platit pregled 🤨
    Stvarno je onda po tom pitanju u Hrvatskoj super… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Cure moje općenito se meni ovaj njemački sustav zdravstva gadi i frustrira me strašno, koliko god mislite da u Hrvatskoj ne valja ovo ne valja ono vjerujete mi nigdje nije bolje, ja sam jako tužna jer ne mogu doći u hrvatsku i obaviti postupak dole, ne znam zašto ali puno vise vjerujem našim doktorima!!!

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Nada vjerujem, al mislim da nase bolnice (znaci ne pricam o privatnicima) zaista nisu nesto sto ti treba ulijevati ikakvo povjerenje. Rezultati MPO su losi. Nisu dobri i to je statisticki dokazano.

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Neplodni parovi u Hrvatskoj imaju razloga za brigu - samo 1 od 6 postupaka izvantjelesne oplodnje (IVF) rezultirat će porodom živog djeteta/djece, dok neplodni parovi u razvijenim zemljama imaju izglede da 1 od 4 IVF postupka rezultira živorođenim djetetom/djecom.
    Izvor je forum roda. Poslat cu i link.

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    http://forum.roda.hr/threads/91394-Izvje%C5%A1%C4%87a-Ministarstva-o-MPO-rezultatima-za-2014-2015-i-2016 [forum.roda.hr]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.