Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ma nekako si mislim Soyseka da ako se pojavis na hitnu i kazes da si imala UZV na kojem se nista nije vidjelo i da te boli i probada desno (npr) da ce te odmah pogledati.

    [lilypie.com]

  • Avatar soyseka

    soyseka

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Idem i 17 h zvao me moj dr nazad da ce me primiti 🙋🏽‍♀️

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ajde drago mi je. Sretno ti zelim! 

    [lilypie.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Toooo, ajde javi nam dobre vijesti

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Kengurice znam ja da nase klinike friziraju uspjesnost. Zato i akzem ne koze se usporedjivat s nikime jer cak i kod nas svaka klinika drugacije prikazuje uspjehe nema sustava da to bude transparentno i ujednaceno. Isto tako nije isto ako neka klinika ima 100 pacjentica od 200 koje putuju 1.30h na postupak ili ako imaju 20 takvih pacjentica. Ili ako klinika radi svih 7 dana ili samo 5… Dosta je tesko raditi usporedbe to sam se uvjerila kad sam gledala za Rijeku pa dosla do podatka da ima ocajan uspjeh, medjutim kad bis u Zg stavio u statistiku vise klinika da broj pacjenata bude isti kao sto ih Rijeka ima, onda od Rijek postotak nije ni bio los cak ako se ne varam razlika par decimala. Statistika je zajebana stvar al svidja mi se ova informacija od Hani jer statisticki gledano sve ćemo po tome zatrudniti. 😜 Samo je pitanje vremena. E a nisam zapamtila tebi su privatno dali neku terapiju koju ranije nisu u hzzo klinikama ili je procedura bila ista samo je tu urodilo plodno. 
    Hani zao mi je d je minus. Jel mozd prerano? 
    Soyseka ooo super da ce te primiti. Obvezno javi i nadam se lijepim vjestima. Sretno! 

    [tickerfactory.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Da, Grizli, samo je pitanje vremena Nije kasno, 14. dnt dvodnevnih, pokazao bi da se sto primilo. Zvala sam odjel i  kazu mi dodite slj tj na dogovor, trebat cete nove nalaze posto istice godina dana, kad ono druga sestra vice da idem odmah u stimulirani posto je bio predviden prosli mjesec. Tako da cekam menzis i krecem odmah ponovno. Nema cekanja ovaj put. Dobre vijesti!!!!!

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Grizli jesi mene pitala da li su mi privatno nesto drugo dali?

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj super da ides odmah u postupak. 🤞🤞🤞 Neces ni vaditi betu ili ipak planiras? 

    [tickerfactory.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Necu, nikad je nisam vadila nakon minusa.

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Vaki i Nada hvala! 😘
    Hani ja taman danas vratila lijekove. Žao mi je da je minus. Al sviđa mi se tvoj pozitivan duh, samo hrabro naprijed i bit će to super! 🍀🤞
    Soyseka sretno, najiskrenije se nadam da će biti sve ok kao i beta i da ćeš konačno odahnuti.. 🍀🤞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.